Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΕΜΕΙΣ είμαστε ΕΚΕΙΝΟΙ
Κυριακή, 5 Μαΐου

μου κανει τήν δυσκολη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59771 από apistos1 στις 02 Απριλίου 2010, 1:16πμ

apistos1

banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
την επεσα σε 1 κοριτσι που τιν ξερω πολλυ καιρο και εχει δειξει και αυτη πωσ ενδιαφερεται εκανα πρωτο βημα και μ ειπε πωσ δν ενδιαφερεται αυτο τον καιρο για σχεση και την λεω αφου δν ενδιαφερεσαι αντε για αλλα θελω να κανω κτ μαζι τησ αλλα δν ξερω ποσ να την πλησιασω τωρα ειναι στο φροντ μ και σχεδον δν πλ μιλαμε τωρα μετα απο αυτο..
τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #59787 από elinna1990 στις 02 Απριλίου 2010, 5:32μμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

τιποτα αγορι μοου...θα σου πω κατι....παρολο που ειμαι γυναικα...! αστην...παιξτο και λιγο αδιαφορος..οτι δεν σε εννιαξε και πολυ το οτι ειπε οχι...αστην...και αν καποια στιγμη αποφασισει πεσ της οκ παμε χαλαρα για ποτακι...να δεις πως θα τρεξει...και πες της κοπελας οτι δεν ξεκινας ποτε μια<ΣΧΕΣΗ> ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΠΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ....Η ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ...και αν εισαι μικροσ κοιτα να περνασ καλα και μην κανεια σχεση...εχεισ καιρο γι αυτα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66689 από KatiTetoio στις 27 Σεπτεμβρίου 2010, 9:34μμ

KatiTetoio

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ελιννα τα λες σωστα.
Απιστε δεν σου κανει την δυσκολη... Απλα σε "τεσταρει" για να δει το τι παιζει με τις αντοχες σου και κατα ποσο εισαι ικανος να την "κυνιγισεις"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66700 από berdemenios στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 2:53πμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Ρε ελινα ενα παροποιο προβλημα εχω και εγω με μια τυπισα αν και ειναι λιγο πιο συνθετο το δικο μου..τι θελει να την κηνυγησεις η να την αφησεις οταν σου πεταει οτι δεν θελει σχεση?? Την παρατας και φευγεις η επιμενεις?? Δωσε μας τα φωτα σου μηπως βγαλουμε καμια ακρη....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66703 από Ronim στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 1:56μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
φίλε ακριβός ίδια περίπτωση με εμένα.και εγώ είχα κολλήσει και μ έλεγε πως τα έχει με άλλον και αντε παράτα μαι ΑΛΛΑ όταν την έγραψα και εγώ άντε γειά και έκλεισα το κινητό για 5-7 ώρες και 12 κλίσεις είχα+μυνήματα και άρχησε να ρωτάει τον έναν και τον άλλο.


Γράψτε ικαι εσύ για λίγο (για περίπου 5-6 ώρες,κλείσε το κινητό και γενικά δείξε ότι δεν ενδιαφέραι σε και αλλά όχι για πολύ γιατί τότε θα σε παρατήσει.όσο τις φτήνεις,τόσο κολλάνε [πιάνει 90% ανάλογα το άτομο]).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66708 από karpouzi20 στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 8:54μμ

karpouzi20

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
παιδια αυτο το '' δεν θελω σχεσεις αυτη την περιοδο'' το λεω και εγω οταν δεν μου αρεσει ο αλλος για να μην τον πληγοσω :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66732 από berdemenios στις 28 Σεπτεμβρίου 2010, 11:56μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Ναι αλλα στην δικη μου περιπτωση βγαιναμε και καναμε φασεις κανονικα και μου το ειπε μετα ψιλοξεκαρφωτα..αν δεν της αρεσα δεν θα καναμε τιποτα νομιζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login