Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Όταν άκουσα το Νταλάρα να τραγουδάει latin, τότε είπα ότι τα έζησα όλα.
Κυριακή, 16 Ιουνίου

My Face

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60535 από JohnnieTheKing στις 22 Απριλίου 2010, 2:37μμ

JohnnieTheKing

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε παιδια(sorry που γραφω ετσι αποτομα, ειμαι καινουργιος στο forum)
18 χρονων αλλα εχω φαει τρελο κολλημα και κομπλεξ με το προσωπο μου και θα θελα να μου πειτε δυο πραγματα.Καταρχην ενω εχω ενα αρκετα καλο σωμα το προσωπο μου ειναι ποιο παχουλο και δισαναλογο με το σωμα μου(εχω μαγουλα και στρογγυλευει) με αποτελεσμα να φαινεται ποιο μορουδιστικο
και και να μην διακρινεται καμια γωνια και σχημα.Λοιπον και θα θελα πρωτον απο τα κοριτσια να μου πειτε αν υποσυνειδητα παντα θεωρειται βασικο το σχημα του προσωπου και αν επηρεαζει την ελκιστικοτητα του ανθρωπου και απο τα αγορια καμια γνωμη αν αντιμετωπιζετε ρατσιστικα τετοια θεματα(με την εννοια να χαρακτηρισετε καπιον μπουλη η ησυχο κλπ)
Υ.Γ για καποιουσ μπορει να θεωρηθει γελοιο αυτο και γι αυτο θα παρακαλουσα οσουσ απαντησουν να μην απαντησουν με ειρωνεια του τυπου "μην ασχολεισαι με τετοιες αηδειες" και αλλα τετοια... αλλιως να μην απαντησουν.Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #60536 από an8h στις 22 Απριλίου 2010, 3:06μμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα συνηθως το πρωτο πραγμα που μασ κανει εντυπωση πανω σε ενα αγορι ειναι ο ποπος του και το προσωπο του..!!!οταν λες παχουλο και δυσαναλογο με το υπολοιπο σωμα .Ειναι μεγαλη ή μικρη διαφορα????

και οσο για αυτο που ειπες οτι ειναι μωρουδιστηκο ...μασ αρεσουν τα αγορια με baby face(στα περισσοτερα κοριτσια τουλαχιστον )
Ασε κιολας που οτι εχει δωσει η φυση πανω μας (στο μεγαλυτερο ποσοστο)
ταιριαζει με το υπολοιπο σωμα μας...Εχεις σκεφτει ποτε οτι αν το πρσωπο σου ηταν ποιο αδυνατο ισως να μην σου ταιριαζε καθολου??

τελοσ παντων αν ειναι τοσο μεγαλο το κομπλεξ μπορεις να δοκιμασεις να μετριασεισ την διαφορα με καποιο παλεστινιακο(που ειναι και τησ μοδασ) στο λαιμο ή με το να φορας ζιβαγκο ωστε να φαινεται ποιο χοντροσ ο λαιμοσ με αποτελεσμα να συνδεεται λιγοτερο αποτομα το κεφαλι με το υπολοιπο σωμα!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60537 από iMBAmusic στις 22 Απριλίου 2010, 3:48μμ

iMBAmusic

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
I Agree with an8h :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60540 από Σηπτικό Βόδι στις 22 Απριλίου 2010, 4:26μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Φυσικά και *ΔΕΝ* αντιμετωπίζουμε ρατσιστικά κάτι τέτοιο. Αν είναι δυνατόν δηλαδή... Οι περισσότεροι από αυτούς που θα σου πούνε για το πρόσωπό σου είναι αυτοί που έχουν κόμπλεξ με το δικό τους και θέλουν να πουν κάτι!

Ελπίζω να βοήθησα,
Άρης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60547 από JohnnieTheKing στις 22 Απριλίου 2010, 8:32μμ

JohnnieTheKing

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Συμφωνω απολυτος παιδια ευχαριστω το σ.βοδι και την ανθη.
Μονο ανθη πρωτον να σου απαντησω πως η διαφορα δεν ειναι πολυ μεγαλη απλα οπως ειπα ειναι στρογγυλο με μαγουλα... οσο γι αυτο που λες οτι οι περισσοτερες κοπελες προτιμανε τα babe faces δεν ειμαι και τοσο σιγουρος βεβαια κατι θα ξερεις κι εσυ.Αλλωστε ολα τα μοντελα αν παρατηρησεις δεν εχουν κανενας τουσ τετοια προσωπα(εκτος κι αν μου διαφευγει καποιοσ).Παντως ευχαριστω για τις ανταποκρισεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60707 από GrandmasterL στις 28 Απριλίου 2010, 10:16μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχει ατομο σε αυτον τον πλανητη που να θεωρει πως εχει νορμαλ μουρη.Εκτος απο τα λεγομενα ψωνια-οι οποιοι εκλιπουν της ελαχιστης κριτικης σκεψης.Να 'σε περηφανος λοιπον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60716 από kastiel στις 29 Απριλίου 2010, 3:23πμ

kastiel

μέλος από: 29/4/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
αν πιστεύεις ότι δεν ταιριάζει με το σώμα σου άλλαξε ντύσιμο, χτένισμα, σώμα (με υπο/υπερδθερμιδική διατροφή και γυμναστική). επίσης αν χάσεις κιλά λογικά ακόμα κι αν εκεί δε χάνεις εύκολα έστω και λίγο θα χάσεις.

όμως μη σε απασχολεί αυτό τόσο πολύ. άλλωστε οι κοπέλες συνήθως προτιμούν τους "baby face" για σχέση. τους πιο "μάτσο" σε μούρη κλπ τους αρέσουν συνήθως για κάτι πιο εφήμερο αν με πιάνεις ;)

τέλος αν είσαι τόσο αποφασισμένος μπορείς να απευθυνθείς σε ειδικούς αλλά δε θα το πρότεινα. εκτός κι αν σε θεωρείς έκτρωμα.

υγ: θα αργήσεις να γεράσεις ρε, μη μασάς
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login