Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν γεννήθηκα ο γιατρός είπε στον πατέρα μου: Λυπάμαι, έκανα ό,τι μπορούσα αλλά επέμενε να βγει...
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Πώς να της τα ζητήσω;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61265 από Nickolas στις 12 Μαΐου 2010, 10:00μμ

Nickolas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
geia paides eimai kainourios edw k thelw tn symbouli sas g ena gnwsto thema...eimai 13 k exw erwteytei mia kopela apo tn ekti dimotikou k twra einai stn ilikia mou k st tmima m st gymnasio k thelw n ts t zitisw alla eimai ligo dropalos....loipon t lete th boithisete n brw ena tropo ts exw eidi grapsei ena gramma k ts ekana eksomologisi alla dn adedrase





προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61266 από monaxia_mu_ola στις 12 Μαΐου 2010, 10:22μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Ε εντάξει κι εσύ τώρα... Δε σας πήραν και τα χρόνια!
Υπομονή... όταν μεγαλώσετε λίγο ακόμα, θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62072 από m@ria στις 01 Ιουνίου 2010, 5:18μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
άμα δεν αντέδρασε σημαίνει οτι δεν σε θέλει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62147 από marina maria στις 02 Ιουνίου 2010, 5:38μμ

marina maria

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
κατα τη γνωμη μου εισαι πολυ μικρος για ερωτες!!!!αλλα αφου της εγραψες ενα γραμμα και δεν απαντησε η σημαινει οτι δεν σε θελει η οτι ντρεπεται....σε μενα προσωπικα θα μου αρεζε παρα πολυ το αγορι να ερθει και να μου μιλησει...πρεπει πρωτα να δεις αν σε κοιταει αν ασχολειται μαζι σου...αν γινονται ολα αυτα το καλυτερο ειναι να της μιλησεις σε ενα διαλειμμα η σε ενα κενο..να της πεις ολα αυτα που νιωθεις...και αν σε απορριψει μην σταναχωρεθεις..ερωτες στη ζωη σου θα υπαρξουν πολλοι!!!!καλη τυχη μικρε μου!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62150 από panagiotiC στις 02 Ιουνίου 2010, 6:10μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Μάλλον δεν σε θέλει αλλά ακόμα δεν είσαι για έρωτες ρε,κάτσε να μεγαλώσεις λίγο ακόμα,υπομονή.Α και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες μόνο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62158 από m@ria στις 02 Ιουνίου 2010, 11:06μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
δεν πηστεύω πως υπάρχει συγκεκριμένη ηλικία για έρωτες,όποτε σου έρθει είρθε,τι έγινε με την κοπέλα τελικά?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62233 από anarxia-A.C.A.B στις 04 Ιουνίου 2010, 1:54πμ

anarxia-A.C.A.B

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
εγω την πρωτη σχεση μου την ειχα απο την 3 δημοτικου αλλα μλκιες παιδιαρισματα
τεσπα
πας κ της λες κοριτσακι μου θες να τα φτιαξουμε? περιμενεις 2 δευτερα κ αν σου πει οχι την γραφεις κ μετα παμε για αλλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62241 από nathalie στις 04 Ιουνίου 2010, 11:46πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Γιατι ειναι μικρο το παιδι? Μαλιστα σε αυτη την ηλικια ειναι και απλα τα πραγματα,δε ζητας απο τον αλλο πραγμτα που δε μπορει να σου δωσει.Εσεις δηλαδη δεν ερωτευτηκατε ανθρωπο μεχρι τα 15 σας?Αφου τα παιδια της πρωτης γυμνασιου ολο ερωτευμενα ειναι,ή για να το λεμε σωστα τους αρεσουν ατομα του διαφορετικου φυλου (δεν ειναι και ερωτας ακριβως). Παντως κι εγω νομιζω πως ή ντρεπεται ή δεν θελει,αν και χωρις να θελω να σε πληγωσω μαλλον το δευτερο συμβαινει.Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να της μιλησεις απλα και ειλικρινα,χωρις πολλες πολλες σαλτσες αλλα και οχι αποτομα.Αν σε απορριψει μη σε παρει απο κατω,σε ολους μας συμβαινει και θα συμβαινει,ετσι ειναι η ζωη.Παμε γι'αλλα. Φιλικα παντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68045 από giannis_pao στις 14 Νοεμβρίου 2010, 5:20μμ

giannis_pao

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παιδια 8ελω να τα ζιτισω κι εγω σε μια κοπελα απτιν ταξη μ αλλα ντεπομαι πολυ.Φοβαμαι πως αν μου πει οχι 8α ντρεπομαι να τιν ξανακιταξω(δεν κανουμε και τρελι παρεα κι ουτε τις εχω πει τπτ ακομα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123547 από fantakias στις 17 Οκτωβρίου 2013, 4:32μμ

fantakias

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ρε θέλω να τα φτιάξω με μια φίλη μου αλλά ντρέπομαι και δεν ξέρω πως να της τα ζητήσω ;;
Παρακαλώ βοηθήστε με.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login