Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όπου κι αν είσαι θά 'χεις γεράσει, μικρέ μου ήρωα, Γιώργο Θαλάσση.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Φορτικια γκομενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61290 από GrandmasterL στις 13 Μαΐου 2010, 5:45μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Παιδια φωτιστε με.Τα εχω με μια κοπελα η οποια γινεται πολυ φορτικια:Ολη την μερα στελνει ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια μηνυματα που λενε ποσο με αγαπαει,πως θα ειμαστε για παντα μαζι,πως ειμαι το αλλο της μισο κλπ...Της μιλησα,αλλα δεν το σταματαει για καποιο λογο :-P

Καμια ιδεα πως της κοβεις την μιλια????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61292 από Σηπτικό Βόδι στις 13 Μαΐου 2010, 6:27μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Βρε Γκραντομαστόρι, τι να σε φωτίσουμε;

Τι συμβουλή περιμένεις να πάρεις από κάποια άτομα σε ένα φόρουμ για να σταματήσει η δικιά σου να σου λέει γλυκόλογα;! Τι απαιτήσεις κι αυτές !

Να πεις ότι σε έπριζε όλη την ώρα, ότι σε ζήλευε πολύ, ότι σε έβριζε, ότι σου έκανε τη ζωή πατίνι να το δεχτώ! Αλλά να λες ότι στη σπάει επειδή σου λέει ότι είσαι το άλλο της μισό; Περίεργα πράγματα αδέρφι...

Τέλος πάντων, πολυλογώ. Η λύση είναι μία: συζήτηση. Απ 'το να της πεις μια φορά "μωρό μου σταμάτα το", κάτσε μια μέρα και συζήτα το μαζί της! Αν σε αγαπάει *ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ* θα το καταλάβει και θα σταματήσει.

Ωστόσο, αν κολλάς σε τέτοιες λεπτομέρειες σε κάθε σου σχέση θα 'χεις μπιγκ πρόβλεμ! Αυτά.

Ελπίζω να βοήθησα,
Άρης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61296 από ftoufoo στις 13 Μαΐου 2010, 10:44μμ

ftoufoo

banned
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
πες της ότι αποφάσισες να ζήσετε νέα πράγματα σαν ζευγάρι και ότι το βράδυ θα σας επισκεφτούν ο φίλος σου ο Νίκος με την κοπέλα του για μια παρτούζα (μπορεί βέβαια να βάλεις στη θέση της κοπέλας του Νίκου κάποιους άλλους φίλους σου - ανάλογα τον τύπο της κοπέλας σου). Βέβαια μετά από αυτό μπορεί να σε πρήζει για το που πάει η σχέση σας. Αλλά μην τα θες και όλα δικά σου...

Μπορείς να κόψεις τις ειρωνείες προς τα μέλη μας ή μήπως θες να σε αναγκάσουμε εμείς να τις κόψεις; (Moderator βάρδιας)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61860 από trinity στις 29 Μαΐου 2010, 2:23πμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
γουελ
1. της ξαναεξηγεις οτι ρε παιδι μου δεν γουσταρεις να ειναι φορτικη κ να σου στελνει συνεχως τετοια μηνυματα κ οτι οκευ να χαλαρωσει λιγο γιατι περνατε καλα μεν αλλα στο μελλον ποιος ξερει
αυτη δεν το καταλαβαινει κ εσυ αποφασιζεις οτι οι ανθρωποι δεν θ αλλαξουν επειδη το θελουμε εμεις, κ αρα την αποδεχεσαι ετσι αφου κατα βαθος γιουρ ιν λοβ με το γκομενακι..

2. κανεις οτι κ στο 1. κ η δικια σου κανει τα ιδια. χωριζεις. εισαι ελευθερος ωραιος κ μοιραιος.

3. κανεις οτι κ στο 1. η δικια σου σε καταλαβαινει απολυτα (χααααααααααχα ποια η πιθανοτητα?) κ ειναι ολα καλα κ ολα ωραια.. η ζωη ειναι ομορφη πια κ τα πουλακια κελαηδανε μονο για την αγαπη σας που δεν ειναι φορτικια

4. της κανεις προταση γαμου να δει αυτη τι πα να πει καταπιεση

5. την αποδεχεται..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61865 από ftoufoo στις 29 Μαΐου 2010, 1:19μμ

ftoufoo

banned
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Moderator βάρδιας@13 Μαΐου 2010)
Μπορείς να κόψεις τις ειρωνείες προς τα μέλη μας ή μήπως θες να σε αναγκάσουμε εμείς να τις κόψεις; (Moderator βάρδιας)


Τώρα το είδα αυτό! Τι σόι αντικοινότητα ειμαστε χωρίς λίγη πλάκα; Moderator βάρδιας, κάνε ότι νομίζεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #61867 από monaxia_mu_ola στις 29 Μαΐου 2010, 1:32μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν εγώ πιστεύω πως Ο,ΤΙ και να κάνεις, τέτοιου είδους άνθρωποι είναι σχεδόν ακατόρθωτο να αλλάξουν... Εξαιτίας συνήθως προσωπικών τους ανασφαλειών, κόμπλεξ, χαμηλής αυτοεκτίμησης μπλα μπλα μπλα, αγκιστρώνονται επάνω στον άλλον και δεν του αφήνουν χώρο να αναπνεύσει. Η πιθανότερη κατάληξη είναι να σε κουράσει τόσο πολύ ώστε εν τέλει θα νιώθεις πως σου ρουφάει έμπνευση και ενέργεια, κι ακόμη κι αν την αγαπάς, θα μαζέψεις τα κουβαδάκια σου και θα φύγεις γι'άλλη παραλία... με λίγο πιο βαθιά νερά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62170 από Agapoulinoulaki στις 02 Ιουνίου 2010, 11:59μμ

Agapoulinoulaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Βρες εναν τροπο να της βουλωσεις το στομα θα'λεγα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62179 από GrandmasterL στις 03 Ιουνίου 2010, 1:06πμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Thnx οκ την ξεφορτωθηκα.Τελικα ειναι απλα αθλια,δεν ειναι μονο ο τροπος που μιλαει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login