Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ποτέ μην κάνετε με το στόμα αυτό που θα μπορούσατε να κάνετε με τα χέρια.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Διαφορά ηλικίας 5 χρόνια

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80009 από Doctoras στις 19 Ιουνίου 2011, 9:01μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stekka@19 Ιουνίου 2011)
Και μεταξύ μας πάω και στοίχημα πως και εσείς όταν πάτε 22 και 23 θα κάνετε σχέσεις με 16χρονες και 17χρονες και τότε θα είναι όλα μια χαρά.



Δεν θα το εκανα και αυτο γιατι με ελκουν περισσοτερο οι μεγαλυτερες.Ακομα και αν το εκανα θα ξεκαθαριζα οτι θα ηθελα να πηδηξω και δεν θα εκανα σχεση απλα θα εβρισκα μια 18χρονη τσουλιτσα.Σε καμια περριπτωση δεν θα εκανα σχεση με μια 14-17 χρονη αν ημουν 19+.Και κατ ακομα δηλαδη ειπατε στα αγορια που ειχατε σχεση (τα συνομιλικα) οτι θελετε λιγο πιο πολυ σοβαροτητα και σας το αρνηθηκαν?Συγνωμη αλλα σαν οριμες γυναικες θα πρεπει να ξερατε πως τα αγορακια τετιας υλικιας μεταβαινουν απο την παιδικη υλικια στην εφηβικη και σιγα σιγα ενηλικιωνονται.Και εσεις σαν οριμες (το λεω και το ξαναλεω μπας και το πιστεψω)αντι να τους κατευθυνεται τους γαματε την ψυχολογια λεγοντας τους δεν εισε 20?Τοτε μεινε μπακουρης μεχρι να γινεις και τοτε θα σου αξιζουν 16αρες(οχι συνομιλικες).Ευτυχως υπαρχουν ακομα ανοριμα κοριτσακια που τα φτιαχνουν με συνομιλικους.
Με αυτην την λογικη οταν εσυς πατε 20 θα ψαχνετε τριανταρη διοτι θα λετε οτι ο συνομιλικος εικοσαρης παει με δεκαεξαρες αρα ειναι ανοριμος!Μεχρι οπως ειπες να πατε πενηντα και να πιστεψεται μετα οτι οι μικροτεροι δεν ειναι και τοσο καλοι οπως ειπες....Δειχνωντας ετσι τις οριμες σκεψεις και σταθερες αποψεις μιας γυναίκας που οριμασαι απο τα 16 της:/...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80018 από stekka στις 19 Ιουνίου 2011, 10:45μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Ε οκ με την ίδια λογική λοιπόν, και εμένα δεν με ελκύουν οι μικρότεροι. Ξενερώνω. Ίσως επειδή έτσι έμαθα, μου έχει μείνει κόλλημα, δεν ξέρω. Απλά ξενερώνω. Διευκρινίζω ΟΧΙ με συνομήλικους, με μικρότερους.

Και όπως εσύ μπορείς να επισημάνεις σε μια κοπέλα μικρότερη σου ότι θα πας μαζί της μόνο για το πήδημα μπορώ και εγώ να διευκρινίσω στον 22χρονο ότι δεν κάνω σχέση μαζί του για αυτό μόνο και δεν θα ανεχτώ να έρθει μαζί μου μόνο για το σεξ.

Και εγώ δεν είπα ποτέ ότι τα κορίτσια είναι ώριμα και ξέρουν τι τους γίνεται… Και σε πολλά από αυτά που λες συμφωνώ μαζί σου.

Απλά λέω πως το να κάνεις σχέση με μεγαλύτερο δεν είναι και ΤΟΣΟ τραγικό όσο το παρουσιάζεται.

Αν είναι βλαμμένη η άλλη, δηλαδή, όπως θα την εκμεταλλευτεί ο 22χρονος θα την εκμεταλλευτεί και 16χρονος. Το πρόβλημα είναι άλλου και όχι στην ηλικία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80025 από Doctoras στις 20 Ιουνίου 2011, 12:24πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Χαλαρωσε και μην τον παιρνεις προσωπικα εχω καταλαβει πολυ καλα τι ενοεις.Η απαντηση μου παει στο μεσο ορο...σηγουρα υπαρχουν και οι εξερεσεις μα ειναι πολυ λιγιες δυστηχως.Προσθεου δεν ειμε καθικι αν εκανα σχεση με μικροτερη οταν πηγαινα 20+ να την πηδαγα και να την παραταγα.Απλα ειπα οτι θα το εκανα χωρις σχεση κατι σαν one night stand
που και οι δυο το κανουν απλα για να το κανουν.
Εχω πολλες φιλες καλες που τα φτειαχνουν με μεγαλυτερους.Και συγκεκριμενα η μια πληγωθηκε ασχημα οταν ο 21χρονος που τα ειχε ενω δεν την πιεζε να προχωρησουν ξαφνικα την χωρησε λεγοντας της μπροστα σε φιλους του για ποσο θα κανω τον μαλακα για να σε πηδηξω?Ξερω πολλα περι αυτου του θεματος διοτι τα εχω ζησει.Σηγουρα ξαναλεω υπαρχουν εξεραισεις και μακαρι να εχετε παισει μεσα.

Κλεινω με αυτην την απαντηση δεν εχω να πω κατι αλλο περι αυτου του θεματος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login