Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Μικρο Προβληματακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63893 από lastske στις 17 Ιουλίου 2010, 2:29μμ

lastske

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Λιπον ειμαι 16 και ειχα αρκετες σχεσεις και γενικα ειμαι κοινονικο ατομο αλλα το προβλημα μου ειναι οτι οταν ειμαι μονος μου με καποια κοπελα δεν εχω θεματα να σιζιτησω γενικα δεν ξερω τι να πω και οταν μενω για δευτερολεπτα και εγω σιοπηλος και αυτη το ιδιο τρελενομαι οταν ειμαι ομως πχ με παρεα παντα εχω κατι να πω παντα μιλαω και εχω πραχματα να πω! εσεις για τι πραγματα σιζιτατε οταν ειστε με το αγορι/κοπελα σας?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #63894 από VeTeRaNoS στις 17 Ιουλίου 2010, 2:55μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εισαι λιγο παραπανω ντροπαλοϛ με τιϛ κοπελεϛ μαλλον γιαυτο.Το εχειϛ σκεφτει οτι και η κοπελα νιωθει ακριβωϛ το ιδιο πραγμα με εσενα;
Κοιτα δεν υπαρχουν ειδικα θεματα να συζηταϛ με την κοπελα πανω κατω τα ιδια που λετε με φιλους.Απλα ο τροποϛ που μιλαϛ μπορει να ειναι διαφορετικος.Δηλαδη μπορει να εισαι πιο γλυκοϛ κλπ.Για να ειστε μαζι θα υπαρχουν αρκετα κοινα στοιχια,δεν μπορει να μην εχειϛ τιποτα να τηϛ πεις.Εγω πιστευω πωϛ εισαι λιγο παραπανω ντροπαλοϛ απο το κανονικο κοιτα να το αποβαλειϛ και μην σε νιαζει τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63895 από lastske στις 17 Ιουλίου 2010, 3:13μμ

lastske

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Ναι εχεις δικιο σε αυτο που λες και εχω σκευτει οτι και αυτη νιωθει το ιδιο με εμενα απλα εκινη την στιγμη κολαω!τελως παντων ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63898 από antreas_14 στις 17 Ιουλίου 2010, 5:25μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
κι εγω παντα σκεφτομαι θεματα προς συζητηση πριν βρεθω με κοπελλες γιατι ειμαι ντροπαλος.. αλλα αυτο γινεται στες πρωτες 5-6 μερες μετα εχεις μια οικιοτητα με το ατομο τους και δεν ντραιπεσαι.. Μπορει καποιος να μας πει θεματα που συζηταει με την κοπελλα του επηδει εγω καποιες φορες λεω μαλακιες πανω στο αγχος μου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63905 από lastske στις 17 Ιουλίου 2010, 11:57μμ

lastske

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
ναι ρε και εγω ασε ασε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63951 από Amelia στις 18 Ιουλίου 2010, 10:00μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Σε καταλαβαινω απολυτως φιλε μου!
Αν και κοριτσι, μπορω να σου πω πως εχω το ιδιο προβλημα..
Το πολυ κακο κατα τη γνωμη μου ειναι πως περιμενουμε απο εσας να πειτε κατι και αυτο κατανταει πιο αγχωτικο.. -οχι για ολους.. για τους πιο ευαισθητους μονο-.
Αυτο που εχω να σε συμβουλεψω ειναι να εισαι παντα ο εαυτος σου.
Δεν ειναι αναγκη να πεις για ρουχα και για shopping επειδη εχεις απεναντι σου κοπελα, ενω στη πραγματικοτητα το θεμα σε αφηνει παντελως αδιαφορο.. Μπορεις να κανεις χιουμορ και παραλληλα να λες για εμπειριες σου.. Για παραδειγμα, ειναι ωραια οταν συζηταω με παρεα και οχι μονο για το παρελθον ή ακομα να λεμε πραγματα που μας αρεσουν και εχουμε ζησει.. Στο λεω αυτο γιατι ετσι σε γνωριζει ο αλλος και σιγουρα ερχεστε πιο κοντα.

Θα ηταν λαθος να σου κανω μια λιστα και να σου πω "ξερεις φιλε αυτα θα πεις" .
Μαθε για αυτην με διαφορες ερωτησεις σε θεματα που σε αφορουν.
Προσεχε ομως μη τη τρελανεις στις ερωτησεις ή μη της μιλας πολυ για εσενα. Και εσυ θελεις να τη γνωρισεις αλλα και αυτη!

Καλη επιτυχια και ελπιζω να σε βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login