Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

Κολλημα με μια κοπελα.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63979 από kolass στις 19 Ιουλίου 2010, 12:31μμ

kolass

μέλος από: 19/7/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 χρονον.Εχω κολλησει με μια κοπελα απο το σχολειο .Δεν εχουμε κανενα κοινο γνωστο δεν εχουμε μιλησει ποτε.Το μονο που γινετε ειναι να με κοιταει και εγω αυτην.
Ωσπου μια μερα την πιανω και της λεω οτι μου αρεσει (χωρις να εχουμ μιλησει ποτε ξανα).Αυτη μου λεει οτι τα εχει με αλλον.Τι λετε να κανω απο εδω και περα?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #63981 από VeTeRaNoS στις 19 Ιουλίου 2010, 12:54μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρνην με το κοιταγμα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για τιποτα.Δευτερον ετσι οπως πηγες και της μιλησες θα τρομαξε η κοπελα.Δεν πιανουν τον κοσμο ετσι ξαφνικα "ξερεις κατι σε γουσταρω",τιποτα αλλο δεν βρηκες να της πεις?Να γνωριστειτε πρωτα να
γινετε φιλοι να πατε καμια βολτα να μιλησετε και μετα της το φερνεις οπως θες εσυ.Τελος παντων οτι εγινε εγινε τωρα εχεις δυο επιλογες:

1.Αν επιμενεις ακομα πηγαινε να της μιλησεις χαλαρα,(οχι χωσιμο)κατα καποιο τροπο να επανορθωσεις για την προηγουμενη φορα που μιλησατε και ολα τα σχετικα.

2.Να μην κανεις τιποτα και να την ξεχασεις.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63982 από liakoc στις 19 Ιουλίου 2010, 12:54μμ

liakoc

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Πολύ πιθανόν να σού είπε όχι γτ τήν τρόμαξες πού της το έφέρες τόσο απότομα φιλέ "παιξτώ και λιγάκι αδιάφορος" και απλα κοίτα της κίνήσεις αν σε κοίτει και μίλαει με της φίλες της αν έχει πραγμάτικα καποίο αγόρι και αν οχί αν δν βρίσκεται σε σχέση κάνε "πάρεα" μαζί της και κάνε την να νιώθει ωραία μαζί σού κι σιγουρεφσού οτι το θέλει και τότε να ξαναπροσπαθήσεις γτ πίστευώ πως ουτε αυτή ουτε κάποια αλλή κοπέλα θα τα έφτιαχνε με κάποιον αγνώστο ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63985 από Doctoras στις 19 Ιουλίου 2010, 1:07μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Φτιχτα με αλλη προχωρα.Και σε κανα χρονο θα ειναι ελευθερη το ιδιο και εσυ.Μετα πλησιασετην λιγο πιο γλυκα απλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63987 από kolass στις 19 Ιουλίου 2010, 1:19μμ

kolass

μέλος από: 19/7/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ευχαρισω παιδια στα αληθεια με βοηθησατε πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66746 από 4emo στις 30 Σεπτεμβρίου 2010, 1:52πμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
αχ αυτο το κοιταγμα,το καλυτερο...
εισαι ωραιος φιλε,της το πεταξες χυμα,σωστοοοοος!!
το κοιταγμα πολλες φορες ειναι πολυ υποπτο για αυτο σε βαζει σε πειρασμους..μην κανεις καμια αλλη κινηση,γιατι μπορει να εχεις μπλεξιματα,απλα απο δω και περα να της μιλας,γεια τι κανεις και τετοια,και παιξτο οτι δεν τρεχει τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66747 από 4emo στις 30 Σεπτεμβρίου 2010, 1:57πμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
τωρα ειδα ποτε το ποσταρες,χαχα :Ρ για πες τι εγινε!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login