Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Δευτέρα, 27 Μαΐου

το μισοσ μου εγινε ερωτασ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64544 από rapas στις 04 Αυγούστου 2010, 8:51μμ

rapas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/8/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια με λενε αλεξανδρο. εδω και εναν χρονο παιζει μεγαλη κοντρα με ενα κοριτσι μ λεει οτι με μισει και τησ απανταω το ιδιο σιγα σιγα αρχισα να την ερωτευομαι και εμενα αυτη η κοντρα να μ φτιαχνει ομος αυτη δεν το βλεπει ετσι και συνεχιζει την κοντρα πολυ αγρια κ τα φτιαχνει και με αλλους κ γενικα μπροστα μου ολους τους μιλαει πολυ ωρεα εγω προσπαθω να της μιλισω ωρεα αλλα τπτ . ειμαι πολυ εροτευμενος μαζι της την σκεφτομαι συνεχεια τι να κανωω?? σορρυ για τα ορ8ογραφικα απλα εχω συνη8ησει με greeklish
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #64550 από VeTeRaNoS στις 04 Αυγούστου 2010, 8:57μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το έχεις σκεφτεί μήπως σου πάει κόντρα επειδή σε γουστάρει και δεν ξέρει πως αλλιώς να στο δείξει?Προσπάθησε να την ψυχολογήσεις.Αν δεν της έχεις κάνει τίποτα άλλο αυτό θα είναι σίγουρα.Απλά θέλει να κανεις εσύ την πρώτη κίνηση.
Να την πλησιάσεις πιο φιλικά για αρχή να δεις πως πως θα αντιδράσει και μετά πράττεις ανάλογα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64554 από rapas στις 04 Αυγούστου 2010, 9:05μμ

rapas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/8/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
προσπα8ησα πολλεσ φορεσ και εγινε φιλικη μαζι μου αλλα στο ξεκαρφοτο μου πεταει ενα μου την δινεις π.χ χθεσ χορισε και ξεσπασε πανω μου λεγοντασ μου οτι ειμαι μεγαλοσ μ..... την γουσταρωω τρελαα ομωσσσ σορρυ για τα ορ8ογραφικα απλα εχω συνη8ησει με greeklish
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64560 από VeTeRaNoS στις 04 Αυγούστου 2010, 9:24μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
A χώρισε και πρόσφατα?
Ορμά τώρα,πες της ότι την βλέπεις αλλιώς.Πρώτα ψυχολόγησετην καλύτερα.Ξέρεις με τον τρόπο που σε κοιτάει,που μιλάει θα καταλάβεις.Αν σε απορρίψει δεν πειράζει θα της ζητήσεις να συνεχιστεί η φιλια σας κανονικά όπως πριν.Αν είστε πραγματικοί φίλοι δεν θα πει όχι.

Πριν "ορμίσεις" ζύγισε την κατάσταση σκέψουτο και πράξε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64591 από imperium στις 05 Αυγούστου 2010, 6:29μμ

imperium

Εικονίδιο
μέλος από: 5/8/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αλάνιrapa μην τα περιπλεκεις τα πραγματα απλα εξηγησε της το στα ισια το ολο θεμα (Οσο δυσκολο κι αν ειναι) . Πες της πως παρ ολο που τη μισουσες κι εσυ αρχικα στη συνεχεια εξελιχθηκε διαφορετικα το θεμα και την ερωτευτηκες.
Πιστεψε με το να μιλας στις κοπελες στα ισια μετραει πολυ για αυτες και θα ειναι και ενα συν για εσενα εαν ειναι να γινει κατι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64598 από Dinosaur στις 05 Αυγούστου 2010, 8:23μμ

Dinosaur

Εικονίδιο
μέλος από: 5/8/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Και ενας φιλος μου ειχε κοντρα με μια κοπελα και βριζονταν συνεχεια και στο τελος τα φτιαξανε και μεινανε μαζι αρκετο καιρο.Ειναι πιθανον και αυτη να σε γουσταρει,προσπαθησε να γινεις φιλικος και σιγα σιγα δειξε τις προθεσεις σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64602 από rapas στις 05 Αυγούστου 2010, 10:13μμ

rapas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/8/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
euxaristw paidia auto prospa8w na kanw apo prox8es ade na doume p 8a bgei oso na ths to pw sta isa einai polu se auth thn periptosh an den uphrxe auth h kontra tha ths to elega sta isa alla twra prospa8w siga siga.thanx pantws
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64603 από rapas στις 05 Αυγούστου 2010, 10:14μμ

rapas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/8/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
polu duskolo*
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64644 από marginal στις 06 Αυγούστου 2010, 10:54μμ

marginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
ρε παρτην εκει περα και πες της το!
τα καλυτερα ειναι αυτα!ορμαααααααααα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65164 από giannis x7 στις 24 Αυγούστου 2010, 5:14μμ

giannis x7

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ορμα..
μην φοβασαι τιποτα...
ειμαι σιγουρος πως και αυτη σε θελει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login