Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί έχουνε λυσσάξει όλα τα sites να στρογγυλεύουν τις γωνίες;
Παρασκευή, 10 Μαΐου

θεμα με κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65084 από ritchie95 στις 23 Αυγούστου 2010, 12:41πμ

ritchie95

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια κ καλο υπολοιπο των διακοπων.λοιπον εμενα μ αρεσει παρα πλ μια κοπελα π μενει αρκετα μακρια(5 ωρες με τ αμαξι) αλλα την βλεπω τ καλοκαιρι..λοιπον εγω τοσα χρονια μ αρεσε αλλα τα 2 τελεθταια καταλαβα οτι ειμαι ψιλοκαψουρης.ετσι φετος οταν πηγα διακοπες αφου την ειδα μερικες φορεσ αποφασισα να της μιλησω..αλλα επειδη δεν μιυ εβγαινε με την παρεα της μπροστα της ειπα ν βρεθουμε 2 μερες πριν φυγω γιατι ηθελα να της μιλησω..εκεινη ομως ειχε δουλεια της ειπα οποτε μπορει ν τ πουμε κ μ ειπε οκ...ομως δεν μ ξαναεστειλε κ ετσι τν επομενη της ξαναζητησα αλλα χωρις απαντηση..κολωνα κ ν παρω τηλ.τωρα δεν ειμαι μαζι γιατι γυρισα χωρις να την ξαναδω της κ σκεφτομαι ν της στειλω με μνμ τ νιωθω κ οτι την σκεφτομαι η δεν εχει νοημα αφου δεν θα την ξαναδω για τον υπολοιπο χρονο?δεν ξερω τ ν κανω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65085 από ritchie95 στις 23 Αυγούστου 2010, 4:09πμ

ritchie95

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
εγω θελω να τ ξερει αλλα μηπως την εχω πιεσει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65091 από VeTeRaNoS στις 23 Αυγούστου 2010, 8:58πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Γνώμη μου είναι να της το πεις γιατί μετά θα έχεις τύψεις και θα σου γίνει εμμονη ιδέα ότι δεν της το είπες.Το ειχα περάσει αυτό σε παρόμοια κατάσταση και είναι πολύ άσχημο.

Τώρα αν θα εξελιχτεί σε κάτι,κανεις δεν ξέρει πως τα φέρνει η ζωή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65094 από DAINOS στις 23 Αυγούστου 2010, 9:05πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Πες το!!! Θα το μετανιοσεις αμα δεν το στειλεις!! Μην την πιασει αλλος!!! ΓΡΗΓΟΡΑΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65103 από ritchie95 στις 23 Αυγούστου 2010, 1:39μμ

ritchie95

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
ναι ρε σεις αλλα ειναι κ η αποσταση κ απο μνμ δεν ειναι καπως??εγω βεβαια θελω να της τ πω αλλα θα προιμουσα απο κοντα οπως θα προτιμουσα να εμαινα εκει που μενει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login