Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Κυριακή, 5 Μαΐου

γερο κολλημα!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65837 από afroula στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 2:20πμ

afroula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/9/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια!λοιπον,ας μπω στο ψητο...εδω και κατι χρονια μου αρεσει ενα αγορι που μαλιστα υπηρξαμε και συμμαθητες αλλα δεν εκανα ποτε τιποτα γιατι φοβαμαι την απορριψη,παρολο που ειμαι αρκετα εμφανισιμη απο ο,τι μου λενε...το θεμα ειναι οτι με αγορια που ειχα σχεση δεν ενιωσα ποτε επιθυμια να ολοκληρωσω..(ειμαι 17)αλλα με αυτον τελευταια και μονο που τον βλεπω,που τον ακουω...τον θελω,πως να το πω,θελω να ειναι η πρωτη μου φορα μονο μαζι του και αυτο με εμποδιζει απο το να σκεφτω κατι τετοιο με αλλο αγορι...εκανα καποιες δειλες κινησεις για να του δειξω τι νιωθω και εχει αρχισει να με κοιταει αρκετα,αλλα δεν μου μιλαει παρα σε σπανιες περιπτωσεις.μια με αγνοει και μια οχι...πολυ μπερδεμα...τι γνωμη εχετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65860 από panosx στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 6:34μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
κανε εσυ κινηση αν ειναι κι αυτος παρθενος θα ειναι ακομα ποιο ευκολο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73864 από Sophie στις 14 Μαρτίου 2011, 10:23μμ

Sophie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ξεθαρεψε λιγακι τολμα να του πεις οσα μας ειπες εδω και...ο θεος βοηθοσ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73869 από gkantemia sto f στις 14 Μαρτίου 2011, 11:22μμ

gkantemia sto f

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
για μενα ειναι καλο να του το πεις αμα ειναι τοσο μπουμπουνασ.
δεν εχεισ να χασεισ κατι εξαλλου και εμφανισιμη ειπες οτι εισαι αρα κομπλε.
μην φοβασαι προχωρα.!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73882 από drogbach στις 15 Μαρτίου 2011, 1:32μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να του δειξεις εντονα το ενδιαφερον σου...Το οτι οπως λες εισαι ομορφη λειτουργει εναντιον σου στην περιπτωση που θες να κανει αυτος την πρωτη κινηση...Και αυτο γιατι τα περισσοτερα αγορια κομπλαρουμε σε τετοιες περιπτωσεις και ετσι συνηθως στρεφομαστε στις "μεσσαιας ομορφιας" αν καταλαβαινεις...Ξεκινα στελνοντας του μηνυματα και στο σχολειο στα διαλλειματα πηγαινε και κατσε διπλα του και κανε το οτιδηποτε για να του πιασεις την κουβεντα η καλυτερα να καθσαι στα ποδια του μπροστα στους φιλους του ωστε να δουν αυτοι οτι τον γουσταρεις και να του μιλησουν...Και βοηθησε τον να σου κανει κοπλιμεντα λεγοντας του "αυτη η κοπελα ομορφη δεν ειναι?" για να σου λεει οτι εσυ εισαι πιο ομορφη κτλ...Αυτο βεβαια οταν θα εχετε αποκτησει μια οικειοτητα...Τελος μπορεις με τις φιλες σου την ωρα που ειστε διπλα του και να κανατε οτι ταχα δεν τον ειδατε να λετε "κουκλος ειναι ο ταδε..." και αλλα τετοια...Τωρα αν μιλας μονο για σεξ και τιποτα αλλο με αυτον λαβε υποψιν σου σοβαρα τον χαρακτηρα του...Αν ειναι ντροπαλο και ηραμο ατομο πηγαινε το μεσα απο μια σχεση..Αν ειναι απο τους "δηθεν" απλα πετα του υποννουμενα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login