Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι μέρες που είσαι περιστέρι, αλλά τις πιο πολλές είσαι το άγαλμα.
Κυριακή, 19 Μαΐου

tou to eipa! twra?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66274 από karpouzi20 στις 15 Σεπτεμβρίου 2010, 11:00μμ

karpouzi20

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
γεια σας είμαι η κολλημένη απλά είχα ένα πρόβλημα με το pc και το άλλαξα λοιπόν είπα στο παιδί ότι τον γουστάρω δη πρόκειται να γίνει κάτι πάντως είμαι ικανοποιημένημε τον εαυτό μου,τον θέλω ακόμα δη θα κάνουμε κάτι αλλα δεν μπορώ να τον ξεπεράσω νομίζω πως δεν θα ερωτευτώ ποτε ξανά άνθρωπο σαν και αυτόν τι κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66275 από dark4 στις 16 Σεπτεμβρίου 2010, 12:32πμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
υπομονη.. θα περασει ο καιρος και θα τον ξεπερασεις. και θα ερωτευτεις κι αλλους. ολοι τα χουμε περασει. αυτο που μπορεις να κανεις για να τον ξεχασεις πιο γρηγορα ειναι να βρεις καποιον αλλον να ασχολεισαι. ξερω.. δυσκολο, αλλα κανει δουλεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66276 από TheWiccan στις 16 Σεπτεμβρίου 2010, 12:35πμ

TheWiccan

Εικονίδιο
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Αρχικά, πρέπει να καταλάβεις ότι δεν είσαι μόνη σου. Μπορεί να νιώθεις ότι ήρθε το τέλος του κόσμου, αλλά υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν να σε υποστηρίξουν και να καταλάβουν τον πόνο σου. Επομένως, πάρε μια βαθιά ανάσα και πες στον εαυτό σου, "Θα τα βγάλω πέρα ακόμα και από αυτή τη δυσκολία." Βρες κάποιον που να σε ακούσει και μίλησε του. Αυτός μπορεί να είναι κάποιος συγγενής ή φίλος, κάποιος γνωστός, κάποιος άγνωστος στο Internet.Γενικά κάποιος που θα σε ακούσει. Ακόμη, μπορείς να βρεις κάτι να ασχοληθείς. Μπορεί να είναι κάποιο χόμπι, μπορείς να στραφείς στη θρησκεία( και αυτό δεν σημαίνει ότι θα πηγαίνεις στην εκκλησία, ή θα ασχοληθείς με το χριστιανισμό, αλλά αυτά ανήκουν σε άλλη συζήτηση).Τέλος να θυμάσαι να φροντίζεις το σώμα και τον εαυτό σου.Αυτή είναι μια περίοδος που δεν πρέπει να τα παρατήσεις όλα.Λέγε στον εαυτό σου ότι το αξίζεις ή αν δεν μπορείς να το κάνεις εσύ, ζήτα απο κάποιον άλλο να σου το λέει μέχρι να το πιστέψεις. Έτσι, όταν ξανανιώσεις έτοιμη να αντιμετωπίσεις τον κόσμο, θα έχεις περισσότερη αυτοπεποίθηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66288 από confused στις 16 Σεπτεμβρίου 2010, 3:13μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
καταρχην,μπραβο που του το ειπες και ας μην βγηκε σε καλο,και να μην φοβηθεις να το ξανακανεις.οσον αφορα το πως θα τον ξεπερασεις οπως ειπαν και επανω,βρες καποιον να ασχολεισαι και που σε κανει να νιωθεις ομορφα,προς θεου ομως μην πρηξεις τον αλλο ουτε μην προσπαθησεις να τον κανεις να ζηλεψει... καλη τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66357 από karpouzi20 στις 18 Σεπτεμβρίου 2010, 12:36πμ

karpouzi20

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
δυσκολα τα πραγματα παιδια πολυ δυσκολα να θες να αγιασεις και να μην μπορεισ καθε μερα στο σχολειο μπροστα μου τον βλεπω εξω καθε μερα πλατεια στο φροντηστιριο επισης...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login