Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

μηνυμα στον πρωην

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66474 από sophie28 στις 20 Σεπτεμβρίου 2010, 11:03μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
παιδια σος!!!! την παρασκευη αρχισα να μιλαω με τον πρωην μου... του ελεγα οτι μου λειπει κ οτι θελω να τον δω κ αυτος τα ιδια!! κ το σαββατο μου ειπε να βρεθουμε αλλα αρνηθηκα γιατι εχει κοπελα κ του ειπα πως πλεον δεν ειναι δικος μου... το θεμα ειναι πως τα μηνυματα τα ειδε η κοπελα του κ μου εστειλε στο κινητο μου να μην την ξαναενοχλησω κ διαφορα αλλα ο πρωην μου μου ειπε να μην της στειλω αλλα φυικα δεν κρατηθηκα κ της ειπα οτι δεν την αφορα... αυτη φυσικα μου απαντησε με θρασσος!! να πω επεισης οτι ρωτησα τον πρωην μου τι παραπανω εχει αυτη απο εμενα κ μου ειπε τιποτα απλα θελει να αλλαξει παραστασεις... αρα δεν ειναι κατι σημαντικο στην ζωη του...(οπως εγω 2 μιση χρονια σχεση κ η πρωτη του κοπελα) το θεμα ειναι οτι θελω να του στειλω κατι για να τον κανω να νιωσει πολυ ασχημα... αλλα δε ξερω τι... τι λετε να τον πληγωνε?? κ κυριως θελω να μου πουν τα αγορια... τι θα σας πληγωνε τον εγωισμο κ θα σκεφτοσασταν συνεχεια αυτην την κοπελα??? ευχαριστω!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66475 από dark4 στις 20 Σεπτεμβρίου 2010, 11:21μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
εγω θα σου προτεινα να προσπαθησεις να τον ξεχασεις και να προχωρησεις την ζωη σου. ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα ενα καλο πρωτο βημα ειναι να σβησεις το τηλεφωνο του, το φεισμπουκ του και οτι αλλο σας συνδεει. σορρυ κιολας αλλα για σενα το λεω. το πιο πιθανο ειναι να πληγωθεις εσυ κι οχι αυτος, αφου ειναι αλλου. κι οσο για την κοπελα του πιστευω πως την αφορα το θεμα, δεν νομιζεις; ειμαι σιγουρος οτι μεσα σου το καταλαβαινεις. να ξερεις ενα πραμα, αν ραγισει το γυαλι δεν ξανακολαει. ακομα κι αν ξαναειστε μαζι, για λιγο θαναι. ισα ισα για να μην τον ξεχνας και να πληγωνεσαι κιαλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66480 από sophie28 στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 9:56πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
βασικα κοιτα το θεμα πιο ειναι... εγω του αρνηθηκα γιατι δεν ηθελα να ειμαι στην θεση της κοπελας... εχω αποφασισει να μην τον ξαναενοχλησω... για μενα για να ηρεμησω επιτελους.. κ σιγα σιγα το πετυχαινω κιολας... τωρα η αληθεια ειναι πως δεν την αφορα... οσο να ναι αλλο να εισαι δυομιση χρονια με τον αλλο κ αλλο ενα μηνα... γιατι μιλαμε κ για αλλα θεματα.. ειχαμε κρατησει δηλαδη μια φιλικη σχεση αφου ειχαμε ζησει τοσα.... το θεμα ειναι πως θελω να του στειλω ενα τελευταιο μηνυμα... δεν θελω να ξαναειμαι μαζι του... απο το φεισμπουκ τον διεγραψα... το κινητο το ξερω απεξω κ ετσι κ να το διαγραψω το ιδιο πραγμα ειναι!! απλα θελω να του στειλω κατι τελευταιο για να καταλαβει πως προχωραω πλεον παρακατω δεν θα ασχοληθω μαζι του κ πως με εχασε... κ να καταλαβει το τελευταιο!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66481 από VeTeRaNoS στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 12:24μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Σύμφωνω απόλυτα με αυτά που λέει ο dark4.
Επίσης αυτά τα τελευταία μηνύματα που λες είναι κατινιές.Απλά αδιαφόρησε και μην του ξαναμιλήσεις.Πίστεψε με εκεί είναι που θα καταλάβει ότι σε έχασε πραγματικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66483 από Ronim στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 1:31μμ

Ronim

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sophie28@21 Σεπτεμβρίου 2010)
βασικα κοιτα το θεμα πιο ειναι... εγω του αρνηθηκα γιατι δεν ηθελα να ειμαι στην θεση της κοπελας... εχω αποφασισει να μην τον ξαναενοχλησω... για μενα για να ηρεμησω επιτελους.. κ σιγα σιγα το πετυχαινω κιολας... τωρα η αληθεια ειναι πως δεν την αφορα... οσο να ναι αλλο να εισαι δυομιση χρονια με τον αλλο κ αλλο ενα μηνα... γιατι μιλαμε κ για αλλα θεματα.. ειχαμε κρατησει δηλαδη μια φιλικη σχεση αφου ειχαμε ζησει τοσα.... το θεμα ειναι πως θελω να του στειλω ενα τελευταιο μηνυμα... δεν θελω να ξαναειμαι μαζι του... απο το φεισμπουκ τον διεγραψα... το κινητο το ξερω απεξω κ ετσι κ να το διαγραψω το ιδιο πραγμα ειναι!! απλα θελω να του στειλω κατι τελευταιο για να καταλαβει πως προχωραω πλεον παρακατω δεν θα ασχοληθω μαζι του κ πως με εχασε... κ να καταλαβει το τελευταιο!!!!

μην τον δίνεις αναφορά.όπως αυτός δεν σου δίνει,έτσι και εσύ.Προχώρα μπροστά and never look back;)2,5 χρόνια.τώρα πας για άλλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66491 από sophie28 στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 6:34μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
λετε δηλαδη να μην ασχοληθω καθολου???? θα τον πειραξει περισσοτερο αν σταματησω να του μιλαω δηλαδη???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66494 από panagiotiC στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 7:04μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Να προχωρήσεις μπροστά και να πας για αλλού.Μην μπαίνεις ανάμεσα σε ζευγάρια.Θα σου άρεσε εσένα να έμπαινε ανάμεσα σας μια πρώην του δικού σου;Και κάτι άλλο,πως μπορείς να λες ότι δεν την αφορά;Για το αγόρι της μιλάς.Τι ήθελες δηλαδή,να στον χαρίσει κιόλας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66496 από nathalie στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 8:34μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Οντως την κοπελα την αφορα,τωρα ειναι αυτη μαζι του και το να κανονιζει κρυφα να δει την πρωην του ε ναι,δε θα το περνουσε και στο ντουκου. Μη σε νοιαζει τι θα τον πειραξει απλα προχωρα.Θα ειναι πιο ευκολα ετσι απο το να μενετε και οι 2 σας πισω σε κατι που εχει τελειωσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66513 από sophie28 στις 21 Σεπτεμβρίου 2010, 11:25μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
βασικα αυτο που σας λεω ειναι πως εγω του ειπα πως δεν θελω να βρεθουμε... κυριως αμα δεν ξεκαθαριζε με την κοπελα... μου φανηκε κατινιστικο που μου εστειλε η κοπελιτσα απο την αρχη... γι'αυτο της απαντησα ετσι... κ κυριως επειδη ο πρωην μου με ειχε ενοχλησει πρωτος αυτος ξεκινησε να μου στελνει κ οχι εγω!!!! εκεινος μου ειπε οτι μπηκε στο νοσοκομειο ενδιαφερθηκα να δω τι κανει κ να παω στο επισκεπτηριο... κ μετα οταν εκεινος προσπαθουσε να φερει την συζητηση στο να βρεθουμε του αλλαζα κουβεντα... (δλδ η κοπελα επρεπε να κοιταξει κ τα μηνυματα που εστελνε ο πρωην μου για να δει ποιος το ξεκινησε...) το θεμα μου τωρα δεν ειναι αν θα προχωρηω η οχι... μου ειναι δυσκολο αλλα εχω ξενερωσει πλεον μαζι του... αυτο που σας ρωταω ειναι αν πρεπει να του στειλω ενα τελευταιο μηνυμα που να του την λεω η να μην επικοινωνησω καθολου μαζι του... τι θα τον πειραζε περισσοτερο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66516 από dark4 στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 2:13πμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
τωρα νομιζω πως καταλαβα καλυτερα το θεμα.. πιστευω πως θα τον πειραξει περισσοτερο αν τον αγνοησεις πληρως, ενω αν του στειλεις, οτι κι αν ειναι αυτο, θα δειξεις οτι ενδιαφερεσαι. οποτε η γνωμη μου ειναι ΠΛΗΡΗΣ αγνοηση.. ουτε γεια. και δεν θα χαλιεσαι κ εσυ, οχι τιποτα αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login