Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν νομίζεις οτι κανείς δε νοιάζεται για σένα, δοκίμασε να αφήσεις δυο τρεις λογαριασμούς απλήρωτους.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Είναι ψυχρή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68013 από EricCartman στις 13 Νοεμβρίου 2010, 4:30μμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι νεος στο φορουμ και ιθελα να ζητησω την συμβουλη σας.Γνωριζω αυτην την κοπελια η οποια μου εχει διξει σημαδια οτι θελει   να κανουμε κατι και μ ειπε αυτη πως δεν θελει σχεση κτλπ κτλπ.Τωρα το προβλημα ειναι οτι αρκετες φορες οποτε μιλαμε ειναι ψυχρη και αλλες φορες οχι και οσες φορες εχουμε κανονισει να βγουμε το ακυρωνουμε τελευταια στιγμη.Λετε να το προσπαθησω η να το αφισω το θεματακι και να παω για αλλα? ευχαριστω για τιν περετερο βοηθεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #68014 από VeTeRaNoS στις 13 Νοεμβρίου 2010, 5:17μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλός ήρθες.

Μια κρύο μια ζεστη χμμ εκνευριστικό ε;;;
Λοιπόν εγώ σου προτείνω να προχωρήσεις και να την ρωτήσεις πρόσωπο με πρόσωπο πως βλέπει την σχέση σας.Πές της ότι σε έχει μπερδέψει και ότι θέλεις να διαλεύκανης επιτέλους την υπόθεση.Μονο έτσι θα ξεκαθαρίσεις την θέση σου και θα πετάξεις το μπαλάκι σε αυτήν για το αν θα συνεχίσετε ή όχι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68015 από EricCartman στις 13 Νοεμβρίου 2010, 5:39μμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ευχαριστω αρχικα που απαντησες.
Το προβλημα ειναι πως παρα τις προσπαθειες μ και οσες φορες εχω προσπαθισει να το φερω προς αυτο το θεμα του στιλ "τι θα γινει τελικα" προσπαθει να το αποφυγει.Αυριο παιζει να βγουμε επιτελους οποτε θα προσπαθισω να το φερω προς τα εκει το θεμα.Ευχαριστω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68018 από panosx στις 13 Νοεμβρίου 2010, 7:08μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
λοιπον listen carefully fat ass.ο μονος τροπος ειναι να κανεις αυτ που ειπε ο veteranos αλλα μν την ρωτισεις ετσι απλα η με ειρωνικο υφος εννοω μην της το πεις με ενα τροπο που να παρεξιγιθει φερης με εναν καλο τροπο.αν ομως γινει κατι κι παρεξιγιθει εχεις 2 επιλογες ή να της εξεγιθεις τελειως εκεινη τν στιγμη ή να νευριασεις κι να πεις screw you guys i m going home
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68022 από EricCartman στις 14 Νοεμβρίου 2010, 1:38πμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοιτα θα το προσπαθισω αυτο που ειπε ο veteranos το προβλημα ειναι να μου δωσει την ευκαιρια.Μακαρι θα σας ενημερωσω με αποτελεσματα.Και πανο ευχαριστω για την απαντιση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login