Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τότε που κουράστηκα να γυρεύω έμαθα να βρίσκω. Από τότε που κάποιος άνεμος μου εναντιώθηκε ταξιδεύω με όλους τους ανέμους.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Να κάνω το βήμα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68046 από kwstakis123 στις 14 Νοεμβρίου 2010, 6:00μμ

kwstakis123

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Γεια σας..εδω κ 2 χροννια ειμαι στο φροντιστιριο με μια κοπελα..φετος που ειμαστε μαζι και στην ίδια τάξη την βλεπω καθε μέρα 9 ωρες συνολο..Φέτος κατι άλλαξε την σκέφτομαι όλη την ωρα..μιλάμε στο σχολείο,φροντιστηριο και σε μνματα έχω προσπαθησει να της δειξω το ενδιαφερον μου αλλα η αντιδραση της ειναι οτι νμζει πως τν κανω πλακα..Δεν ειχε ούτε αρνητική αντίδραση αλλά ουτε θετική..Τώρα δεν ξερω τι να κάνω σκέφτομαι να πιάσω μια φίλη της που την ξερω χρόννια για να την ψαρέψει για να δω αν έχω ελπίδες άλλα απο την άλλη φοβάμαι μήπως δν το εκτιμίσει που δν πήρα εγω την προτοβουλία..Γενικά δεν έχω καθόλου αυτοπεποίθηση και μειώνω τον ευαυτό μου μόνος και δύσκολα 8α έκανα κίνηση..εσεις τι λέτε να κάνω?

Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68049 από EricCartman στις 14 Νοεμβρίου 2010, 6:56μμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Φιλαρακι κατα την γνωμη μου το καλιτερο που θα μπορουσες να κανεισ κατ'εμε ειναι να της πεις να κανονησετε να βγειτε μονοι σας.Λογικο μου φενεται να νομιζει οτι κανεις πλακα καθως μεσα απο μνμτα δεν φενεται ο τροπος με τον οποιον τα λες εσυ και πως τα λαμβανει αυτη.Οποτε βγειτε και προσπαθησε να θερμανεις την ατμοσφαιρα να της διξεις πως οτι λες δεν το λες για πλακα.Βγειτε 2-3 φορες κοψε αντιδραση και ετσι.Χαλαρωσε και να εισαι ο εαυτος σου.Επισης προσπαθισε να φερνεις συζητησεις προς τομεα σχεσεων και δειξ'της πως ενδιαφερεσαι.Αν δεν προχωρησει το θεμα πετα ενα "screw you guys im going home" και πιγαινε για αλλα.Ακου και τις συμβουλες απο τα αλλα παιδια στο φορουμ και οτι βρισκεις ποιο σωστο καντο πραξεις.αυτα απο εμενα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login