Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ακόμα κι αν μάθεις ποτέ σωστά ελληνικά, με ποιο θα τα μιλάς;
Σάββατο, 27 Απριλίου

Προβλημα στα ερωτικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68149 από Page στις 17 Νοεμβρίου 2010, 11:30πμ

Page

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0

ειμαι πολυ μπερδεμενη.. μ αρεσει ενα παιδι παρα πολυ .. οποτε τον βλεπω μου κοβονται τα ποδια.. με αυτον μιλαμε ειμαστε στην ιδια παρεα..κ πεταει μερικεσ φορες κ σποντουλεσ γλυκεσ... την κυριακη μαλιστα που γιορταζω κ τον καλεσα στο παρτυ μου μ πε χαιρεται που τον καλεσα κ εννοειται πωσ θα ναι εκει... με πειραζει συνεχωσ... αλλα εμαθα οτι δεν ειναι κ για σοβαρη σχεση που ψαχνω εγω... αχ δεν ξερω τι να κανω... με θελει ή οχι.. πωσ θα το μαθω??? να του το πω??? κ αν φαω χυλοπιτα??? ειμαι 18,5 χρονων,αρκετα μεγαλη για τετοια... κ ενα αλλο προβλημα..επειδη ειμαι πολυ κοινωνικη κ ιδιαιτερα αυθορμητη κ με φιλουσ κ επειδα στη σχολη μου υπαρχουν καποιοι κουτσομποληδες που παρερμηνευουν καποια πραγματα εχει βγει η φημη οτι μ αρεσει ενασ φιλοσ του κ τ χει μαθει κ αυτοσ... υπαρχει περιπτωση να νομιζει οτι τον πλησιαζω για τον φιλο του??? παντως χθεσ π το εμαθα αυτο πηγα στον αλλον κ του ξεκαθαρισα οτι τον βλεπω σαν φιλο.. αχ σασ παρακαλω βοηθηστε με!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #68154 από VeTeRaNoS στις 17 Νοεμβρίου 2010, 12:31μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλά έκανες και του το ξεκαθάρισες από εκεί και πέρα δεν σε νοιάζει τι λένε οι κουτσομπόληδες εσύ έχεις την φωλια σου καθαρή.Αν ο άλλος ενδιαφέρεται για εσένα και του δείχνεις και εσύ ενδιαφέρον θα το καταλάβει και δεν θα τον νοιάζουν οι φήμες.

Για το άλλο που λές καλύτερα άστον να κάνει αυτός την πρώτη κίνηση.Κρατα μια ζεστη σχέση ανάμεσα σας και προσπάθησε να επικοινωνείτε όσο το δυνατόν περισσότερο.Επίσης αφού τον γνωρίζεις τόσο καλά μπορείς να του πιάσεις συζήτηση για τις παλιές του σχέσης κλπ κλπ ώστε να έρθετε πιο κοντά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68177 από Page στις 18 Νοεμβρίου 2010, 7:52πμ

Page

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
αχ ευχαριστω πολυ... και πωσ μπορω να του δειξω πωσ ενδιαφερομαι χωρις βεβαια να του την πεσω στην ψυχρα;;;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68180 από VeTeRaNoS στις 18 Νοεμβρίου 2010, 2:00μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Page@18 Νοεμβρίου 2010)
αχ ευχαριστω πολυ... και πωσ μπορω να του δειξω πωσ ενδιαφερομαι χωρις βεβαια να του την πεσω στην ψυχρα;;;;;;

Με τον τρόπο που του μιλάς με τον τρόπο που τον κοιτάς και γενικός με τον τρόπο που του φέρεσαι.Εσείς η γυναίκες είστε πολύ καλές σε αυτό.Πρότεινε του να πάτε μια βόλτα μόνοι σας και όχι με ολόκληρη την παρέα όπως είπα και πάνω να μιλήσετε για πιο προσωπικά σας θέματα.Γνωριστείτε καλύτερα και δώστου θάρρος να σου ανοιχτεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68185 από Page στις 18 Νοεμβρίου 2010, 4:02μμ

Page

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
πιο προσωπικα θεματα????? για σχεσεισ κ τετοια που μ πες πιο πανω ??? δηλαδη??? κ ετσι δειχνω οτι ενδιαφερομαι πιο πολυ??? κ αν του προτεινω εγω να βγουμε δε θα φανει καπως, εννοω δε θα καρφωθω????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68272 από Page στις 21 Νοεμβρίου 2010, 2:05πμ

Page

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
εμαθα οτι ενδιαφερεται για αλλη κοπελα κ μαλλον το βλεπει σοβαρα μαζι της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68274 από eice makria στις 21 Νοεμβρίου 2010, 12:57μμ

eice makria

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
δεν ξερεις αν ισχυει οτι ενδιαφερετε για αλλη..αν δεν ειναι εμπιστη η πηγη που στο πε ισως το κανε για να δει πως θα αντιδρασεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login