Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά τo τσιγάρο.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Να περιμένω να μου μιλήσει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69018 από EricCartman στις 14 Δεκεμβρίου 2010, 8:15μμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι παιδια!!ειχα γραψει σε προηγουμενο θεμα για μια κοπελια...λοιπον το προβλημα ειναι οτι τωρα εγω εχω ψιλοκολλησει...Λοιπον το πραγμα εχει ως εξης.Βγαιναμε ολα καλα ωραια φασωνομασταν.Και τσουπ μια μερια την βλεπω ξερω γω χαρουμενη και ολα αυτα και μου ειπε οτι κατι σοβαρο παιζεται με αλλον.Τι να κανω εγω ειχα σπαστει και πεταξα μερικες σποντες (καλος μαλακας και εγω).Τελος παντων μην τα πολυλογω μιλησαμε σημερα και τις τα ειπα ολα.(περι κολληματος).Πηρα μια απαντιση 50-50.Μου ειπε οτι δεν θα σταματησουμε να μιλαμε η το οτιδηποτε οτι της εχω φερθει πολυ καλα και πως δεν φταιω εγω αλλα αυτη που ειναι τετοιος χαρακτηρας....Μια μικρη σημειωση ειμαστε και οι 2 17. λετε να το αφισω η να περιμενω να μου μιλησει?Και παιζει να μ ξαναμιλησει?
Ευχαριστω προκαταβολικα για οποιαδηποτε απαντιση και συγνωμη για την ελλειψη τονων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69019 από Pelvic_Thrust στις 14 Δεκεμβρίου 2010, 8:22μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Δεν ειναι κοπελα για σχεση, παρατα την οσο δυσκολο και να ειναι.

Για σκεψου πως θα αντιδρουσε αυτη και καθε αλλη κοπελα εαν μαθαινε πως κανεις φασεις και με καποια αλλη.. ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69021 από EricCartman στις 14 Δεκεμβρίου 2010, 8:32μμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εγω ηθελα να δοκιμασω κατι αλλο.Ελεγα να της ριξω ενα γραψιμο να δω πως θα αντιδρασει.ξερεις να δω αν θα την νοιαξει η το οτιδηποτε.Ξερω θα φανει υπερβολικο αλλα δεν μπορω να σταματησω να την σκεφτομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #69022 από teArz στις 14 Δεκεμβρίου 2010, 8:35μμ

teArz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συμβουλη ειναι να τη ξεχασεις φιλε.Απο τη στιγμη που ξερεις οτι φασωνεται με τον ενα και με τον αλλον μπορεις να καταλαβεις οτι δεν ειναι ατομο σοβαρο για σχεση.Προσπαθησε να βρεις καποια αλλη,ισως ετσι ξεχαστεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69028 από EricCartman στις 14 Δεκεμβρίου 2010, 9:11μμ

EricCartman

μέλος από: 13/11/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
θα το προσπαθησω παιδια...τωρα τι αποτελεσμα θα εχει δεν ξερω θα σας γελασω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login