Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής (παλιό μήνυμα στα λεωφορεία)
Κυριακή, 5 Μαΐου

ποιον θα διαλέγατε??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69494 από confused στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 11:55πμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
χρόνια πολλά κατ'αρχήν και καλά χριστούγεννα σε όλους...! το θέμα μου είναι το εξής...είναι δύο παιδιά που μου την πέφτουν και δεν ξέρω ποιόν να διαλεξω...ο ένας είναι ωραίος αλλά πολλές φορές φέρεται σαν βλάκας και λέει ότι απλά κάνει πλάκες...και ο τρόπος που μου την έπεσε ήταν πολύ απότομος...ενώ ο άλλος δεν είναι ωραίος αλλά είναι καλό παιδί...μου μιλάει ωραία και είναι πιο χαλαρός...με λίγα λόγια ο ένας είναι ωραίος με όχι πολύ καλό χαρ/κα και ο άλλος όχι πολύ ωραίος με καλό χαρ/κα...κ ο όχι τόσο ωραίος μου ζήτησε να πάμε για καφέ κ εγώ δεν ήθελα να τον στενοχωρήσω επειδή δεν ξέρω εμένα τι μου γίνεται κ του είπα οκ.σήμερα το βράδυ έχουμε ραντεβού...αν τελικά δεν μου αρέσει καθόλου από κοντά τι τ λεω του καημένου??δεν θέλω να τον πληγώσω μέρες που είναι κιόλας...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69498 από berdemenios στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 2:59μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Χρονια πολλα και σε εσενα!..Διαλεγεις αυτον με τον καλυτερο χαρακτηρα κατα την αποψη μου γιατι υποψιαζομαι οτι ο ωραιος που φερεται σαν βλακας δεν ειναι για σχεση...τωρα αν δεν θες σχεση διαλεξε τον ωραιο αλλα να θυμασαι οτι μπορει να φας κερατο οποτε μην πεις οτι δεν στο εδειχνε οτι ηταν βλακας απο την αρχη..και ο τροπος που σου την επεσε νομιζω εδειξε οτι το παλικαρι ειναι για φασεις και οχι για κατι σοβαρο..τωρα δεν τους εχω δει για να σου πω ποιος απο τους 2 ειναι καλυτερος αλλα απο οτι μας λες αν ημουν εσυ θα διαλεγα τον οχι τοσο ωραιο...μπορεις να μας πεις τιποτα αλλο σχετικα με αυτους μηπως καταλαβω καλυτερα τι ειναι ο καθενας? (οσο ειναι δυνατον αυτο βεβαια )
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #69499 από Pelvic_Thrust στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 3:08μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μερικες φορες αυτους που στην αρχη δεν τους θεωρουμε πολυ ωραιους εαν τους γνωρισουμε και ταιριαξουνε οι χαρακτηρες μας.. με το καιρο τους βλεπουμε διαφορετικα.. Δεν αγαπας παντα καποιον για την εξωτερικη του εμφανιση..

Εαν δεν σου αρεσει πες τον οτι τον βλεπεις φιλικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69500 από AggelosTuDromu στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 3:50μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
δεν διαλεγεις εναν τεταρτο λεω εγω...:p
παρε τον οχι πολυ ωραιο με τον καλο χαρακτιρα
βασικα δες κ αυτον που δεν ειναι ωραιος γιατι ποτε δεν ξερεις μπορει να βγει κ ο καλυτερος απο ολους δεν παιζει ρολο μονο η εξωτερικη εμφανιση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69501 από panosx στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 5:14μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
ποιν πας να κοριιδεωψεις οπως ειναι φυσικο οι γκομενες διαλεγουν ολο ωραιους με κακο χαρακτηρα αλλα αυτο ειναι συνηθωσ σε ποιο μικρη ηλικι τεσπα.τν 2ρο παρε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69505 από confused στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 6:20μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
και εγω για τον δεύτερο λέω,αλλά δεν ξέρω αν δεν μου αρέσει καθόλου από κοντά τι να του πω,δεν θέλω καθόλου να τον στενοχωρήσω όπως είπα.ο άλλος φάινεται αλλά και μου λένε όλοι ότι είναι πέφτουλας...όσον αφορά το αν θέλω σχέση,αν προκύψει θέλω κάτι χαλαρό γιατί είμαι τρίτη λυκείου...και από αυτή την άποψη ο όχι πολύ ωραίος ειναι καλύτερος γιατί ό,τι και αν του πώ το σέβεται.στο μόνο που υστερεί είναι η εμφάνιση...άντε και πάω για καφέ,άντε κ δεν μου αρέσει κ του λέω δεν θέλω σχέση,αυτός θα σκεφτεί και πολύ σωστά το παιδί γιατί δεν του το είπα πιο νωρίς.τότε εγώ τι του λέω?θα γίνω η κακια χαζογκόμενα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69509 από AggelosTuDromu στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 7:19μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
βασικα απο τρωμε φολα ετσι σκευτομαστε οτι κ αν γινει
μπορεις να παρεις καμια φιλη σου μαζι να του την πεσει να υσηχασεις εσυ κ αυτος θα ναι happy
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69512 από panosx στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 9:05μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
τριτη λυκειου αρα ξεχνα τι ειπα κοπελια ενταξει αν ειναι κι κουασιμοδος μν πας αλλα αν ειναι μετριος δως μια ευκαιρια κι αν δν μπορεις πε πως εχεις αγχως για διαβασματα κι δν εισαι για σχεεση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69520 από girly στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 9:57μμ

girly

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/12/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
βγες και με τους δυο και αποφασισε με ποιον περνασ πιο καλλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69535 από confused στις 26 Δεκεμβρίου 2010, 11:15μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
girly αν το κάνω αυτό θα είμαι τέρμα χαζογκόμενα...βγήκα τελικά με τον όχι πολύ ωραίο και κύλησε πολύ ωραία,από κοντά δεν είναι κ τόσο χάλια όσο νόμιζα...πολύ ευγενικός και τα σχετικά...και πάνω από όλα οχι πέφτουλας...ευτυχώς ξεκαθάρισα...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login