Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τρίτη, 7 Μαΐου

Κερασμα γκομενας....

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69614 από berdemenios στις 28 Δεκεμβρίου 2010, 4:53μμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Παιδια αυτο ειναι οντως πολυ σπαστικο πραγμα να γινεται..δεν το καταλαβα γραφει που8ενα στο κουτελο μας "ειμαι μαλακας"? Γιατι δηλαδη πρεπει να κερναμε την γμομενα καθε φορα που βγαινουμε εξω δεν το καταλαβα? της το χρωσταμε? εινα κανενας νομος να το λεει? και evelina για πες μας πως θα αισθανοσουν να εισαι αγορι να βγαινεις με την κοπελα σου και να πληρωνεις τα παντα?? κοροιδο μηπως? ασε το αλλο...μπορει μερικοι απο εμας να γεννηθηκαν απο πλουσιους γονεις και να μην εχουν αναγκη ομως οι υπολοιποι νομιζετε οτι εχουμε ενα πορτοφολι που οποτε το ανοιγουμε γενναει λεφτα? αν κανω λαθος πειτε το μου αλλα αν καθε φορα που βγαινεις εξω πρεπει να πληρωνεις για 2 ατομα τα λεφτα κανουν φτερα στο αψε σβησε..στο κατω κατω τα εφτιαξες με το αγορι σου για αυτο που ειναι οχι για το πορτοφολι του (τουλαχιστον ετσι θα επρεπε να ειναι)..και η γμομενα τι ειναι κανενα χαζο πλασμα? δεν μπορει να πληρωσει οχι των 2 αλλα μονο τα δικα της? δηλαδη ελεος αυτο..ειναι και μερικες "χαζογκομενες" που εκμεταλευονται ακτιβως αυτο το γεγονοσ οτι πρεπει να κερναμε εμεις και βγαινουν εξω στα club και κουνιουνται για να τισ κερνανε και οχι μονο αυτο αλλα μετα υπερηφανευονται κιολας οτι δεν πλήρωνουν τιποτα οταν βγαινουν εξω..δεν τα λεω απο το μυαλο μ αυτα εχω γνωρισει τετοιες κοπελες δυστηχως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69615 από Doctoras στις 28 Δεκεμβρίου 2010, 4:59μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Εγω νομιζω πως το σωστο ειναι να κερνας και δεν το βλεπω οτι επιδη πληρωνω ειμε μαλακας.Νιωθω αβολα μονο στην ιδεα οτι η γκομενα θα μου πληρωναι π.χ το ταξι .Το βλεπω σαν λογικο (η αποψη μου).Αλλο αν δεν εχεις λεφτα για τον α η τον β λογο τοτε το θεμα αλλαζει.Και αν επιδη μια φορα δεν πληρωσεις η γκομενα στραυωση σημαινει οτι ειναι ηληθια
και την σουταρεις(αφου εχεις βρει αντικαταστατρια):P.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69617 από AggelosTuDromu στις 28 Δεκεμβρίου 2010, 5:27μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
το καλυτερο ειναι να μην θελει να την κερασεις τοτε καθεσε μαλακας κ σκευτεσαι τι να κανεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69697 από extemepaoki στις 30 Δεκεμβρίου 2010, 2:37μμ

extemepaoki

μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
λοπον εγω την κοπελα μου την εχω κερασει μονο 2/3 φορες σε τπτ γιορτες κ τετοια...
Εκτως του κ να ηθελε.. δν εχω "μια" γ να την κερναω.. Δεν θελει να την κερνανε..
Γτ ηθλα ν την κερασω κ καποιες αλλες φορες κ δν δεχοταν με τπτ..
Επισης με εχει κερασει κ εκεινη..

Κατα την γνωμη μου θεορω τεραστια μλκια το να κερναμε τις γκομενες μας καθε φορα που βγενουμε..(Στην περιπτωση μου κ να ηθελα δν θα μπορουσα)
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΜΑ ΘΕΛΩ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΕΡΩΤΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΜΙΑ ΒΙΖΙΤΑ..κ μας λενε μετα γτ τις λεμε πουτανες..ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΑΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ Ν ΣΑΣ ΠΟΥΜΕ???

ΟΥυφφ αγανακτσα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111709 από johnny boy στις 26 Οκτωβρίου 2012, 4:07μμ

johnny boy

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
re paidia mia aporia exw .... vgika me mia kopela .. ola wraia kai kala ! ekei pou xame piasei tin kouventa panw sto erwtiko,mou eipe oti tis aresoun ta perierga pragmata!Tis aresei na vazei daxtulo stous antres!! Maresei poli kai th ithela poli na m peite tin gnomi sas panw sto thema!Na to dextw i oxi ? euxaristw!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111710 από johnny boy στις 26 Οκτωβρίου 2012, 4:09μμ

johnny boy

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε παιδια ... μια απορια! ειχα βγει με μια κοπελια τις προαλλες και τα πηγαιναμε μια χαρα!Πιασαμε τιν κουβεντα πανω στο ερωτικο και μου ειπε οτι τις αρεσουν τα περιεργα πραγματα! Τισ αρεσει να βαζει δαχτυλα στουσ αντρεσ!τι να κανω? μου αρεσει πολυ..ΝΑΙ! Να δεχτω ή οχι ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111712 από asap στις 26 Οκτωβρίου 2012, 4:54μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
να μην ξεκινησεις απο αυτο.. θα σε παρει για πουστη... να μην δεχτεις για αρχη για δακτυλο(σου αρεσει δεν σου αρεσει) και φερτην στο κρεβατι αλλιως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111715 από pantelis20 στις 26 Οκτωβρίου 2012, 8:32μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει πρέπει και δεν πρέπει στις σχέσεις. Ο καθένας και η κάθε μια ζητάνε και αναμένουν άλλα πράγματα. Κάποιοι θέλουν οι ίδιοι να κερνάνε και κάποιοι δεν θέλουν ή δεν έχουν. Κάποιες νομίζουν ότι ο άντρας υποχρεούται να πληρώνει. Για μένα μέγα λάθος από κάτι χαζογκόμενες.

Ειδικά σε ηλικίες 15-18 που ο άλλος την βγάζει μόνο με το χαρτζιλίκι του συνήθως και προσπαθεί με αυτό να στριμώξει όλα του τα έξοδα.

Αλλά και αργότερα αφού οι γυναίκες ζητάνε συνεχώς ίση μεταχείριση σε όλα και στα εργασιακά και παντού γιατί όχι και εκεί;

Στην τελική αν περιμένει να την κερνάς συνέχεια γιατί θα σου κάτσει (και αν σου κάτσει) τότε τι είναι αυτό που την ξεχωρίζει από μια κανονική πουτάνα; Το ότι θα σου πρήξει και τα @@ στο τέλος για να σου κάτσει;

Αν επιθυμείς να κερνάς τότε ΟΚ το κάνεις γιατί το θέλεις, γιατί το αντέχεις γιατί έτσι νιώθεις άνετα. Αλλά αν δυσκολεύεσαι ή δεν το θεωρείς δίκαιο και η άλλη τα πάρει ή φύγει ή ή ή τότε απλά παράτα την δεν αξίζει.

Ακούω από φίλους για άτομα που τους παίζουν οι γκόμενες. Την βγάζουν, της πληρώνουν τα πάντα και για πολύ καιρό και αυτές όχι μόνο ποτέ δεν τους κάθονται αλλά μερικές φορές έχουν άλλον για να πηδιούνται...


Όσο για το άλλο θέμα που ανοίξαμε το αν θα την αφήσεις η όχι εξαρτάται από εσένα. Αλλά θέσε τα όρια σου από την αρχή. Αν από νωρίς την αφήσεις να κάνει κάτι τέτοιο ίσως μετά δεν μπορείς να την μαζέψεις. Πες της απλά πως θες να το πάτε πιο αργά. Εκτός αν σου αρέσει αυτό που θέλει να σου κάνει οπότε όλα καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111787 από petalouditsa στις 28 Οκτωβρίου 2012, 6:17μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Αλλαξατε το θεμα του παιδιου βασικα......ωστοσο εαν και γενικα(για το θεμα του κερασματος)θα πω κατι που θα ακουστει κουφο αλλα το πιστευω....ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΤΡΕΣ!!!!Τι ειμαστε για να μας κερνατε συνεχεια????και φυσικα πρεπει και η κοπελα να κερασει.....ας πουμε να μην την αφησεις αλλα εστω να δεις οτι κανει την κινηση να βγαλει το πορτοφολι....αν ησουν κανενας λεφτας εφοπλιστης θα ελεγα κερνα τες ολες μην εισαι τσιγκουνης,κερνα κερνα μεχρι να σ κατσουν(οπως κανουν πολλες που γυρνανε με τους λεφταδες για να φαν κ να πιουν τσαμπα)στην προκειμενη περιπτωση εισαι 15 ετων...κανεις μια απασχοληση να βγαλεις το χαρτζιλικι σου και ζεις με τα λεφτα των δικων σου....για ποιο λογο η κυρια οποιαδηποτε θελει μονο να πινει κ να τρωει τσαμπα,να περιμενει παντα απο εσενα????μην τρελαθουμε....ζουμε και δυσκολες εποχες....θα την κερασεις μια δυο,ουτε καθε φορα ουτε συνεχομενα και φυσικα πρεπει να περιμενεις να δεις και μεχρι που φτανει το φιλοτιμο της,αν δηλαδη θα κανει εκεινη μια κινηση να σε κερασει....αν θες δεχεσαι,αν οχι της λες ''βαλτο στην τσεπη''....αν δεν επιμενει(δλδ μολις ακουσει τα πρωτα λογια και αμεσως το κρυψει με χαρα,σημαινει οτι προσποιειται την καλη και σε γλυφει....θα πρεπει εστω την επομενη φορα να της πεις κρυψτο και να πει ''σημερα ειναι δικα μου τα ποτα''η εστω κατι τετοιο....να μπει μπροστα να πληρωσει....μην μας καλομαθαινετε κ μετα διαμαρτυρεστε.....κ εμενα με κερνουν αλλα κ εγω κερναω...εαν πχ παμε με αμαξι,ο ενας πληρωνει τη βενζινη του που ερχετε και με μετακινει και εγω του κεραω το ποτο....οχι σαν ανταλλαγη αλλα καθαρα για θεμα ηθικης και σεβασμου....αν ειναι ψιλομυτα παμε γι αλλα...σ αυτες τις εποχες δυσκολα θα βρει καλα παιδια για κοροιδα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login