Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

παιζει κ με αλλες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71935 από sophie28 στις 04 Φεβρουαρίου 2011, 11:22μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
παιδια γεια σας ειχα γνωρισει ενα παιδι πριν 3 χρονια κ προχτες τον πετυχα στο φεισμπουκ σε μια φιλη μου... (μ'αρεσε αλλα ειχα σχεση τοτε κ ετσι δεν ειχα καμια επαφη μαζι του...) κ του εστειλα αιτημα το δεχτηκε κ μου εστειλε πρωτος κ με θυμοταν ακομα, εκανε πλακα μαζι μου κ φαινοταν να ενδιαφερεται... κ ειπαμε να κανονισουμε για καφεδακι.. παρατηρωντας την σελιδα του ομως εβλεπα να παιζει με μια κοπελα... κ ετσι ρωτησα μια κοινη μας φιλη κ μου ειπε πως κ σε εκεινη μιλαει ετσι μεταξυ αστειου κ φλερτ κ φυσικα της ειχε πει για καφε... μαλιστα της ειχε πει οτι δεν εχει σχεση(κ οτι κ να ειχε σχεση δεν θα της το ελεγε για να πανε για καφε) γιατι δεν ειναι καλος σε αυτες... φυσικα εγω ξενερωσα.... ξερω οτι θα μου πειτε να παω αλλου αλλα μ'αρεσει υπερβολικα.. υπαρχει καποιος τροπος να τον κανω να "κολλησει"??? κ να σταματησει να παιζει η θα ειναι ετσι μια ζωη???
προφίλάλλα...˵quote˶
8
Μήνυμα #71936 από Verus στις 04 Φεβρουαρίου 2011, 11:28μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Νομίζω ότι είναι ακόμη πολύ νωρίς για να "κολλήσει" μαζί σου. Είπατε να πάτε για ένα καφέ, δε σου έταξε και γάμο. Έπειτα, δεν αποκλείεται να είναι έτσι με τις περισσότερες κοπέλες, που σημαίνει ότι δεν σε φλερτάρει. Βγες μαζί του, κάν'τε πλάκα πείτε τα δικά σας κι'αν δεις ότι ενδιαφέρεται συνεχίστε την παρέα. Μπορεί να κανόνισε και με τις δύο σας επειδή δεν ξέρει ποια να διαλέξει.
Στάνταρ τρόπος για να βγεις εσύ κερδισμένη δεν υπάρχει. Εξαρτάται απ'τα γούστα του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71945 από confused στις 05 Φεβρουαρίου 2011, 11:28πμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τη verus.Ή Ο τύπος δεν ξέρει ποιά να διαλέξει ή είναι πέφτουλας...να τον κάνεις να κολλησει απο το φεις δεν νομίζω.εγώ απλά θα άφηνα αρκετά likes για να μην αφήσω την άλλη να ανοιχτεί πολύ και να της δείξω ότι τον διεκδικώ.Πήγαινε για καφέ μαζί του και εκεί είναι που θα κολλήσει ,αν κολλήσει,με τη συμπεριφορά σου,με τις κινήσεις σου αν γίνεις διαχυτική...και μην ντραπείς να δείξεις το ενδιαφέρον σου αφού βλέπεις ότι και αυτός ψήνεται,αλλιώς δεν νομίζω να σου μιλούσε πρώτος...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71957 από sophie28 στις 05 Φεβρουαρίου 2011, 5:43μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
κοριτσια πραγματικα σας ευχαριστω... κ ναι εχετε δικιο.... θελω να αποφυγω τους πεφτουλες γι'αυτο καποια στιγμη σκεφτηκα να μην του μιλαω καν... αλλα τελικα θα παω για καφεδακι κ θα ειμαι ο εαυτος μου!! αν του αρεσω καλως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71988 από Ντανη στις 06 Φεβρουαρίου 2011, 2:21πμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
εγω παλι πιστευω παντε για καφε , φερτον κοντα σου.. ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ!!!!
μην του δωσεις αερα , μην τον κανεις να νομιζει οτι μπορει να σε εχει ουσιαστικα οποτε θελει προσπαθισε να τον κανεις να σε κυνηγαει αυτος και οχι εσυ.. δηλαδη να μην ασχολισε μαζι του-να μην τον περνεις εσυ τηλεφωνο αν το πραμα συνεχισει και απλα οταν σου ζηταει αυτος να βγειτε εξω να του λες ενα ''ναι'' στα λεω αυτα ως αντρας γιατι πιστευω πως αυτος θα ηταν ο καλυτερος τροπος για να με κανουν να κολλισω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72065 από sophie28 στις 06 Φεβρουαρίου 2011, 10:08μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
κ εγω κατι τετοιο σκεφτομουν αρχικα... να βγω μαζι του να κανω πλακα αλλα μετα να τον γραψω... (ελπιζω βεβαια να ασχοληθει κ μετα τον καφε :P) ξερω οτι με αυτο γενικα κολλαει καποιος γτι κ σε μενα εχει συμβει.... τωρα θα δειξει το θεμα ελπιζω η τυχη να ειναι με το μερος μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login