Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το να γελάς με τα λάθη σου μακραίνει τη ζωή. Το να γελάς με τα λάθη των άλλων μπορεί να τη μικρύνει.
Κυριακή, 28 Απριλίου

με δουλευει

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73153 από dn.s.lew στις 27 Φεβρουαρίου 2011, 9:41μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ηρθε η ωρα να αποκτησω και εγω κολλημα με γκομενα (αναθεμα την ωρα) της εχω ανοιξει τα χαρτια μου ξερει πως αισθανομαι για αυτην αυτη μου ειπε να μηνουμε φιλοι κ εκει εγινα κομματια δεν μιλαγα δεν γελαγα κ το πρε πανω της κ δεν μου εδινε σημασια τωρα που πηρα τα πανω μου κ την ψηλοξεπερασα αρχησε παλι να μου κανει διαφορα να καθετε στα ποδια μου να μου πιανει την κουβεντα κ ξανακολλησα ξαναπηγα κ της μιλισα μου ειπε παλι το ιδιο καλυτερα να μινουμε φιλοι ξανα το ιδιο δεν μιλαγα δεν γελαγα δεν μου εδινε σημασια την ξεπερασα λιγο με αλλη χωρισα αλλα ημουν οκ δεν με ενοιαζε κ ειδε οτι δεν της εδινα σημασια κ παλι αρχιζει να μου κανει διαφορα
με λιγα λογια οταν ειμαι χαλια δεν μου δινει σημασια ενω οταν ειμαι με το χαμογελα μεχρι τα αυτια θελει να με κανει χαλια
γιατι το κανει αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73155 από AN21 στις 27 Φεβρουαρίου 2011, 9:45μμ

AN21

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Classic stuff..Απλά πάψε να της δίνεις σημασία..ξέρω, είναι δύσκολο επειδή είναι κόλλημα..Αλλά πίστεψε με, το μόνο που καταφέρνεις είναι να γίνεσαι σκατά για πάρτη της..που στην τελική δε της αξίζει εφόσον σου κάνει τέτοια νούμερα..Όπως είπε και ένας ηθοποιός "Γάααμα την. Γάααααμα την." Έχει κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια, και μεγαλύτερα μάλιστα!

-Ένας ομοιοπαθής.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73156 από dn.s.lew στις 27 Φεβρουαρίου 2011, 9:48μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ναι ομως οταν δεν της δινω σημασια μου δινει αυτη οπως ειπα πανω καθετε στα ποδια μου,μου πιανει την κουβεντα...δεν μπορω να την καταλαβω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73157 από teArz στις 27 Φεβρουαρίου 2011, 9:50μμ

teArz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Κοψ'της τον αερα μωρε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73158 από confused στις 27 Φεβρουαρίου 2011, 10:00μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Κλασσική περίπτωση τσούχτρας-ψώνιο.Νομίζει ότι όλοι ασχολούνται μαζί της και πως έχει όλα τα αγόρια στα πόδια της.Μόλις όμως είδε ότι δεν της δίνεις σημασία νιώθει ότι εχασε το "παιχνιδάκι" της.Αυτό θα γίνεται,μην το ψάχνεις.
Προτείνω να της το πεις στα ίσα, "αφού δεν με θέλεις,γιατί ασχολείσαι μαζί μου?Ξέμεινες από παιχνίδια?" .Να δεις μετά μούτρα,δεν θα ξέρει που να κρυφτεί.Και να το πεις και μπροστά σε άλλους να τσουχτεί ακόμη περισσότερο.Κάτι τέτοιες χαλάνε την πιάτσα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73160 από Pelvic_Thrust στις 27 Φεβρουαρίου 2011, 10:26μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Ειναι απο τις ανωριμες χαζογκομενες που δεν πρεπει να δινεις αξια. Ξερω.. ειναι πολυ δυσκολο, αλλα απο τον τροπο που συμπεριφερεται δεν αξιζει να γινεσαι κομματια γιαυτην.

Αυτη θα στρωσει με τον καιρο & οταν ερωτευτει καποιον που δεν θα μπορει να εχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73193 από dn.s.lew στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 5:49μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
σημερα εβαλα την κολλητη της να την ψαρεψει αν της αρεσω και τετοια κ της ειπε οτι με βρισκει πολυ γλυκουλι καλο παιδι κ την ρωτησε αν θελει να κανει κατι μαζι μου κ ειπε μπορει...αυτο το μπορει τι συμαινει?
κ πως θα παω να κανω κατι μαζι της αγχονομαι αφανταστα οποτε ειμαι μαζι της δλδ μου μιλαει κ τρεμουν τα ποδια μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73195 από confused στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 6:01μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Εγώ θα σου πρότεινα να μην κάνεις κάτι γιατί η κοπέλα δεν φαίνεται στα καλά της,αλλά επειδή ξέρω απο κόλλημα,καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να καταπολεμήσεις αυτό το συναίσθημα.Κατ'αρχην,πριν κάνεις οτιδήποτε να είσαι προετοιμασμενος για τα πάντα,ακόμη και για μία ακόμη χυλόπιτα.
Όσον αφορά το άγχος σου...όλοι έχουμε!Αυτό που κάνω εγώ και μπορεί να φανεί γελοίο είναι ότι σκέφτομαι πως ο άλλος είναι άνθρωπος σαν εμένα,τον σκέφτομαι με εσώρουχα,οτιδήποτε γελοίο τελοσπάντων για να νιώσω άνετα...Βέβεαια εσύ μην την σκεφτείς με εσώρουχα γιατί θα έχεις άλλα αποτελέσματα...βρες κάτι που να λειτουργεί για σενα...Στο κάτω κάτω,αφού έχεις προσπαθήσει ξανά με αυτή την κοπέλα,να σκέφτεσαι πως ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.
Αυτά από μενα,καλή τύχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73197 από dn.s.lew στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 6:13μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
αχ μακαρι να μην ειναι χυλοπιτα...κ απο αυτην την συγκεκριμενη πευτουν πολυ βαρυες anyway για να ειναι μονη της τι πρεπει να κανω παντα ειναι με τις φιλες της κ αν της πω να ερθει καπου μαζι μου θα φερει κ τις φιλες της η πρεπει να την πετυχω καπου μονη η να της πω να ερθει μονη κ μετα τι κανω? την πιανω κ την φιλαω κ οτι γινει η της μιλαω κ βλεπουμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #73205 από confused στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 6:36μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πιο απλό,πήγαινε ακόμη και αν είναι με τις φίλες της και πες της "έρχεσαι λίγο που θέλω να σου μιλήσω?",λογικά θα έρθει.Εγώ προτείνω να μην πιάσεις το μπίρι-μπίρι,καλύτερα να τη φιλήσεις,αφού σε βρίσκει και γλυκούλη δεν θα έχει πρόβλημα.Άσε που αν την φιλήσεις θα έχεις λιγότερες πιθανότητες να φας χυλόπιτα πρώτον γιατί πιθανώς θα της αρέσει και δεύτερον ...δεν θα μιλάει,θα φιλάει.Και χυλόπιτα να φας,που σου εύχομαι να μη φας,το σίγουρο είναι ότι θα σε σκέφτεται μετά συνέχεια(ειδικά αν τη φιλήσεις). Συμπέρασμα:βάλε τα δυνατά σου στο φιλί για να της μείνει αξέχαστο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login