Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Τετάρτη, 8 Μαΐου

η κολλητη μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73519 από selfish στις 06 Μαρτίου 2011, 4:29μμ

selfish

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
καλησπερα,ας μπω στο θεμα κατευθειαν.ΕΧΩ μια κολλητη εδω και 3 μισι χρονια,ενω περναμε παρα πολυ καλα μαζι και ειμαστε δεμενες υπαρχουν στιγμες που μου μιλαει αποτομα δεν κανει χαβαλε οπωσ κανει συνηθως με καποια πραγματα που της λεω και νευριαζει μαζι μου χωρις λογο π.χ σημερα που της μιλησα στο μσν,μολισ τησ εστειλα κατευθειαν βγικε και δεν απαντησε επειτα εγραψα στο fb στο profile ths τι ωρα θα βγουμε μου απαντησε 9..με 9 μισι και τησ γραφω(για να σπασει λιγο ο παγοσ) 1..1 μισι κ αντι να το συνεχισει σαν πλακα οπως κανει παντα μου απανταει - καλα αμα θες εσυ βγες τετοια ωρα τι να κανω.Αυτο ειναι ενα αλλο προσωπο τησ κολλητησ μου :/ δεν ειναι αυτη που ξερω καμια σχεση με τον πραγματικο τησ χαρακτηρα και στεναχωριεμε που μου βγαζει αυτο το πρωσοπο,και το παραξενο ειναι οτι μονο με εμενα το κανει αυτο με κανεναν/καμια αλλη δεν ξερω πως να φερθω τησ μιλαω με τον καλητερο τροπο αλλα......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73524 από selfish στις 06 Μαρτίου 2011, 5:12μμ

selfish

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
να πριν 5 λεπτα την πηρα τηλεφωνο και μιλουσε κανονικα οπως ειναι πανταα δεν ξερω τι παθενει ομως και ειναι για λιγο ετσι και μετα μια χαρα μηπως φταιω εγω? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73530 από antreeas4 στις 06 Μαρτίου 2011, 8:22μμ

antreeas4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μου εχει συμβει κι εμενα. Μια φιλη μου που καναμε παρεα εδω και 3 χρονια μου μιλουσε ασχημα καποιες φορες ενω δεν το συνηθιζε. ΚΑι το εκανε μονο με μενα και ως προσφατα εγινε κατι το παρεξηγισε και δεν μου ξαναμιλησε εδω και πολυ καιρο... περιμενοντας να κανω εγω την πρωτη κινηση και να ζητησω συγνωμη ενω δεν φτεω αλλα παντα ετσι κανω αλλα βαρεθηκα να ασχολουμε αλλο μαζι της και εδω και πολλυ καιρο δεν μιλαμε και δεν προκειτε να ξαναμιλησουμε..
Συγνωμη εκανα το θεμα δικο μου

Για να σου απαντησουμε θα πρεπει να μας δωσεις κιαλλα παραδειγματα τι κανατε πριν και τι τωρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73540 από selfish στις 07 Μαρτίου 2011, 1:26μμ

selfish

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
τα ιδια πραγματα κανουμε και περναμε και τελεια απλα μερικεσ φορες το παθαινει αυτο και μιλαει ετσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73541 από AggelosTuDromu στις 07 Μαρτίου 2011, 1:36μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
μιλα κ εσυ ετσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73548 από selfish στις 07 Μαρτίου 2011, 5:10μμ

selfish

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
το μονο που θα βγει με αυτο ειναι να μαλωσουμε και δεν θελω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73563 από antreeas4 στις 07 Μαρτίου 2011, 11:39μμ

antreeas4

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Το δοκιμασα κι εγω και μαλλωναμε περισσοτερο.... Κοιτα οσο σκληρο κι αν σου ακουγετε αστην δεν αξιζεις τετοια συμπεριφορα. Εγω σαν μαλακας που ημουν την ανεχομουν εδω και πολλυ καιρο. Οταν δεν ειχε παρεα με θυμοτανε και οταν ειχε δεν ηξερε ουτε το ονομα μου.. Μπορει να μην σου κανει τετοια αλλα στο μελλον αν δεν βελτιωθει η συμπεριφορα της θα γινει χειροτερη. Στα λεω εκ πειρας και ελπιζω να μην με παρεξηγησεις. Δεν μου λες τι ζωδιο ειναι??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73568 από panagiotiC στις 08 Μαρτίου 2011, 8:21πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Γνώμη μου,να κάτσεις και να συζητήσεις μαζί της και να της πεις τι σε ενοχλεί.Αν πάλι δεν καταλαβαίνει τότε προχώρα την ζωή σου χωρίς αυτήν.Δεν αξίζει να χαλιέσαι κάθε λίγο και λιγάκι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73569 από selfish στις 08 Μαρτίου 2011, 11:31πμ

selfish

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
λέων.Χμμ οσο μου βγαζει τον κανονικο τησ εαυτο δεν μπορώ να συνεχίσω την ζωη μου χωρισ αυτη ειναι η κολλητη μου :/ τελος παντων αν συνεχισει θα το συζητησω μαζι τησ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #73589 από zafeiria!!! στις 09 Μαρτίου 2011, 12:11πμ

zafeiria!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 8/3/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

den to kanei se kananan allon gt se gnwrizei polu kala k nomizei oti den tha paraksightheis to kanw k egw merikes fores ama den exw kefia mporei ekei poy eimai mia xara na mou fugei h diathesh k na milhsw apotoma mhn thn pareksigeis ..... mallon den thn exeis mathei akoma oti mporei na einai o xaraktiras ths etsi...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login