Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Θα...χωρισω...μπα...θα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73974 από arxangelos στις 16 Μαρτίου 2011, 7:17μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
17,5 εγω, 16 αυτη τα χουμε 4 μηνες...τι.μια μαλωνουμε...μου σπαει τα νευρα, με εξωθει στα ακρα, με βγαζει απο τα ρουχα μου, λεω θα την χωρισω, την αλλη μερα ξυπναω,την βλεπω κι ολα μελι γαλα, μου περναν τα νευρα...δεν την χωριζω...μετα 2-3 μερες παλι τα ιδια...μετα παλι τα ιδια...αυτο εχει γινει 5 φορες τον τελευταιο μηνα...Να την χωρισω ή υπαρχει ερωτας μεγαλος??? Της εχω δωσει παραλληλα αρκετες φορες την ευκαιρια να με χωρισει εκεινη αλλα δεν το κανει,αρα γουσταρει ετσι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73979 από GrandmasterL στις 16 Μαρτίου 2011, 8:33μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Καποιοι ανθρωποι ειναι ετσι απο την φυση σου..Η αποδεχεσαι αυτη τη κατασταση ως εχει,ως αποφασιζεις οτι δεν το ατνεχεις και φευγεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74533 από I Am Who I Am στις 27 Μαρτίου 2011, 7:05μμ

I Am Who I Am

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ειναι κριος η κοπελα?Γιατι αυτο που περιγραφεις ειναι ακριβως το πως ειχε η κατασταση με τους γονεις μου και η μανα μου ειναι Κριος. Τελικα χωρισαν μετα απο πολλα χρονια γαμου.Τωρα το αν εισαι ανθρωπος που μπορει να το αντεξει αυτο θα το αποφασισεις εσυ και μονο εσυ. Παντως πρεπει να μιλησετε και να της εξηγησεις ποσο σε ταραζει ολο αυτο.Αν ΔΕΝ αλλαξει σε συμβουλευω να την χωρισεις.Οσο σκληρο και αν ακουστει ακομα και αν ειστε ερωτευμενοι(πυ δεν νομιζω γτ αν εισαι ερωτευμενος δεν θα χρειαζοταν να ρωτησεις εμας αν εισαι η οχι) δεν αξιζει να καταστρψεις την ζωη σου για χαρη της.Ειλικρινα ελπιζω ολα να βελτιωθουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login