Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γιατί οι γυναίκες δεν μπορούν να βάλουν μάσκαρα με το στόμα κλειστό;
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74297 από panosx στις 23 Μαρτίου 2011, 10:59μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
Οπως ειχα γραψει σε ενα παλιο θεμα ειναι μια κοπελα που περσι που αρχισαμε το γυμνασιο ηταν σα φυλη μου κι μετα στα μεσα αρχισε να μν μου μιλαει κι μλκιεσ κι να μν τι κιταω κι τετοια.μετα εμαθα πως αυτο το εκανε επειδη με γουσταρε κι της ειπα κι καλα πως δν ειμαι για σχεση τωρα ενω δν ηξερα πω με ηθελε pfff.στην αρχη τν ρωταγα τη γινοταν αλλα σταματησα.φετος παλι τα ιδια κι εννω πριν απο κατι μερες μιλαγαμε κι τν καταλαβα που με κοιταζε για λιγο στο μαθημα κι οταν γυρισα κοιταξε στον πινακα(μπορει να ειναι ιδεα μου)αλλα σημερα παλι τις ιδιεσ παπαριεσ κι μλκιες.πανω που τν γραφω κανονικα μου κανει τις μλκιες κι τη ξανασκεφτομαι.(να σημειοσω πως η κοπελα εχει <ξεθαρεψει> απο περσι)

ειμε β γυμνασιου


προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #74532 από I Am Who I Am στις 27 Μαρτίου 2011, 6:51μμ

I Am Who I Am

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αμα σου αρεσει και της αρεσεις που ειναι το προβλημα ρε φιλε?Μην κομπλαρεις πες της οτι σου αρεσει.Στο κατω κατω της γραφης καλυτερα να φας χυλοπιτα παρε να συνεχισει αυτο το μπερδεμα.Και αν σου πει σε βλεπει μονο σαν φιλο η κατι τετοιο πες της να μην σε μπερδευει. Βεβεια παιζει να το κανει επιτηδες ειναι συνηθισμενο κολπο μας(χεχε) να ειναι μια ζεστη μια κρυο.Παντως αξιζει να προσπαθησεις...


Ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74536 από panosx στις 27 Μαρτίου 2011, 7:26μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
δν ξερω.δν εχω κι πολυ εμπειρια.αλλα οκ 8α τν πλησιασω κι αν δω πως ανταποκρινεται θα της το πω αν οχι 8α τν ξεχασω...ελπιζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login