Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

τι να κανω με το θεμα της ανασφαλειας?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74553 από blackroseeir στις 27 Μαρτίου 2011, 11:26μμ

blackroseeir

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2011
μηνύματα: 87 αποδεκτές 0
εδω και 2 μηνες ειμαι σε μια σχεση και ειμαι πραγματικα πολυ χαρουμενη κ δν εχω κανενα παραπονο..αλλα τωρα τελευαια αρχιζω να σκεφτομαι τον χωρισμο (χωρις να υπηρξε κατι που να με κανει να τον σκεφτομαι) και δεν μπορω να του πω ελευθερα τι νιωθω για ν μιν φοβηθω πως θα χωρισουμε... ομως τελικα γινετε το αντιθετο... αφου δν του λεω πως νιωθω και του αναφερω (χωρις να τ αντιλαμβανομαι) τον χωρισμο εχει αρχισει να γινετε κουραστικο και για εμενα και για αυτον και ν μην τα πηγαινουμε πολυ καλα... εχω καταλαβει τι γινετε και προσπαθω να την διωξω αυτην την ανασφαλεια για το καλο και των 2 μας..αλλα δεν ειναι καθολου ευκολο... προχτες του ανοιχτηκα και του ειπα πως νοιωθω κ ειμαι πολυ καλυτερα αλλα κ παλι δεν το εχω ξεπερασει..σας παρακαλω αν ξερετε δωστε μου καποιες συμβουλες... ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74571 από I Am Who I Am στις 28 Μαρτίου 2011, 7:53πμ

I Am Who I Am

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Κοπελα μου οτιδηποτε εχουμε στην ζωη υπαρχει πιθανοτητα να το χασουμε.Αυτο ομως δεν πρεπει να μας εμποδιζει να πηγαινουμε μπροστα. Τι θα πει φοβασαι τον χωρισμο?Απολαυσε την σχεση σου και τον χωρισμο τον αντιμετωπισεις αν ερθει,οταν ερθει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74617 από blackroseeir στις 28 Μαρτίου 2011, 11:33μμ

blackroseeir

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2011
μηνύματα: 87 αποδεκτές 0
ναι το ξερω πως σκεφτομαι λαθος... ηδη επειδη το εχω συζητησει αρχιζω και το διωχνω απο μεσα μου...αρνητικες σκεψεις ομως που κ που εχω...(οχι οπως πριν..παλι καλα!!) ναι αυτο θα κανω... αλλιως θα γινει αυτο που σκεφτομουν...ειναι φαυλος κυκλος... thanks by the way!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login