Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H δολοφονία είναι η ακραία μορφή λογοκρισίας.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Θέλω γνώμες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #75217 από stekka στις 08 Απριλίου 2011, 8:45μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Το λοιπόν, καλησπέρα σας,
πριν απο μια εβδομάδα περίπου άρχισα να μιλάω με ένα αγόρι στο msn το οποίο δεν έχω δει ποτε
και δεν έχω γνωρίσει πότε απο κοντά... ξεκίνησα να μιλάω μαζί του τελείως στην πλάκα και
τώρα μου αρέσει πολύ να μιλάω μαζί του έχουμε βάλει και καμερα και πραγματικά δεν ξέρω τι έχω πάθει και θέλω
πολύ να τον γνωρίσω...όμως και αυτός μου μιλάει πολύ καλά και δείχνει να του αρέσει...
Το πρόβλημα είναι πως εγώ μένω Κύπρο και αυτός Θεσ/νίκη!! =( όμως απο Σεμπτεμβρη θα μένω
και εγώ Θεσ/νίκη για σπουδές και του το είπα και λέει πως θέλει πολύ να με γνωρίσει και τέτοια
και πως θα ανυπομονεί να παω...Να πω πως είμουν ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ τέτοιων σχέσεων και γνωριμιών και
ακόμα είμαι αλλά δεν ξέρω τι έχω πάθει τώραα... Φαίνεται πως ότι κατηγορείς τελικά το λούζεσε!
Εσείς τι νομίζετε??? Αξίζει τον κόπο ή να παραιτήσω??????????????"/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75218 από GeoDim στις 08 Απριλίου 2011, 9:23μμ

GeoDim

banned
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αν έχεις καταλάβει οτι είναι καλό παιδί γιατί όχι;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75219 από stekka στις 08 Απριλίου 2011, 9:25μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Μέχρι τώρα αυτό δείχνει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!!!!!!"/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75224 από VeTeRaNoS στις 08 Απριλίου 2011, 10:28μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Οι πιθανότητες είναι εναντίον σου.Και για την ακρίβεια η πιθανότητα αυτός ο άνθρωπος να είναι το άλλο σου μισό να τον ερωτευτείς και να σε ερωτευτεί είναι περίπου στο 1% (λίγο πάνω λίγο κάτω εξαρτάται τι ζώδιο είσαι και τι ζώδιο είναι). Κοντολογίς, σε τέτοιου είδους γνωριμίες σχεδόν πάντα δεν υπάρχει μέλλον. Ούτε καν φιλικό.

Εκτος τούτου δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι τόσο εύκολα έναν άγνωστο που μιλάς από το msn για μόλις μια εβδομάδα. Και από την κάμερα να τον έχεις δει στην πραγματικότητα δεν ξέρεις τι άνθρωπος είναι.Όσα κοινά και να έχετε όσο και να μιλάτε -προπαντός για ένα τόσο μικρό χρονικό διάστημα- εξακολουθεί να είναι ένας άγνωστος.

Επίσης μυρίζομαι ότι μέχρι τον Σεπτέμβρη που θα πας Θεσσαλονίκη θα έχετε σταματήσει να μιλάτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75225 από stekka στις 08 Απριλίου 2011, 11:02μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Αχχ λες να μην τα ξέρω τα ξέρωωω....Αλλααα ουτέ εγώ ξέρω γιατί του μιλάω όμως του μιλαω =S
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #75231 από panagiotiC στις 08 Απριλίου 2011, 11:42μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εμένα η γνώμη μου είναι να το πάτε χαλαρά μέχρι να πας στην Θεσσαλονίκη,να μην δεθείς πολύ μαζί του για να μην πληγωθείς και όταν πας στην Θεσσαλονίκη να γνωριστείτε από κοντά και από εκεί και μετά θα δείτε τι θα κάνετε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login