Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Χρειάζεσαι κάποιον να σ'αγαπάει όσο ψάχνεις να βρεις αυτόν που θ'αγαπήσεις.
Τρίτη, 28 Μαΐου

Tn 8elwwww alla pwc na ths ta zhthsw?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76045 από Panos N. στις 27 Απριλίου 2011, 4:35μμ

Panos N.

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κλσπερα...γουσταρω μια φιλη μ...που τν ξερω 2 χρονια...τ ν κανω για να της τ ζητησω? Ν τς ζητησω ν βγουμε? Ή κατι αλλο? Και τι φρασεις ν χρεισημοποιησω? Πως θα κανω το τελιο ραντεβου? Ηelp!

προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #76469 από Jlee στις 05 Μαΐου 2011, 1:08μμ

Jlee

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πρώτο πράγμα που θα σε συμβουλέψω να κανείς είναι το βασικό λάθος δύστυχος που κάνουμε όλοι μας και αν όχι όλοι οι περισσότεροι.
Να είσαι ο εαυτό σου, να μην τα χάνεις όταν τις μιλάς δηλαδή να της μιλάς όπως σε μια φίλη σου (Όχι ακριβώς όπως σε μια φίλη σου(εννοώ την άνεση που έχεις με μια φίλη σου)!! Βάλε λίγο γλύκα λόγια μέσα ή κομπλιμέντα.

Άμα ξεπεράσεις το ανγχος απέναντί τις τότε όλα καλά!!

Τώρα για το πως θα τις το πεις ή που θα την πας είναι καθαρά δικό σου θέμα, τι σου βγει! Αν και θα σου πω τι έκανα εγώ πρόσφατα και έπιασε, τις έστειλα ενα μυνηματακι το βράδυ αφού πήγαμε σπίτια μας μετά από βραδινή έξοδο και τις είπα "θέλω να μιλισουμε, δεν μπορώ να σε βγάλω από το μυαλό μου" και μου απάντησε κάτι ανάλογο και όλα καλά!!

Μην προσχεδιάζεις κάτι από πριν, δεν βγαίνει πάντα σε καλό :p και καλό θα ήταν ότι συμβουλή ακούσεις από τα παιδιά εδώ απλά να την ακούσεις, μην έχεις στο μυαλό σου όλα αυτά τα πράγματα που θα σου πουν γιατί όταν έρθει η ώρα να βγείτε και σκεφτεσε όλα αυτά που άκουσες εδώ μην ξέροντας το τι θα πρώτο πεις τότε θα κομπλάρεις θα ανγχοθεις και το έχασες το παιχνίδι.


Just be your self!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76969 από partblah1990 στις 14 Μαΐου 2011, 6:39μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Πες τον μπαμπά σου να σου αγοράσει μια BMW ...τότε η φίλη σου θα καταλάβει και με συνοπτικές διαδικασίες θα γίνει γκόμενα σου !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login