Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Πως να το πλησιασω.???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76048 από EiRiNaKi στις 27 Απριλίου 2011, 5:10μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπερααα...ειμαι 16 χρονων και μου αρεσει ενα παιδι 19 χρονων μενουμε στην ιδια περιοχη και σχεδον καθε πρωι τον βλεπω στην σταση (παει 3η λυκειου στο ιδιο σχολειο που παω εγω)με αυτο το παιδι εχουμε εναν μονο κοινο γνωστο το πρωην αγορι μου.. μια μερα εντελως τυχαια συναντησα το πωην αγορι μου μαζι με τον φιλο του (που μου αρεσει) ετσι συστηθηκαμε ειχε ενα πλατυ χαμογελο την ωρα που μου μηλουσε και με κοιταζε στα ματια..την επομενη μερα στο σχολειο περασε απο μπροστα μου και δεν μου ειπε ουτε ενα γειαα..κοιτουσε κατω και προχωρουσε γρηγορα..το μεσσημερι της ιδιας μερας τον εκανα add στο fb αλλα με απερριψε...μετα απο 2-3 μερες τον πετυχαινω στο σχολειο και του λεω " καλημερα τι κανεις? " εκεινος ομως δεν εβγαλε λεξη απο το στομα του..φανηκε να κομπλαρε και απλα χαμογελασε και κουνησε το κεφαλη του..μετα απο λιγες μερες τον κανω για 2η φορα φιλο στο fb και με απορριπτει...για να μην πολυλογο και σας κουραζω οσες φορες τον βλεπω στο δρομο και του μιλαω διχνει να ειναι σε αμηχανια καθως μιλαει ελαχιστα..απο εσας λοιπον θα ηθελα την γνωμη σας για τη συμπεριφορα του ... γτ εχει τοσο περιεργη συμπεριφορα απενταντι μου? γτ δεν με δεχεται στο φβ? Εγω τι αλλο μπορω να κανω για να τον πλησιασω??? Please...απαντηστε μου συντομα ειμαι πολυ μπερδεμενη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76058 από Doctoras στις 27 Απριλίου 2011, 6:31μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μαλλον δεν του αρεσεις.Αν και παλι εσει νιωθεις οτι κατι αλλο τρεχει και εχει καπια εστηματα.Τοτε κατι θα εχει παικτει με το πρωιν αγορησου και αυτος απλα θα πηγαινει πασο...Σε τετιες περριπτωσης η το εναν θα ναι η το αλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76067 από Jlee στις 27 Απριλίου 2011, 7:21μμ

Jlee

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Λοιπόν από ότι κατάλαβα ο πρώην σου είναι φίλος με αυτόν που γουστάρεις, σωστά??

Αν ναι τότε θα σου πω το εξής, το οποίο ισχύει στους περισσότερους φίλους (αγόρια κυρίως), πολύ απλά δεν αγγίζουμε πρώην κοπέλες φύλων μας, γιατί πες ότι γινόταν κάτι μεταξύ (παράδειγμα: εσένα και αυτού που γουστάρεις) φαντάσου να βγαίνατε στην ιδία παρέα, θα ήταν τρομερά αλλόκοτο...

Anyway

υπάρχουν οι έξεις περιπτώσεις:

1) Έχει κοπέλα
2) Δεν σε γουστάρει, αν και λίγο απίθανο γιατί σε αυτήν την ηλικία κοιτάνε που να τον χώσουν ε, έστω και εμφανίσιμη να μην είσαι άμα δει ότι έχει έτοιμο πράγμα θα ορμήσει(οι περισσότεροι αυτό κάνουν).
3)Έχει μιλήσει με τον πρώην σου και του έχει απαγορέψει να σε κοιτάει/μιλάει και για αυτό δεν σε έκανε add στο fb.

Θα σου έλεγα να μιλήσεις πρώτα με τον πρώην σου και να του πεις πως σου αρέσει ο φίλος του. Πιστεύω πως είναι το τρίτο από αυτά που ανέφερα.

Είναι μονό υποθέσεις αυτά που ανέφερα!! Μην πιαστείς ολοκληρωτικά από αυτά που είπα!!

Ελπίζω να βοήθησα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76759 από Pantelakos23 στις 10 Μαΐου 2011, 5:25μμ

Pantelakos23

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εγω λεω μηπως του εχει πει κατι κακο για σενα το πρωιν αγορι σου κι αυτος το εχει πιστεψει(σου το λεω γιατι μου το εχουν κανει κι εμενα οι φιλοι μου και απο τοτε δεν ξαναμιλησαμε....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76775 από EiRiNaKi στις 10 Μαΐου 2011, 9:39μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
δεν νομιζω να του εχει πει κατι ασχημο για εμενα...βασικα πιστευω οτι δεν συζητανε καν για εμενα...γτ 1ον ναι μεν ειναι φιλοι αλλα δν κανουν κολλητη παρεα..να φανταστητε εχουν να βγουν κανενα μηνα τωρα..ααα κ μια μερα που ειχα βγει με το πρωην αγορι μου (ειχαμε χωρησει ηδη) περασε απο μπροστα μας 3-4 φορες το παιδι που μου αρεσει με κοιτουσε αλλα δεν μας μιλησε καθολου..:/ουτε σε εμενα ουτε κ στον πρωην μου που υποτιθεται ειναι φιλοι :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76776 από Pantelakos23 στις 10 Μαΐου 2011, 10:04μμ

Pantelakos23

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ναι εγω ειπα απλως μια γνωμη γιατι μου το εχουν κανει και μενα(οπως σου ειπα πριν)και εγω σαν κι εσενα αναρωτιομουν γιατι δεν μου μιλαει η κοπελα που μου αρεσε ενω πριν μιλουσαμε....κι ετσι μια μερα επιασα τους φιλους μου να της την πεφτουν(ενω ηξεραν οτι μου αρεσε)και της ελεγαν οτι εγω δε μπορω να κανω σχεση...οτι ειμαι ανωριμος και αλλα τετοια..καταλαβαινεις πιστευω τι εννοω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76778 από EiRiNaKi στις 10 Μαΐου 2011, 10:21μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ναι βεβαια σε καταλαβαινω...πολυ ασχημο αυτο που καναν οι φιλοι σΟυ... απαραδεκτο θα ελεγα..αλλα τι να πεις?! φιλοι σου λεει μετα..αντι να σε βοηθησουν κανουν το αντιθετο.. :/ εγω τωρα τι μπορω να κανω? καμια ιδεα να τον πλησιασω...???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76864 από Pantelakos23 στις 12 Μαΐου 2011, 7:38μμ

Pantelakos23

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Στειλε του κανενα ραβασακι χωρις να του γραψεις το ονομα σου και κλεισε του ραντεβου σε ενα απομονωμενο μερος και ρωτα τον γιατι δεν σου μιλαει.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77297 από roulaki1997 στις 21 Μαΐου 2011, 2:19πμ

roulaki1997

Εικονίδιο
μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
βασικα νομιζω δυο περιπτωσεις παιζουν 1) ή εχει κοπελα και θελει να σε αποφυγει 2)ή κατι εχει υποθει με τον προην σου και σε γουσταρει αλλα δεν θελει μπλεξηματα!!! ετσι δικαιολογειται το γεγονος της αποριψεις στο φβ και γενικα ολη η σταση του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login