Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Καθηγητής είναι εκείνος που μιλάει στον ύπνο κάποιου άλλου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τι να κάνω???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76600 από dimitris1997 στις 07 Μαΐου 2011, 10:08μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και είναι η πρώτη φορά που γράφω.
Λοιπόν ειμαι 14 και τα ειχα με μια κοπελα περισι περιπου δύο μήνες.
Τώρα τα έχει με καποιον απο την παρέα μου, αλλά εγω την θέλω ακόμα.
μου εχει πει ότι της αρέσω πολύ και θα τα ξανα έφτιαχναι μαζί μου.
με αυτον που τα εχει τώρα δεν τα πανε πολύ καλα και μάλλον θα χωρίσουν,
αλλά... αν τα φτιάξω μαζί της θα μαλώσω με αυτόν και δεν θέλω.
τι να κάνω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76604 από dimitris1997 στις 07 Μαΐου 2011, 10:49μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
Ας απαντήσει κάποιος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76605 από partblah1990 στις 07 Μαΐου 2011, 10:51μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
ξεκοψέ την παλικάρι...πάνε για άλλα καλύτερα .Κάνε παρέα με παιδιά που έχουν ήδη σχέση ..τότε θα βρεις καμιά άλλη!Εσύ πως το ξες ότι θα χωρίσουν ? Το ότι σου λέει ότι θα χωρίσουν είναι ψέματα , δες την φωτογραφία
http://imageshack.us/f/851/15357083.jpg/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76606 από dimitris1997 στις 07 Μαΐου 2011, 10:57μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
είναι εύκολο να λες να την ξεκόψω αλλά, την θέλω πάρα πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #76607 από partblah1990 στις 07 Μαΐου 2011, 11:06μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

άστα αυτά και ξέκοψε την ...θα σε εκμεταλλεύεται λόγω καψούρας και εσύ θα αναγκάζεσαι έτσι να της κάνεις όλα τα χατίρια που σου ζητάει ένεκεν φιλίας...Ε τώρα πως να την ξεκόψεις υπάρχουν πολλοί τρόποι ..άκου για αρχή κανά καψουροτράγουδο(βλέπε π.χ. Καρράς) και πιες ουίσκι για να την ξεχάσεις ...Θα σου πρότεινα μιας και είσαι πολύ μικρός σε ηλικία να ασχοληθείς πρώτα από όλα με τα διαβάσματα σου και όχι με τα γκομενικά από τώρα...επεδίωξε να κάνεις καλούς φίλους σε αυτή την ηλικία που είσαι τώρα..οι καλοί φίλοι ποτέ δεν θα σε πληγώσουν μια άπιστη γκόμενα όμως ναι . Και στο κάτω κάτω γιατί θες να γυρίσεις πίσω σε αυτή ..?Αφού σε χώρισε μια φορά δεν φοβάσαι μήπως το ξανακάνει?

http://www.youtube.com/watch?v=oO6lgUWebzk&feature=channel_video_title
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76616 από johnny_95uru στις 08 Μαΐου 2011, 1:15πμ

johnny_95uru

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Καλά φίλε partblah1990 το τραγούδι που έβαλες απλά τα σπάει!! Όσο για το θέμα φιλαράκι κάνε ξερό κουράγιο και ξέχασέ την γιατί αν σε άφησε μια φορά, τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δεν θα το ξανακάνει;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76622 από sintele στις 08 Μαΐου 2011, 2:24πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
φιλια πανω απολα..ποσο πουτ@ν@ μπορει νανε μια γυναικα που πεζει ετσι αναμεσα σε φιλιες?-το ιδιο και για καθε αντρα που το κανει και μην πειτε οτι δεν συμβαινη!-εγω προσωπικα δεν κανω καμια υποχορηση στης φιλιες μου και για κανενα.οι φιλες μου ηταν εκει πριν ερθει αυτος και θα ειναι και οταν δει την εξοδο...πες τις και ενα κουλαρε ρε γκομεναρα απο μενα..τι να τον κανεις τον σκαρτοχαρακτηρα?και να χωρισει και να τα βρειτε και ο αλλος να μην εχει προβλημα αφου θα στην κανει την πουστια παλι καποια φαση,τι θες να πληγωθης χειροτερα?καταρχας τι σε κανει να πιστευεις οτι οταν ειναι μαζι σου και βρει κατι αλλο δεν θα τα κανονιση και πισω απο τη δικη σου πλατι και να πει bb και σε σενα μετα?στα 14 φανταζομε θα νιωθεις οτι οι πλανητες περιστρεφοντε γυρω τις και χωρις εκεινη δεν μπορεις να ζησης σε 2 χρονακια θα γελας με ολα αυτα ;p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76627 από Doctoras στις 08 Μαΐου 2011, 9:47πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Φιλια πανω απο ολλα δεν μου λες αυτος απο την παρεα σου δεν ηξερε οτι ηταν προην σου?Εγω ειμε της αποψης αφου εγινε ετσι η κατασταση να τα ξαναφτιαξεις αν οντος το θελει και δεν στον λεει ετσι για να της ριχτεις και να σου δωσει μια δευτερη χιλοπιτα περνα καλα καμια βδομαδα και μετα παρατατην.Αν εισαι τοσο σηγουρος οτι θα σου απαντησει καταφατικα φτιακτα μαζι της να εχεις καποια μεχρι να βρεις καποια αλλη.Οσο για αυτο περι φιλιας δεν το καταλαβαινω γιατι πρεπει να πας πασο εσυ ενω ο φιλος σου ειχε το ελευθερο να παει με την προην σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login