Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Kάποτε υπήρχαν ηθοποιοί που προσπαθούσαν να γίνουν σταρ. Tώρα υπάρχουν σταρ που προσπαθούν να γίνουν ηθοποιοί.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Τι θέλουν οι εικοσάχρονοι;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76661 από Ρένια στις 08 Μαΐου 2011, 7:43μμ

Ρένια

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Είμαι 15 χρονών και είμαι εδώ και 5 μήνες ερωτευμένη με ένα παιδί είκοσι χρονών. Πριν 15 μέρες τα φτιάξαμε με αυτό το παιδί αλλά απλά με θέλει. Τι μπορώ να κάνω για να με ερωτευτεί και πως μπορώ να ξέρω τι μου λέει αλήθεια όταν λέει ότι θέλει κάτι σοβαρό μαζί μου; Μπορεί κανεις να με βοηθήσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76662 από agapoula στις 08 Μαΐου 2011, 7:52μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
επεξηγησετο λιγο για να μπορεσουμε να βοηθησουμε.τι σου λεει δηλαδη?τι σου δειχνει και πως συμπεριφερεται/εκφραζεται για το προσωπο το δικο σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76664 από Ρένια στις 08 Μαΐου 2011, 8:17μμ

Ρένια

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Παραδείγματος χάρη άλλες φορές είναι ρομαντικός και μου λέει ότι με θέλει, άλλες φορές είναι πρόστυχος και άλλες είναι ο άνθρωπος που χρειάζομαι δίπλα μου τη σωστή στιγμή και μου λέει αυτά που θέλω να ακούσω. Μου έχει πει ότι έχω το πακέτο που του αρέσει σε μια κοπέλα. Ότι είμαι ώριμη για την ηλικία μου, ότι είμαι καλή, ευαίσθητη και νιώθει ότι μπορεί να βασίζεται πάνω μου. Όσο για την εμφάνιση έχω και εκεί το πακέτο που θέλει. Ωραίο σώμα και ωραίο πρόσωπο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76665 από agapoula στις 08 Μαΐου 2011, 8:25μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
εχετε προχωρισει?γνωριζει αν ειχες ολοκληρωμενες σχεσεισ και γενικως πραγματα για εσενα και το περιβαλλον σου?ειχατε παλαιοτερα φιλικη επαφη η ετσι ξαφνικα ηρθατε κοντα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76669 από Ρένια στις 08 Μαΐου 2011, 11:08μμ

Ρένια

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δεν εχουμε προχωρησει και ξερει ακριβως μεχρι που εχω φταση σε σχεση. Ξερει οτι ειμαι παρθενα και μου εχει πει οτι δε θα κανει τιποτα που δε θελω εγω. Ναι, στην αρχη τους πρωτους 2 μηνες ειμασταν απλα γνωστοι. Μετα γιναμε φιλοι και μετα αρχισε και με ηθελε και αυτος, ενω εγω απο την αρχη του ξεκαθαρησα πως νιωθω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76675 από agapoula στις 09 Μαΐου 2011, 1:35πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
αρα λοιπον ολα ειναι με το μερος σου.απ τη στιγμη που τα πατε καλα δεν βρισκω το λογο να ανησυχεις.βεβαια σε μια παρομοια κατασταση ειμαι κι εγω...αρα καταλαβαινω πως νιωθεις και σε δικαιολογω.δυστυχως ομως κανενας δεν μπορει να μας λυσει αυτες τις αμφιβολιες.το μονο λοιπον που μπορουμε να κανουμε ειναι να κραταμε μια πισινη,να μιλαμε ανοιχτα για οτι μας απασχολει και οταν δουμε τα στραβα και πολλενουν(πολλαπλασιαζονται)και δεν δεχονται να συζητησουν η να βρουν μια λυση απλα την κανουμε και παμε γι αλλα(πραγμα πολυ δυσκολο αλλα ειναι για το καλο ολων)αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να μην δεθεις απ την αρχη και να εισαι πιο ρεαλιστρια γιατι αν τα βλεπεις ολα ροδινα ισως πληγωθεις...ενημερωσε μας για τις εξελιξεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76694 από Ρένια στις 09 Μαΐου 2011, 3:05μμ

Ρένια

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ...!!!! :)) Θα κραταω, αν μπορεσω γιατι ηδη ειμαι φουλ ερωτευμενη με την παρτυ του!!!! :(( <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76883 από nikos200 στις 13 Μαΐου 2011, 1:28πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
θα σου απαντησω στην επικεφαλιδα...σεξ τιποτα παραπανω..α!και αν δεν ειναι ερωτευμενος.. μαλλον δεν θα τον κανεις//
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76888 από asap στις 13 Μαΐου 2011, 2:28πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nikos200@13 Μαΐου 2011)
θα σου απαντησω στην επικεφαλιδα...σεξ τιποτα παραπανω..α!και αν δεν ειναι ερωτευμενος.. μαλλον δεν θα τον κανεις//


σεξ και τιποτα παραπανω παρεχουν τα μπουρδελα φιλε μου.. οποτε κοψτε αυτες τις βλακειες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76929 από nikos200 στις 14 Μαΐου 2011, 12:29πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(asap@13 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(nikos200@13 Μαΐου 2011)
θα σου απαντησω στην επικεφαλιδα...σεξ τιποτα παραπανω..α!και αν δεν ειναι ερωτευμενος.. μαλλον δεν θα τον κανεις//


σεξ και τιποτα παραπανω παρεχουν τα μπουρδελα φιλε μου.. οποτε κοψτε αυτες τις βλακειες...



κοιτα δεν ξερω για την πολη σου αλλα στην δικια μου και γενικως παντου αποτι βλεπω επικρατει η καλοπεραση.. γιαυτο γινονται πουτανες ολες και εμεις κοιταμε μονο το πηδημα.. με εξερεσεις..βεβαια και στα δυο φιλα.. για παραδειγμα εχω και αγορια και κοριτσια που θελουν σχεση αλλα επειδη τα κοριτσια κοιτανε πρωτα ομορφια δεν κανουν τπτ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login