Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Kυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Τι πιστευετε για το υψος?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77363 από Mike Mike στις 22 Μαΐου 2011, 12:12πμ

Mike Mike

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειμαι αγορι,17 χρονων και εχω υψος 1,67.Αυτο ειναι το προβλημα μου...Πιστευω οτι αυτος ειναι ενας σημαντικος παραγοντας που χαλαει τα κοριτσια,γιατι κατα τα αλλα εμφανισιακα ειμαι κανονικος(ως ομορφια).1)Θα ηθελα να ρωτησω τα κοριτσια τι υψος εχετε και αν θα ειχατε προβλημα να τα φτιαξετε με ενα αγορι στο υψος μου.
2)Και το χειροτρο απο ολα ειναι οτι εχω ερωτευτει μια συμμαθητρια μου που ειναι 1,75 ισως και περισσοτερο...και καταλαβαινεται πως με ενοχλει αυτο,το ποσο ασχημα νιωθω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77373 από Doctoras στις 22 Μαΐου 2011, 2:38πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Το υψος ειναι καθαρα κληρονομικο.Οι περισσοτερες κοπελες ειναι γυρο στο 1.60-1.72.Ξερω πολλα παιδια που παρολο που δεν ειναι ψηλα εχουν και γαμω τις γκομενες και αυτο γιατι τους διακατεχει μια αυτοπεπιθηση και ανεση.Θελω να καταληξω στο οτι ολλα εξαρτονται απο σενα αν νιωθεις ανετος και το μεταφερεις στην κοπελα δεν θα δωση καθολου σημασια.
Ενταξι υπαρχουν μερικες κοπελες που δινουν σημασια στο υψος αλλα δεν πρεπει να πτοησαι διοτι ανοικουν στην μειονοτητα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77404 από roulaki1997 στις 22 Μαΐου 2011, 7:03μμ

roulaki1997

Εικονίδιο
μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
εμενα προσωπικα δεν θα με πειραζε καθολου!!! πιστεβω για μια κοπελα μετραει λιγοτερο το υψος απο ο,τιδηποτε αλλο... πιο σημαντικο ειναι ενα αγορι να ειναι ομορφο και να εχει καλο χαρακτηρα παρα να ειναι ψηλο. συμφωνω με τον δοκτορα, αν νιωσεις ανετα ουτε που θα δωσει σημασια η κοπελα που σου αρεσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77443 από nikos200 στις 23 Μαΐου 2011, 6:15πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
ρε φιλε κοιτα να δεις..τις ιδιες αναλογιες εχουμε μονο που εγω ειμαι 16.5 χρονων, 1.63 υψος και 1 χρονο μεγαλυτερος απτην κοπελα μου..το θετικο ειναι οτι σε εμας η αναπτυξη σταματαει στην χειροτερη στα 18 και στην καλυτερη στα 21..ενω στα κοριτσια σταματαει 16-17... θα διαφωνησω με τους υπολοιπους γιατι αν ειχα μεγαλυτερο υψος θα ειχα γκομενες 3 χρονια μεγαλυτερες μου..οσοι-οσες με γνωριζουν νομιζουν οτι ειμαι φοιτητης η φανταρος.. και αυτο γιατι ειμαι κοντος αλλα ειμαι δεμενος...με γενια τριχωτο σωμα και ολα τα σχετικα... και με κανει μεγαλυτερο...ηλικια δεν λεω αλλα ολες μου λενε αυτο '' μωρε μαρεσεις θελω να τα φτιαξουμε απλα εισαι λιγο κοντουλης '' και αυτο για να μην πει τιποτα ο κοσμος..βεβαια λιγο με νοιαζει...φιλε πιστευε στον εαυτο σου και ασε να λενε οτι θελουν οι γκομενες,φιλοι,εχθροι,γνωστοι,αγνωστοι,οικογενεια. μην σε νοιαζει τιποτα..αυτοπεποιθεση θελει..ελπιζω μονο να μην εχεις ερωτευτει την δικια μου γκομενα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77490 από Mike Mike στις 23 Μαΐου 2011, 3:30μμ

Mike Mike

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας.Νικο200,απο την απαντηση σου φαινεται οτι καταλαβαινεις τι νιωθω.Ακριβως αυτο που ειπες ειναι το προβλημα,ακομα και αν αρεσω σε καποια,σκεφτεται αυτο που ειπες,"τι θα πει ο κοσμος,για να μην την/μας σχολιαζουνε.Ειδικα αμα η κοπελα ειναι ψηλοτερη,εκει ειναι το χειροτερο...Εγω παντως με τον εαυτο μου δεν εχω προβλημα,αλλα οπως ειναι φυσικο καποιες στιγμες νιωθω αβολα...
Οποιος αλλος θελει ας απαντησει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login