Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Καλές οι διαστροφές αλλά το απλό σεξ δε χαλάει τα δόντια!
Δευτέρα, 13 Μαΐου

βάρεσα κορίτσι...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80646 από dimitris1997 στις 27 Ιουνίου 2011, 12:19πμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
σήμερα το απόγευμα πήγα έξω με την παρέα μου και συνάντησα μια πρώην μου (είμαι 14). αυτή άρχισε να με βρίζει και σε μια φάση με πάτησε χαστούκι. τότε νευρίασα της πάτησα γονατιά και μετά μπουνιά (στο πρόσωπο), έπεσε κάτω, μετά από πολύ λίγο σηκόθηκε και έφειγε. βασικά αυτή με έβριζε χωρίς λόγο δεν είχαμε μαλώσει και είχαμε να μιλήσουμε ένα μήνα. τώρα γιατί με πάτησε χαστούκι... ο θεός και η ψυχή της.
βασικά δεν έπρεπε να την βαραίσω αλλά νευρίασα πάρα πολύ επειδή το έκανε χωρίς λόγο και μου είχαν πει σχεδόν όλοι οι κοινοί γνωστοί (να το πω έτσι) ότι με βρίζει πίσω από την πλάτη μου, ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. δεν της έκανα τίποτα και με είχε χωρίσει αυτή ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ, επειδή ήθελε να τα φτιάξει με τον κολλητό μου (αυτός ΔΕΝ δέχθηκε βέβαια).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80648 από dimitris1997 στις 27 Ιουνίου 2011, 12:26πμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
AggelosTuDromu, αν το διαβάσεις, να ξέρεις ότι της είπα (πριν την βαρέσω) αυτό που λες στο κομμάτι σου I alithini zwi sas. [μόνη σου δείχνεις τι είσαι τελικά, μία πουτάνα που δεν παίρνει λεφτά]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80649 από tasos41997 στις 27 Ιουνίου 2011, 12:28πμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Οκ ηταν λαθος να την βαρεσεις επρεπε ή να την παρατησεις χωρις να δωσεις σημασια και να φηγεις ή να την ρωτησεις γιατι σε χτηπησε χωρις λογο!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80653 από AggelosTuDromu στις 27 Ιουνίου 2011, 1:11πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
καλα τις εκανες απο την μερια μου τετοιες θελουν σφαλιαρες να ερθουν στα ισα τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80667 από allstar στις 27 Ιουνίου 2011, 4:04πμ

allstar

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2010
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Ό,τι και να σου έκανε,τώρα που γύρισες και τη χτύπησες θα σου σούρει τα δεκαπλάσια.Θα βγεις εσύ ο άξεστος,ο απολίτιστος και ο μ***κας.
Αν δε μπορείς να την πιάσεις να μιλήσετε ήρεμα και να της πεις να μη σε προκαλεί,γιατί είδε τι έγινε,αν και λάθος σου,τότε μην ασχολείσαι μαζί της.Και σε καμία περίπτωση μη γυρίζεις και το λες σα να έκανες κατόρθωμα,δε θα βοηθήσει πουθενά.Καλό θα ήταν να μπορούσες να ελέγχεις λίγο περισσότερο τον εκνευρισμό σου,δεν είναι λύση το ξύλο.Και μπορεί στην ηλικία σου να σου ακούγονται αστεία αυτά που σου λέω και το ξύλο σε κάποιους να φαίνεται μαγκιά,αλλά μεγαλώντας θα αλλάξετε θεώρηση και απόψεις.

Το ''σωστό'' θα ήταν να της ζητήσεις συγγνώμη,αλλά μάλλον καλύτερα για τη δική της σματική ακεραιότητα(και τη δική σου σε περίπτωση που φέρει κανέναν μαζί για εκδίκηση-αδερφό,πατέρα,φίλο) μείνε μακρυά της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80669 από Arthas στις 27 Ιουνίου 2011, 8:53πμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Κοιτα γονατια και μπουνια σε μια κοπελα μου φαινονται υπερβολικα αυτες ενα χαστουκι θελουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80672 από Doctoras στις 27 Ιουνίου 2011, 10:19πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν βαραμε γυναικες φιλε οσο και καριολες να ναι.Σε καταλαβαινω πολλες φορες μου εχει ερθει να το κανω και εγω οχι σε ιδιες συνθικες βεβαια με σενα αλλα συγκρατιεμαι.Ξεχνατο σημασια εχει οτι το καταλαβες.Θα σε ευτασε στα ακρα να μην στο παιζω και ανοτερος και καλα αλλα και εγω μια φορα ειχα μπλεχτει σε εναν καυγα και η κοπελα του μαλακα που πλακωνωμουν εμπενε μεσα και με γρατζουναγιε η καρια (εκει δεν ηθελα πατημα μια μπουνια?)Ευτυχως την απομακριναν.Και το αστειο της υποθεσης ειναι οτι απο αυτες κινδυνευεις στο ξυλο διοτι πρωτων γρατζουναναι και υπαρχει κυνδινος να σου βγαλουν κανα ματι και δευτερον βαρανε στο επιμαχο σημειο χωρις κινδυνο να ρεζιλευτουν διοτι ειναι γυναικες...
Και παρολλα αυτα δεν πρεπει να σηκωνουμε χερι πανω τους.Αυτο ειναι τιμη μας και δειχνουμε ανοτεροτητα κανωντας το.Ετσι και εσυ πρεπει να κανεις απο δω και περα.Τωρα ισως σου βγαλει το ονομα η μικρη αλλα αγνωοντας την και δειχνωντας χαλαρος θα εισε μια χαρα και θα της σπασεις τα νευρα διοτι θα καταλαβει οτι δεν ενδιαφερεσαι για αυτην δεν παει να χτυπιεται!      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80679 από diamondz στις 27 Ιουνίου 2011, 12:39μμ

diamondz

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
μπα εγω θα διαφονισω αμα μου την δωσει πολυ καμια βαραω τι παει να πει ειναι γυναικα ποσες φορες με ειχαν βαρεσει παλιοτερα μεγαλυτεροι οι γυναικες ειναι πορνες δεν ξερω αν της αξιζε αυτηνης παντως αν της αξιζε καλα εκανες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80689 από lakis1 στις 27 Ιουνίου 2011, 3:48μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
φιλε οι γυναικες δεν θελουν να εχουν ισα δικαιοματα με τους αντρες και να ειναι ισοι με τους αντρες...στα @ρχιδια σου... ετσι το θελουν ετσι το εχουν ισοι ?? οκ ισοι ομως σε ολα οχι μονο οπου βολεβει την καθε καργια τωρα..αντε!! καλα της εκανες αποψη μου!!! τις θελουν τις σφαλιαρες τους για να ρθουν στα ισια τους ΟΛΕΣ αυτη ειναι η γνωμη μου
!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80768 από Darkfieras στις 28 Ιουνίου 2011, 8:49πμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
Αντρες-Γυναικιες=Ανθρωποι! Αυτο εχει συμασια δυστιχος σημερα δεν ειναι ισι γιατι οι γυναικιες ειναι ποιο αδυναμες και εμεις οι αντρες θα πρεπει να της σεβομαστε οτι και να κανουν και γενικα ΜΕ ΤΟ ΞΥΛΟ και την φαπα δεν βγαζεις τιποτα ωραια της εριξες μια και? ΤΙ καταλαβες? Σε συμβουλεβω και εσενα και σε ολους να μην χτιπαμε γυναικιες γιατι και εμας αν ερχοταν κανενας που ειναι τουμπανο (Γιατι ετσι μας βλεπουν οι γυναικιες) μπροστα σε εμας και μας εχονε κανα μπουκετιδι δεν θα μας αρεσε. Γενικα με το ξυλο δεν λινετε τιποτα το μονο που καταφερνουμε ειναι να τραυματιζομαστε! Καλητερα στα λογια!
Εμενα μου εχει τιχει να συναντισω μερικες που μου την εσπασαν αλλα δεν σικωνω χερι απλα δεν δινω συμασια και το ξεχναω!
Τωρα αν σε εφερε στα ορια ισως συμφωνισο που της εχοσες μια γιατι μερικες οντος το θελουν το ξυλο αλλα μια φαπα ως εκει.

@lakis21 Εχεις λαθος δεν ειναι ολες οι γυναικιες που πιστευουν οτι πρεπει να της σεβονται οι αντρες γιατι μη ξεχνας και για αυτες εμεις ειμαστε "ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ" και εμεις της λεμε "Πορνες" πορνη καταρχας ειναι αυτη που παει με πολους και δεν ειναι ετσι ολες αρα μην κατιγορεις! Και εμεις δεν παμε πισω ειμαστε και οι 2 ανθρωποι και εχουμε μιαλο και γενικα την λογικη με αποτελεσμα οτι μπορει να κανει η γυναικα να μπορει και ο αντρας ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ γιατι εχουμε και οι 2 λογικη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login