Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Διαφημίσεις τσιγάρων παντού. Το κάπνισμα να θεωρείται μαγκιά και απόλαυση και όχι όπως τώρα ντροπή κι αδυναμία.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

μου αρεσει μια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81592 από AggelosTuDromu στις 08 Ιουλίου 2011, 3:54πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
so,επιτελους αρχισαν παλι να μου αρεσουν γκομενες :P
αλλλα υπαρχει προβλημα,δεν την ξερω πολυ καιρο τωρα το καλοκαιρι γνωριστικαμε μεσο του κολλητου μου και ειναι μεγαλυτερη μου 2 χρονια
καθε βραδυ ημαστε μαζι,εγω αυτη και ο κολλητος μου και μαλακιζομαστε και απο απλη φιλη αρχησα να την βλεπω με αλλο ματι...και το προβλημα ειναι πως αν της μιλησω και πει οχι φοβαμαι μην χαλασει η παρεα μας...τι να κανω να πω στον κολλητο μου να την ρωτησει πως με βλεπει αν της αρεσω και τετοια και μετα κανω κινιση η να παει στον διακο?

υγ.αυριο θα παμε σε κλαμπακι (θα ρθουν οι βεγκας) να κανω εκει κινιση αν ειναι?

υγ2.εχει πει οτι εχω πλακα και οτι με παει xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81593 από Darkfieras στις 08 Ιουλίου 2011, 7:38πμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να πεις στον κολιτο σου να την ρωτισει αν της αρεσεις... Αν ναι στο κλαμπ κανε κινισει και το ποιο πιθανο ειναι να σου πει ναι. Αν και δεν βλεπω λογο να σου πει οχι και χωρις να ρωτισεις τον φιλο σου γιατι αποτι λες σε παει και σε συμπαθει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81602 από AggelosTuDromu στις 08 Ιουλίου 2011, 1:59μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
και αν με συμπαθει μονο και δεν με βλεπει αλλιος?...αρχησα να αγχονομαι απο τωρα λες και ειναι η πρωτη μου φορα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81607 από eisainoobas στις 08 Ιουλίου 2011, 3:39μμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
για να μην χαλασει η παρεα, μαθε πρωτα απο τον φιλο σου αν της αρεσεις, καιπως πιστευει πως θα αντιδρουσε εαν της το ελεγες εσυ. εαν δεις πως δεν τραβαει, τοτε παμε για αλλα και ασε την παρεα ως εχει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81608 από AggelosTuDromu στις 08 Ιουλίου 2011, 3:46μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
ναι ομως το θεμα ειναι να μην μαθει (ακομα) οτι την γουσταρω γιατι ετσι σιγα σιγα θα αρχησει να απομακρινετε....επειδη αν την ρωτουσε πως θα αντιδρουσε θα το καταλαβαινε σωστα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81675 από AggelosTuDromu στις 09 Ιουλίου 2011, 5:28μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
εκανα χθες κινιση...βασικα συναιχια προσπαθουσα να την παρω αγκαλια τα χερια μου στα μπουτια της οταν πηγα να της πω κατι στ αυτη αλλα πηγαινε συναιχια προς τα πισω κ οταν της ζυτησα να χορεψουμε ειπε οχι...και μετα οταν με επιασε πονοκαιφαλος κ εγινε λιγο λιαρδα ρωταει τον κολλητο μου τι εχω και τις λεει δεν ξερω λεει αυτη οτι καταλαβε...(δεν ξερω τι καταλαβε)...αλλα δεν προλαβε να της μιλισει να την ρωτησει πως με βλεπει...τι παιζει εδω για δωστε τα φωτα σας :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login