Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Με θελει η οχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83761 από HiddenBoy στις 13 Αυγούστου 2011, 2:21μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 15 χρονων και θελω να ρωτισο για μια κοπελα ακουστε... Ειμουνα με εναν φιλο μου και καναμε βολτα με τα μηχανακια και ξαφνικα σταματαμε σε 3 κοπελες και μιλαει ο φιλος μου με μια και εγω την ηξερα αυτην την μια... η διπλανιτις η οποια ειναι 13 χρονων λογικα θα τις ειπε ψιθιριστα κατι γιατι ετσι στο ακυρο μου κανει η φιλι τις "Ποσο χρονων εισαι?" λογικα θα ηθελε να μαθει την ηλικια μου τελος παντον... Επειδι το καταλαβα και μου αρεσε η κοπελα την βρικα στο fb την εκανα αδδ και με εγκρινε αλλα δεν μιλισαμε καθολου... Εχθες μου κανει ξαφνικα "Σαγαπαω" Ετσι στο ακυρο και εγω εμεινα τις λεω αφου δεν με ξερεις καν και μου λεει σε εχω δει και μου αρεσεις και τετια... μετα απο λιγι σιζιτισει μου κανει "Πλακα σου κανω" και ξενερωσα λιγακη αν και ηξερα απο την αρχη οτι πεζει για πλακα... Μετα μου ξαναλεει "Μου αρεσεις" και της λεω "Δεν σε πιστεβω" και της κανω "Μονο αν μου το πεις απο κοντα" μετα μου λεει οτι φευγει διακοπες... Τι γινετε ρε παιδια? Πεζει μαζι μου? Με κοροιδευει? Με θελει? Η μαλακ*ες? Να τονισω οτι ειναι 13 και ισως ειναι αρκετα ανοριμη... Αν την δω να τις μιλισω στα ισα απο κοντα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83769 από giorgakozg20 στις 13 Αυγούστου 2011, 6:04μμ

giorgakozg20

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2011
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Καταρχήν απέκλεισε τελείως το γεγονός ότι σ'αγαπάει... Στην ηλικία σας κάτι παρόμοιες φάσεις είχα κι εγώ και αποκλείεται τέτοιο ενδεχόμενο για πολλούς λόγους...

Κοίτα τώρα. Υπάρχουν πιθανότητες να μην θέλει να βρεθείτε, οπότε να χρησιμοποιεί ως δικαιολογία τις διακοπές. Δεν ξέρω αν παίζει μαζί σου, πάντως από τα λίγα που μας λες φαίνεται ότι από την πρώτη στιγμη της τράβηξες το ενδιαφέρον. Αφού λοιπόν αρέσει και σε σένα, ζήτα τον αριθμό της να μιλάτε με μηνύματα ή κλήσεις όσο θα λείπει, έτσι ώστε να μην κοπούν τελείως οι επαφές. Και όταν με το καλό γυρίσει τα λέτε και face to face... και τότε θα ξεκαθαρίσουν πολλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83770 από asap στις 13 Αυγούστου 2011, 6:15μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
αμα δεν παει 15αυγουστο διακοπες ποτε θα παει(:Ρ) ?? το οτι σε ειπε μετα οτι "μου αρεσεις" ολο και κατι θα θελει απο σενα...αλλα και μονο που ασχολειτε φτανει ... το σ'αγαπαω οντως ηταν ακυρο αλλα μαλλον ηθελε να δει πως θα αντιδρασης...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83784 από HiddenBoy στις 13 Αυγούστου 2011, 9:36μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
βασικα μενουμε στην ιδια περιοχη και σημερα δεν τιν ειδα καθολου αρα οντος πρεπει να εφυγε διακοπες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83785 από HiddenBoy στις 13 Αυγούστου 2011, 9:45μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
τωρα που μιλαμε μεσω fb τις ζιτισα τον αριθμο και μου λεει "Γιατι" και τις λεω "Για να μιλαμε και μεσω του κινιτου¨" και μου λεει
"Να σου θιμισω οτι ειμαι πολη μικροτερη σου"
Μου το πεζει δυσκολη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83792 από giorgakozg20 στις 13 Αυγούστου 2011, 10:34μμ

giorgakozg20

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2011
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Ε λίγο... πάντως επέμενε εσύ και αν δεις ότι πάλι δεν γίνεται τίποτα καλύτερα άστο. Μην τρέχεις από πίσω της και το πάρει και πάνω της... Πες της αν γουστάρεις καλώς αλλιώς στρίβε... (μην πεις τίποτα τέτοιο πλάκα κάνω) Άκου και τον παλιό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83793 από HiddenBoy στις 13 Αυγούστου 2011, 10:48μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Τον αριθμο της τον πηρα τελικα ολα οκ... Μα τωρα εχω αλλο προβλημα με ρωτισε αμα εχω κοπελα και της λεω οχι μου λεει "Δεν σε ενδιαφερει καμια" και της λεω με ενδιαφερι μια αλλα εχει αγορι και μου λεει "Μηπως ειμαι εγω?" γιατι η κοπελα εχει αγορι... και τις το ειπα "Ναι" και μου λεει "Εχω και μια σχεση ομως" και της λεω "Συμασια εχει τι θες εσυ" και μου λεει "Καλητερα να μινουμε ετσι" και τις ειπα "Εχθες μου ελεγες οτι σου αρεσα."
"Μαρεσες σου ειχα πει" μου απαντισε και την τσακοσα γιατι ειπε ψεματα γιατι τις ειχα πει οτι θελω να μου το πει απο κοντα και οταν της το ειπα αλλαξε θεμα.. Τα εχω χασει παιδες τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83794 από metal angel στις 13 Αυγούστου 2011, 11:12μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
κοιτα..η κοπελια μου φαινεται πως σε δουλευει λιγακι κ εσυ απο εκει που δεν καιγοσουνα κ πολυ τωρα σε ψιλοτσιγκλαει..στ θεμα μας: οταν με το καλο γυρισει απο τις διακοπες της κανονησε να συναντηθειτε η προτεινε της το για να δεις και εσυ τ τρεχει με τν παρτη της! εγς νομιζω πως αν δεν σ γουσταρε δεν θα σ εκανε καν αυτες τις ερωτησεις και δεν θα σε εβαζε σε τετοιο τρυπακι.απο οτι φαινεται σε παιζει λιγο..οποτε κοιτα3ε να προσπαθησεις οσο μπορεις να 3εκα8αρισεις τν κατασταση κ αν δεις οτι το πραγμα τραβαει τοτε κανε κινηση..αν δεις ομως οτι δεν βγαζει που8ενα με την παρτη της αστηνα και βρες αλλη..θα συμφωνησω σε αυτο που ειπες οτι ειναι ανωριμη αλλιως δν θα εκανε κατι τετοιο ενω μαλιστα σου την λεει και καλα οτι εχει σχεση απο την στιγμη που αυτη αρχισε την ιστορια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83804 από giorgakozg20 στις 14 Αυγούστου 2011, 2:08πμ

giorgakozg20

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2011
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Aααα φιλαράκι δεν μας τα πες αυτά... σε σχέση;; F*ck! Η κοπέλα δεν ξέρει τι θέλει. Είναι με άλλον και ταυτόχρονα την πέφτει σε σένα; Καταρχήν εσύ πως το δέχεσαι αυτό; Περίμενε να έρθει και ξεκαθάρισε την κατάσταση. Προς το παρόν κομμένα τα πολλά πολλά γιατί σε κανέναν μας δεν θα άρεσε να μας κλέψουν την γκόμενα μέσα απ' τα χέρια.

Και να σου πω και κάτι, ποιος σου λέει εσένα πως αύριο μεθαύριο δεν θα κάνει και σε σένα το ίδιο; Αν π.χ.: Τα φτιάχνετε και πάει και την πέφτει σε άλλους. Μαλ*κία σωστά;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login