Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Όλα τα κουτιά είναι ενδιαφέροντα. Μέχρι ν' ανοίξουν.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Δεν με φιλάει...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85029 από zamanfou στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 8:13μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Έγινε κονέ με ένα παιδί που μου άρεζε πάρα πολύ...αυτός άρχισε να ανταποκρίνεται...βγήκαμε ραντεβού και δεν με φίλησε...την άλλη μέρα με είδε έξω και δεν με χαιρέτισε...χθες ήμαστε στην ίδια καφετέρεια και πάλι δεν με χαιρέτισε αλλά μετά μου έστειλε μήνυμα να βρεθούμε...Το θέμα είναι πως είναι γενικά ντροπαλός και υποψιάζομαι πως δεν έχει φιλήσει ποτέ...Πως να τον κάνω να νιώσει άνετα και να κάνει επιτέλους την κίνηση??Να την κάνω εγώ δεν μου βγαίνει και δεν θέλω να τον κομπλάρω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85036 από Pelvic_Thrust στις 01 Σεπτεμβρίου 2011, 9:30μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Φροντισε να περνατε περισσοτερο χρονο μαζι και να εισαι αρκετα κοντα του οταν υπαρξουν εντονες στιγμες μεταξυ σας ετσι ωστε να.. τον "διευκοληνεις" εαν θελει να σε φιλησει. Να τον κοιτας στα χειλη και στα ματια δεν χρειαζεται να κανεις εσυ την κινηση.. θα καταλαβει εκεινος.

Τωρα εαν ντρεπεται η φοβαται επειδη δεν εχει φιλησει ποτε.. ισως πρεπει εσυ να κανεις την 1η κινηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85067 από zamanfou στις 02 Σεπτεμβρίου 2011, 4:35μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Μα τα κάνω όλα αυτά...δεν ξέρω αν δεν έχει φιλήσει σίγουρα...να φιλήσω εγώ πρώτη μου φαίνεται κάπως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login