Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τίποτα δεν κάνει έναν άνθρωπο τόσο παραγωγικό, όσο η τελευταία στιγμή.
Τρίτη, 7 Μαΐου

ερωτιση για αντρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85751 από lina15 στις 12 Σεπτεμβρίου 2011, 6:22μμ

lina15

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
θα ειθελα να μαθω με τη κριτιρια επιλεγετε μια κοπελα και τι λετε μεταξι σας για εμας ενοω μιλατε με σεβασμο η μας αποκαλιτε το π....ακι απο πισω μας...
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #85759 από Doctoras στις 12 Σεπτεμβρίου 2011, 9:29μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να έχει σώμα γυναικάρας και μιλάω με σεβασμό.Αν πιστεύω το αντίθετο το κρατάω για μένα δεν το συζητάω με κανέναν.Να είναι καθαρή και λίγο απρόσιτη.Να φένεται σοβαρή αλλά να έχει έσθηση του χιούμορ.Και να μην θεωρεί τον άλλο δεδομένο.Και όχι υπερβολικές γλύκες.Επίσης να χορεύει ασταμάτιτα και προκλιτικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85763 από psixakias στις 12 Σεπτεμβρίου 2011, 10:40μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
αυτά είναι γούστα ... στην παρέα μου μιλάμε για κοπέλες και τις ξεχωρίζουμε σε καλές και κακές.. δηλαδή σε καλές κοπέλες που δεν θα σε κερατόσουν και σε άλλες που θα κοιτάνε πολους ... γενικά εγώ παράδειγμα θέλω μια σοβαρή σε ένα επίπεδο όριμο (οχι υποκρίτρια) να έχει και το χιουμορ τις και να με καταλαβαίνει! Και για τα θέματα ενφάνισεις όλοι θέλουμε μια με ωραίο σώμα και.. και... και... όμως πολλοί είναι αυτοί που δεν κοιτάνε πολ΄την εξξωτερική ενφάνιση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85791 από M1k3y στις 13 Σεπτεμβρίου 2011, 2:13μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Βασικά υπάρχουν διάφορες κατηγορίες, πχ. high-class (θεογκόμενες), mid-class (όμορφες κοπέλες, χωρίς όμως κάτι το πολύ εντυπωσιακό -- η πιο συνηθισμένη κατηγορία), γκόμενες με κάποιο ιδιαίτερο εμφανισιακό χαρακτηριστικό, πχ. μεγάλο στήθος/κώλο (τούμπανα), κατόπιν υπάρχουν οι "μικρομεσαίες", που δεν τις λες ούτε όμορφες, ούτε άσχημες, και τέλος οι εντελώς μπάζολες.

Επίσης, ένα άλλος διαχωρισμός, τον οποίο όμως εγώ δε συμμερίζομαι, είναι ανάλογα με το πόσο εύκολα "πέφτει" η κοπέλα: Από την μια μεριά υπάρχουν οι "δύσκολες" και "απρόσιτες" "παρθενόπες" και από την άλλη τα "εύκολα" και "χαζά" "πουτανάκια". Και λέω ότι δεν τον συμμερίζομαι, διότι πραγματικά δε με ενδιαφέρει αυτή η πλευρά του χαρακτήρα μιας κοπέλας. Εγώ, άμα γουστάρω, ορμάω, δε θα περιμένω από τους άλλους να μου πούνε αν είναι "παρθενοπιπίτσα" ή "πόρνοβα".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85795 από s1996 στις 13 Σεπτεμβρίου 2011, 2:49μμ

s1996

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2011
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Εμενα μαρεσουν η κοπελες να εχουν ωραιο σωμα ειδικα να εχουν ωραια ποδια , να εχουν ωραιο πρωσοπο (το φασικοτερο) , ο χαρακτηρας στην ηλικια που ειμαι δεν με νοιαζει και τοσο αλλα δεν μαρεσουν οι κοπελες που το παιζουν η ειναι dives .Στην παρεα μου μιλαμε με σεβασμο μεχρι σε ενα σημειο δηλαδη αν περασει μια κοπελα πολυ προκλητικα ντιμενη θα το σχολειασουμε και θα την πουμε και π...νακι αλλα για καθε αλλη περιπτωση υπαρχει σεβασμος .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85812 από lina15 στις 13 Σεπτεμβρίου 2011, 8:59μμ

lina15

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
ευχαριστω αν και με μπερδαψατε λιγο .......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85817 από M1k3y στις 13 Σεπτεμβρίου 2011, 11:52μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lina15@13 Σεπτεμβρίου 2011)
ευχαριστω αν και με μπερδαψατε λιγο .......

Εσείς να δείτε πόσο μας μπερδεύετε. Εμείς τουλάχιστον έχουμε μια ιδέα για το τι θέλουμε από τη σύντροφό μας (αν προσέξεις, οι απαντήσεις όλων συμφωνούν ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ). Εσείς που κάθε μέρα αλλάζετε και απαιτήσεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85834 από kadoo16 στις 14 Σεπτεμβρίου 2011, 3:15μμ

kadoo16

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2009
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Να ειναι σοβαρη οταν πρεπει..να εχει τα μυαλα μεσα στο κεφαλι..να ξερει να σεβεται ορισμενα πραγματα..να μην βριζει σαν νταλικερης..!!Τωρα εξωτερικα δεν εχω προβλημα...μην ειναι και χαλια...το πρωτο πραγμα που κοιταω ειναι το χαμογελο..(σοβαρα)..!!
Αν ειναι πουτανακι ναι θα το λεω...αν οχι δεν θα το λεω..!!! δεν εξαρταται απο μενα...:P Γενικα μιλαω με σεβασμο..!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86065 από HiddenBoy στις 18 Σεπτεμβρίου 2011, 10:47μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
εγω με ηλικρινια θα πω οτι ειναι να πω! μου αρεσουν οι κοπελες οι ομορφες (οχι οτι θα με χαλαγε η θεογκομενα) να εχει ωραιο σωμα ωραια ποδια να εχει μακρια μαλια μαρεσουν ιδικα αυτες που εχουν κοκκινα! Ενταξει ο χαρακτηρας δεν με πειραζει και τοσο αλλα μην ειναι καμια ξεπετα ντιβα και κανα ξεκολο γιατι τοτε θα ξερω οτι πισω απο την πλατη μου θα ξενοκιταει αλλους! Αυτα απο εμενα! Και ημαρτον γιατι βριζομαστε μεταξυ μας? Υππαρχουν κοπελες που ξερουνε τι ζητανε αλλα υππαρχουν και αλλες που ειναι πουτ*νακι* οπως αντιστιχα ειναι και στο φυλο του αντρα υππαρχουν μαλακιες υππαρχουν και καλη τωρα ποση ειναι καλη και ποση μαλακιες ενας θεος ξερει! εμενα δεν με νιαζι τι ζηταει η γκομενα και τι δεν ζηταει αμα τι βρισκω μαζι της παει και τελιοσε :Π
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86072 από eimaikiegwedwre στις 19 Σεπτεμβρίου 2011, 3:43πμ

eimaikiegwedwre

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αρχικά για να πεσει το ματι μου,πρεπει να εχει ωραιο χαμογελο,εντυπωσιακη εμφανιση και καλο σωμα.
Στη συνεχεια πρεπει να με κερδισει ο χαρακτηρας της.
Εμμ,αμα μιλαω με τους φιλους μου για καποια κοπελα που ειναι ομορφη την αποκαλουμε (μουναρα,καυλα,γαματη,κ.α) αλλα αν θελω να πω κατι για την κοπελα μου,εννοειται πως δε θα την αποκαλεσω ετσι ουτε εγω,ουτε εκεινοι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login