Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στα χλιδάτα κομμωτήρια μπορείτε να εμπεδώσετε τον ορισμό της λέξης 'σαχλαμούνι'.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Είναι συγκρατημένος ή δεν με θέλει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86711 από soussami στις 03 Οκτωβρίου 2011, 3:31μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έχω μία σχέση εδώ και ένα μήνα...(18 και οι δύο) Στην αρχή ήμαστε και οι δύο πολύ ντροπαλοί αλλά σιγά σιγά το ξεπεράσαμε...Το θέμα είναι ότι σε άλλες μου σχέσεις τα αγόρια γίνονταν πιο 'διαχυτικά' ...αυτός τίποτα...κανονικά θα έπρεπε να μου αρέσει που δεν είναι λυσσάρης και δεν χουφτώνει αλλά αυτό μου έχει δημιουργήσει υποψίες ότι δεν με θέλει αρκετά...Από την άλλη συνέχεια μου λέει να βγούμε,με έχει γνωρίσει στους φίλους του...είμαι μπερδεμένη...λέτε να με θέλει αλλά επειδή είμαστε και οι δύο κάπως άπειροι να φοβάται να δείξει πολλά πράγματα?Εγώ να κάνω κάτι ή να του δώσω και άλλο χρόνο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86712 από arMixx στις 03 Οκτωβρίου 2011, 3:35μμ

arMixx

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
κανε για λιγο διαστημα εσυ τις πρωτες κινησεις κ αν σινεχισει το ιδιο τοτε ρωτα τον τι φτεει...π αλλωστε δεν νμζ να συμβαινει τπτ..ετσι ειναι ο χαρακτηρας του μηπως κ θελει καιρο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86713 από soussami στις 03 Οκτωβρίου 2011, 3:36μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Oτι είναι ντροπαλός είναι...αλλά τόσο πολύ? Τι κινήσεις εννοείς να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86720 από HiddenBoy στις 03 Οκτωβρίου 2011, 5:40μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Μην στεναχοριεσε και εγω τα εχω με μια κοπελα και ειμαι ντροπαλος αλλα την θελω και την αγαπαω οσο για τον δικο σου απλα ντρεπετε να κανει κινισεις με τον κερο θα το ξεπερασει...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #86722 από aswtos στις 03 Οκτωβρίου 2011, 6:36μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μαλλον ειναι λιγο απειρος γι αυτο φερεται ετσι. μην τον παρεξηγεις. ισα ισα που αν δεν γουσταρε να ειναι μαζι σου θα σε ειχε μονο για να περναει καποιες στιγμες καλα και θα σε εκρυβε απο παρεες και φιλους. πιστευω πως και ο ιδιος θελει να κανει αυτα που εσυ εννοεις απλα σε σεβεται υπερβολικα και γι αυτο δεν κανει κινηση. φοβαται μηπως το παρεις στραβα και τον παρεξηγησεις. εγω θα σου ελεγα να του το κουβεντιασεις με τροπο αν θες να κανει κατι παραπανω και να δεις που μετα μπορει και να μην σταματα! εσυ προσπαθησε να μην ξενερωσεις με αυτη του την συμπεριφορα και να δεις πως αν σαν ανθρωποι ταιριαζετε θα αποκτησει ο ενας εμπειρια μαζι με τον αλλο σιγα σιγα. παντως μην περιμενεις να παρει το θαρρος απο μονος του γιατι βλεπω να περνανε και αλλοι μηνες. ή μεσα απο κουβεντα δωσ' του να καταλαβει πως δεν εχεις προβλημα να κανει κινηση ή κανε και εσυ την πρωτη κινηση αν θες να το πας ενα βημα παραπανω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86738 από faidra:) στις 04 Οκτωβρίου 2011, 1:01μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Δεν σημαίνει οτι δεν σε θέλει επειδή είναι ντροπαλός.Είναι λογικό να κομπλάρει.Εσύ μπορείς να γίνεις λίγο πιο θηλυκό ρε αδερφάκι μου!Εννοώ οτι γυναίκα είσαι,μπορείς να βρεις τον τρόπο!Ακόμα και το πιο απλό.Να τον καλέσεις σπίτι σου, να του μαγειρέψεις κάτι ε και όσο να ναι φορά και κάτι πιο.. ξέρεις!
Κ αν είναι η ώρα σας, θα γίνει αβίαστα.Μην ανησυχείς :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86740 από soussami στις 04 Οκτωβρίου 2011, 2:03μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας...aswtos άπειρος είναι γιατί δεν έχει προχωρήσει,όπως και εγώ faidra:) μάλλον παρεξήγησες...δεν εννοούσα το σεξ...θα τον αφήσω λίγο ακόμη και αν δω ότι δεν κάνει αυτός κάποια κίνηση για τίποτα παραπάνω από φιλιά θα του κάνω συζήτηση...οκ ωραία τα φιλιά και οι αγκαλιές αλλά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login