Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Παρασκευή, 17 Μαΐου

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΣΧΕΣΗ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88344 από george-giorgos στις 01 Νοεμβρίου 2011, 9:39μμ

george-giorgos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΜΑΙ 13 ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ Π.Χ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΟ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΦΕΒΓΕΙ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΟΥ ΦΟΝΑΖΕΙ ΝΑ ΠΑΟ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΣΙΛΟ ΝΙΩΘΩ ΑΓΧΟΣ ΟΤΑΝ ΠΑΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΔΙΣΤΑΖΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88349 από Darkwin στις 01 Νοεμβρίου 2011, 10:52μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Πρώτα από όλα να μην ντρέπεσαι. Έτσι δεν γίνεται τίποτα. Προσπάθησε να είσαι ο εαυτό σου και να μην είσαι κλειστός. Προσπάθησε να της μιλήσεις από το facebook ή από κάποιον φίλο ή φίλη που την ξέρει. Έτσι όταν την γνωρίσεις καλύτερα θα βγαίνετε για βόλτα και θα της το πεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90754 από george-giorgos στις 12 Δεκεμβρίου 2011, 11:00μμ

george-giorgos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ειμαι ανοιχτος και δεν ντρεπομαι να τησ μιλησω αλλα εχω και εναν αδερφο που ειναι 2 ταξεις μεγαλυτεροσ μου και μερικεσ φορες με το κοριτσι που μου αρεσει (μαρια) πηγαινουν σε μια ακρη και απλος μιλανε.ψιλοφοβαμε για αυτο και ετσι προσπαθω να την ψαρεψω αμα τον γουσταρει αλλα τιποτα.επισησ οταν θα ειμαι ετοιμοσ να τησ το πω θα τησ το πω αλλα μεχρι τοτε θα προσπαθησω να την πλησιασω.

υ.γ.η μαρια δεν εχει FACEBOOK ουτε φιλουσ πουνα ξερω.
ειμαι μπερδεμενος.(help)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #91908 από koutsoumpinaki στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 10:18μμ

koutsoumpinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα φιλε μου, η λυση μαλλον ειναι μονοδρομος...ξεκεθαριζεις στον αδερφο σου τα αισθηματα σου για την μαρια και αν δεν την βλεπει ερωτικα του ζητας βοηθεια....απ την αλλη, πρεπει να πλησιασεις την κοπελιτσα και να της δωσεις να καταλαβει τα πλεονεκτιματα σου....γινε λιγο ρομαντικος και τωρα που ειναι και χριστουγεννα καντης δωρο ενα μπουκετο κοκκινα τριανταφυλλα που δηλωνουν παθος...και θα εισαι τζετ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92093 από Stratos1 στις 31 Δεκεμβρίου 2011, 9:36μμ

Stratos1

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
εγώ διαφωνώ,τα περισσότερα κορίτσια θέλουν πιο χύμα τύπους πήγαινε στον αδερφό σου και αν δεν θέλει να κάνει κάτι μαζί της ζήτα του βοήθεια αν όμως θέλει να κάνει κάτι η μαρία με τον αδερφό σου πρέπει να πας πάσο αν όμως του είναι αδιάφορος πρέπει να κάνεις κίνηση γρήγορα(γιατί ίσως υπάρξουν και άλλοι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92120 από Me lene στις 01 Ιανουαρίου 2012, 10:48πμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Οτι λενε τα παιδια συνφωνω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92190 από george-giorgos στις 02 Ιανουαρίου 2012, 1:31πμ

george-giorgos

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ακουστε παιδια ι μαρια μενει πατρα εγω μενω αθηνα οποτε δεν υπαρχει επαφη μεταξυ μας.μονο 2,5 μηνες το χρονο την βλεπω το καλοκαιρι αλλα σκεφτομαι να τησ μιλησω την ημερα του αγιου βαλεντινου.τι νομιζεται?


υ.γ. ο αδερφος μου ειναι 15 και οταν του λεω κατι το καρφονει αμεσος οποτε μην σας μπαινουν ιδεεσ να του τα πω γιατι καεικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login