Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Τρίτη, 7 Μαΐου

Tι πρεπει να κανω?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89436 από Freeze στις 18 Νοεμβρίου 2011, 6:08μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
Ειμαι 14 και μου αρεσει μια κοπελα(και αυτη ιδια ταξη αλλα διαφορετικο τμημα) αλλα δεν τα εχω φτιαξει ποτε με καποια και ετσι δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω... γενικα της μιλαω που και που μεσω facebook και της λεω καλημερα αντιο κ τετοια στο σχολειο αλλα δεν εχω τον αριθμο της.Σημερα τυχαινει να κανει ενα παρτυ η ταξη μου και θα ειναι και αυτη εκει ,τι κινηση να κανω αποψε? Οσο για αυτους που θα πουν για φιλια χρειαζομαι συμβουλες (πως να την πλησιασω,κινησεις που πρεπει να κανω κτλπ) επισης εχω πολυ αγχος γιατι οπως ειπα δεν εχω ξανακανει τιποτα με αλλη. Μαλλον ειναι καπως αργα για να το ρωτησω αυτο αλλα καλλιο αργα παρα ποτε

ΥΓ. Δεν ξερω να χορευω
ΥΓ2. Ειμαι ντροπαλοςς...

EDIT: το παρτυ ορανωνεται απο την ταξη μου εκτος σχολειου (δεν υπαρχουν γονεις,κηδεμονες,δασκαλοι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89437 από gossipgirl στις 18 Νοεμβρίου 2011, 6:20μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Μιας και θα ειστε εκτος σχολειο,νιωσε πιο χαλαρος.Πλησιασε την σιγα σιγα ,δηλαδη βρες καποιον απο την παρεα της που να ξερεις και χωσου στην συζητηση τους :) Πανω στην κουβεντα πλησισε την κ γυρνα την συζητηση σε στυλ τι κανεις περνας καλα κλπ..Ε θα μπει στο νοημα πιστευω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89438 από Freeze στις 18 Νοεμβρίου 2011, 8:15μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
Oκ θα προσπαθησω, ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89475 από Freeze στις 19 Νοεμβρίου 2011, 6:10μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
Τελικα καταφερα να συζητησω μαζι της, πιστευω οτι εσπασε ο παγος επειδη ειχε κατι μικρες γρατζουνιες στο προσωπο της και οταν την ρωτησα πως τις επαθε, αυτη με ρωτησε "ποιες γρατζουνιες?" τοτε την αγγιξα κατα-μηκος αυτων για να δω την αντιδραση της, εκεινη δεν μαζευτικε ή κατι τετοιο, απλα απαντησε χαλαρα τι συνεβει. Τωρα πως πρεπει να συνεχισω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89499 από Freeze στις 20 Νοεμβρίου 2011, 12:37μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
...Κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89508 από Doctoras στις 20 Νοεμβρίου 2011, 3:11μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Πες της ότι σου αρέσει και θέλεις να βγείτε για να την γνωρίσεις καλύτερα.H something like that...Πολύ απλό.Αν είναι καταφατική και νιώσεις ότι το θέλει πραγματικά να βγείτε τότε 80-90% είσαι ένα βήμα πριν την επιτυχία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89522 από Freeze στις 20 Νοεμβρίου 2011, 7:14μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
δηλαδη θα της πω κατι σαν: "τωρα τελευταια εχω αρχισει και σε βλεπω διαφορερικα... , θελεις να βγουμε για να γνωριστουμε καλυτερα?" και αν δεχτει, οταν συναντηθουμε τι να της πω? και αργοτερα να αρχισω να την ρωταω "τι μουσικη σου αρεσει,πως περνας τον ελευθερο χρονο σου" κ τετοια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89523 από RockWave στις 20 Νοεμβρίου 2011, 7:28μμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Πολύ απλά θα της πεις να πάτε για ενα καφέ! Σινεμα η οτιδήποτε άλλο!
Μην αγχονεσαι!

Μην της πεις σε βλέπω διαφορετικά διότι θα το καταλάβει απο μόνη της!

Μπορεις να ανοιξεις θέμα για την μουσική, ισως για ταινιες, για τα ενδιαφέροντα που εχετε τελος παντων!

Μη γινεις αδιάκριτος! Μη τ ρωτας για προσωπικά θεματα και τετοια! Παρτο χαλαρα το θεμα κ αν δεις οτι ψηνεται τοτε θα σου δειξει κ αυτη το ενδιαφέρον!



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89524 από Freeze στις 20 Νοεμβρίου 2011, 7:37μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
και πως θα ξερω αν εχει ερθει η ωρα να την φιλησω??και αν εχει ερθει, τι κινησεις πρεπει να κανω? σορρυ παιδια αν κατανταω ενοχλητικος αλλα δεν εχω καμια εμπειρια ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #89525 από RockWave στις 20 Νοεμβρίου 2011, 8:08μμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εδώ δεν έχω εγώ που έκλεισα τα 19! Ρε συ χαλάρωσε 14 είσαι!

θα βγει από μόνο του και θα το καταλάβεις! Και εγω το ειχα καποτε αυτο το ερωτημα αλλα είναι αυθόρμητο! Δεν έχει κινήσεις! Εχει να κάνει με την ατμόσφαιρα και το κλίμα στο οποιο θα βρισκεσαι!

Επίσης αυτο είναι κατι που δεν θα επρεπε να το σκεφτεσαι απο τώρα, κάτσε ακομα δεν βγήκατε!

Και δεν είσαι σπαστικός! Ελπίζω να σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login