Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

τον γουστάρω και δεν το ξέρει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89564 από flofi στις 21 Νοεμβρίου 2011, 7:35μμ

flofi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/11/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεία σας είμαι καινούργεια στο site ,έγραψα αυτό το θέμα διότι γουστάρω ένα παιδί απο το σχολείο είμαστε και οι 2 στην δευτέρα γυμνασίου με βλέπει ως φίλη δεν είμαστε και κολλητοί .πλειζ βοηθείστε με
να καταλάβει οτι τον γουστάρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89567 από flofi στις 21 Νοεμβρίου 2011, 8:01μμ

flofi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/11/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(flofi@21 Νοεμβρίου 2011)
γεία σας είμαι καινούργεια στο site ,έγραψα αυτό το θέμα διότι γουστάρω ένα παιδί απο το σχολείο είμαστε και 2 ίδια ταξη με βλέπει ως φίλη δεν είμαστε και κολλητοί .πλειζ βοηθείστε με
να καταλάβει οτι τον γουστάρω

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89568 από flofi στις 21 Νοεμβρίου 2011, 8:02μμ

flofi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/11/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
σορρυ ενοούσα 2 λυκείου μάλλον έμεινα στα παλιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89582 από soussami στις 22 Νοεμβρίου 2011, 1:05πμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Βάλε κάποιον να κάνει το κονέ ή πάρε τον αριθμό και δράσε μόνη σου...σου μιλάω εκ πείρας...έχω ζήσει τρεις τέτοιες καταστάσεις ...οι δύο πήγαν χαμένες αφού ήμουν κοτούλα και δεν μιλούσα...ο άλλος θα μυρίσει τα νύχια του για να καταλάβει ότι τον θέλεις?εφόσον βέβαια δεν δείχνεις κάτι...Στην τρίτη περίπτωση είπα "ντέφι να γίνει" και του είπα τι νιώθω...αυτός δεν είχε πάρει χαμπάρι εννοείται αλλά έγινε κάτι και δεν έμεινα με την απορία του τί θα γινόταν αν...!
Οπότε...για να μην σε ζαλίζω με πολλά...ένα έχω να σου πω,προχώρα σε θέλει όλη χώρα...άσε τις ντροπές στην άκρη και μην φοβάσαι να ρισκάρεις...αν δεν σου βγει σε καλο τουλάχιστον θα έχεις προσπαθήσει και θα έχεις αποκτήσει μία εμπειρία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132987 από Sonialaz στις 02 Απριλίου 2015, 6:22μμ

Sonialaz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/3/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Άκουσε τι λέει η καρδιά σου και προχωρά....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login