Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θες να σ' αφήσουν ήσυχο; Ξεκίνα να καθαρίζεις το σπίτι.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

πως να της το πω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90471 από sexyangel στις 06 Δεκεμβρίου 2011, 11:00μμ

sexyangel

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Γεια σε ολα τα μελη του ftou...λοιπον ειμαι ερωτευμενος με ενα κοριτσι το οποιο του ειπα οτι μου αρεσει και μπορω να πω πως η αντιδραση της ηταν θετικη αλλα μεχρι εκει...δηλαδη δεν ειπαμε τιποτα παραπανω...τωρα θελω να την πω πως ειμαι ερωτευμενος μαζι της γιατι πραγματι συνεχεια την σκεφτομαι και δεν μπορω να την βγαλω απο το μυαλο μου αλλα δεν ξερω πως να της το πω...ειμαι απο αυτους που τα λενε στα ισια και θελω να μου προτεινετε τροπους να της το πω...θα μου πειτε αφου τα λες στα ισια πες της ειμαι ερωτευμενος μαζι της το θεμα ειναι ομως πως δεν μπορω να βρω την καταλληλη στιγμη αν και μιλαμε καθηνερινα και μεσω fb αλλα και με sms δεν βρηκα ακομα την καταλληλη στιγμη...plz βοηθιστε με
Ευχαριστω για το χρονο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90496 από Me lene στις 07 Δεκεμβρίου 2011, 8:26πμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Εγω φιλε λεω...καταρχην να ξεκαθαρισεις αμα εισαι ερωτευμενος γτ καποιες κουβεντες στις γυναικες αμα τις πουμε θα πουν ''μην λες μεγαλα λογια'' αρα κρατα μια πισινη .. καλυτερα να τις πεις στα ισια..οτι θελω να γινει κατι μεταξυ μας..και αν γινεται ... επειδη ειναι τραγικο λαθος επειδη το εκανα και γω παλια...απο fb και απο sms μην της πεις κατι τετοιο ...καλυτερα απο κοντα...αλλα αμα παλι θες...να ξες μετα θα σε ειναι ποιο δυσκολο να την αντικρισεις..

βασικα κανε αυτο που νιωθεις.. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90558 από all star στις 08 Δεκεμβρίου 2011, 4:22μμ

all star

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ακου η δικη μου γνωμη ειναι πως καλυτερα να μην της το πεις μεσω κινητου η διαδυκτιου...κανωνιστε να βρεθειτε καπου μονοι σας και πες της το....μην φοβαστε εσεις τα αγορια να ανοιγετε την καρδια σας...καπου καλυτερα ομορφα και ρομαντικαα αλλα μην το κανεις πολυ μελο παρα χαλαει μετα και γινετε σαχλο..!!!:P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login