Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αρχηγού παρόντος πασαρχή πασάντο λα φιέστα ά ρε Πάσσαρη...
Κυριακή, 19 Μαΐου

θελω να γνωρισω τον τυπο στο καφε

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91773 από mariaundi στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 12:57μμ

mariaundi

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
καλημερα σας,
απ τον σεπτεμβριο και μεχρι τωρα βλεπω ενα παιδι σε μια καφετερεια..απ την πρωτη στιγμη που τον ειδα εχει κολλησει το μυαλο μου και συνεχεια τον σκεφτομαι...πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο...εχω μαθει πολλα γ αυτον αν και δν εχουμε κοινες παρεες..ειναι πολυ κλειστος τυπος και μεχρι τωρα δεν εχω βρει καποιον τροπο να τον γνωρισω..εχω κολλησει ασχημα..πρεπει να κανω κατι για να τον γνωριδω..
plz help me
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #91775 από kalakalatom@@to στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 1:28μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ολοι οι αντρες αυτο ελπίζουμε οτι θα κανει η γυναικα την πρωτη κινησει , αυτο κανε και εσυ μια μερα οταν ειναι μονος του πηγενε και μήλα του ανταλλάξτε τηλέφωνα και μετα θα γνωριστείτε καλύτερα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91777 από mariaundi στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 1:47μμ

mariaundi

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
τις περισσοτερες φορες ειναι με τους φιλους του:/
και γενικα δεν ασχολειται πολυ με κοριτσια..τν ενδιαγερουν οι φιλοι του κ η ομαδα του....θα ναι πολυ δυσκολο να τον πλησιασω...και δεν ξερω και τι να του πω..γτ μπορει να το παρει στραβα απ την στιγμη π ειναι τοσο κλειστος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91780 από kalakalatom@@to στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:21μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
οτι ειναι με την παρεα του δεν ειναι οτι το καλυτερο αλλα εσυ πηγαινε και κατσε κοντα τους - διπλα τους ετσι ωστε να δεις αν σου δινει σημασια αυτο καντω μια φορα , μετα την αλλη φορα απλα γνωριστητε πχ γεια με λενε .. και πες του οτι τον βλεπεις πολυ καιρό σε αυτην την καφετερια κτλ αλλα καλυτερα να τον γνωρισεις οταν ειναι μονος του γιατι αν δεν ειναι ετσι θα πρεπει να γνωρισεις και τους φιλους του , γι αυτο οταν τον δεις μονο του πηγαινε κατευθειαν να τον γνωρισεις ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91781 από mariaundi στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:23μμ

mariaundi

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
εχουμε κατσει σε διπλανα τραπεζια τον εχω πετυχει να με κοιταει αλλα και να του αρεζα δν θα κανε την πρωτη κινηση...αν του μιλησω πρωτη μπορει να με παρει και με κακο ματι:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91785 από kalakalatom@@to στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:46μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
δεν πιστευω να σε πάρει με κακο ματι δεν υπαρχη λογος αφου δεν κανει αυτος κίνηση θα πρεπει να την κανεις εσυ δεν μπορεις να περειμενεις να την κανει αυτος ,αυτος μπορει να διστάζει αφου λες οτι δεν ασχολειτε πολυ με κοριστια καν την εσυ την πρωτη κινηση και οτι γινει εγινε δεν εχεις τη να χασεις .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91786 από mariaundi στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:49μμ

mariaundi

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
ωραια πες οτι τον πλησιαζω..τι να του πω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91787 από kalakalatom@@to στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:52μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
γεια σου με λενε (το ονομα σου ) κα ηθελα να γνωριστουμε γιατι σε βλεπω πολυ καιρο σε αυτην την καφετερια ... κατι τετοιο αν επιτρέπετε για τη ηλικια μιλαμε ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91811 από mariaundi στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:43μμ

mariaundi

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
17 παρα..δεν θα φανει καπως περιεργο να παει μια κοπελα και να τν πει γεια σου με λενε....??
εμενα αν μ συνεβαινε αυτο δεν θα δινα σημασια η θα πιστευα πως αυτος π προσπαθει να με προσεγγισει το κανει μονο γ την πλακα του..ποσο μαλλον το παιδι που μου αρεσει θα το δει με κακο ματι εφοσον ειναι τοσο εσωστρεφης:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91821 από mariaundi στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 5:37μμ

mariaundi

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
παιδια πρεπει να βρω μια λυση:/ απ τον σεπτεμβριο σκεφτομαι αλλα τπτ :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login