Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Κυριακή, 19 Μαΐου

δικαιολογιες ανδρων η ιδεολογιες ανθρωπων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91907 από koutsoumpinaki στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 10:07μμ

koutsoumpinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παιδια, μου αρεσει τρελα ο κολιτος του αδερφου μου,ο Νικος..του μιλησα ξεκαθαρα αλλα μου το γυρισε σε δικαιολογιες του τυπου, σεβομαι τον αδερφο σου και ειναι φιλος μου και κατι τετοιες μπουρδες....αφου του ειπα πως ο αδερφος μου γνωριζει πληρως τα αισθηματα μου για εκεινον και πως δεν εχει κανενα προβλημα να γιναι κατι μεταξυ μας, μου ειπε πως δεν θελει να χαλασουμε την παρεα και δεν θελει να τσακωθει με τον αδερφο μου σε περιπτωση που γινει μαλακια....απ' οτι εμειθα απο ενα αλλο παιδι της παρεας και ο Νικος θελει να κανουμε κατι αλλα τα ψιλομασαει..... εσεις στην θεση μου τι θα κανατε??? πως να το αντιμετωπισω και πως να συγκρατιθω να μην τον βιασω?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91910 από panosx στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 10:29μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
ποπο.πες πως ερωτευτικες κι ολας.εγω προσοπικα αν ειμουν κολλιτος του αδερφου σου δεν θα σε γαμαγα.δεν θα μου αρεσε κι το αντοιστιχο.κι αυτες οι μπουρδες που λες ΙΣΩΣ να εχουν σημασια για καποιον αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91914 από lolboi στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 11:19μμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
φοβαται μηπως γινει κατι και χωρισετε σε καποια φαση και ετσι ο αδελφος σου δεν θα κανει παρεα μαζι του?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91952 από koutsoumpinaki στις 30 Δεκεμβρίου 2011, 1:10μμ

koutsoumpinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι πως ο αδερφος μου εχει αποδεχτει τις απιλογες μου...
στο μεταξυ εχω εξηγησει στον νικο πως αν τσακωθω εγω μαζι του δεν σημαινει οτι θα τσακωθει και ο αδερφος μου....
εχω ξανακανει κατι με φιλο του αδερφου μου στο παρελθον και δεν εχει παιχτει μαλακια....ο αδερφος μου κανει ακομα παρεα μαζι του κι εγω μιλαω μαζι του οποτε καθομαστε στο ιδιο τραπεζι.....
πως θα κανω και τον νικο να το συνειδητοποιεισει αυτο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91968 από kalakalatom@@to στις 30 Δεκεμβρίου 2011, 3:11μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
να στο πω ξεκαθαρα απλα δεν σε θελει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login