Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Πέμπτη, 25 Απριλίου

ποζέρια ,καγκούρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113585 από Kathrine_R στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 10:42μμ

Kathrine_R

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2012
μηνύματα: 111 αποδεκτές 0
τι άποψη έχετε?
σας αρέσουν?γιατί?
δεν σας αρέσουν?γιατί?
είστε?
θα θέλατε να γίνετε ?
πως δυμιουργήθηκαν ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113589 από PaokRe στις 03 Δεκεμβρίου 2012, 10:55μμ

PaokRe

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Νταξει χαχαχααχ (δν ξερω να σε απαντησω σε ολα)....εμενα οι φιλοι μυ με λενε ποζερι γτ εχω 100λικε στο φασεβοοκ κ νταξει ψιλοντινομε σαν ποζερι....αλλλα κ να μην ΄΄ειμουν΄΄ δν θα ειχα καποιο προβλημα!...μαρεσουν γτ προσεχουν το στυλ τους κ ειναι ωραια ντυμενει νταξει.........οτι θελει ο καθενας:-)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #113625 από Troller στις 04 Δεκεμβρίου 2012, 4:35μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καμια σχεση το ποζερι με αυτον που περιγραφη ο PaokRe...ποζερι ειναι αυτος που ντυνεται υπερβολικα και το παιζει καποιος...αν προσεχεις το ντυσιμο σου(που ολοι το κανουμε) και εχεις 100 λικε στο φβ δεν σημαινει οτι εισαι ποζερι προς θεου...εμενα προσωπικα δεν μ αρεσουν ασε που συνηθως κατι τετοια ατομα τα κοροιδευουν και τα κοριτσια.Δημιουργηθηκαν γιατι καποιοι φειλ σχεδιαστες "μοδας" επρεπε να πουλησουν και πλασαραν τα ρουχα τους ως διασιμες φιρμες με τεραστια απηχηση στο εξωτερικο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115515 από paranoikos στις 04 Ιανουαρίου 2013, 9:08μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
η γνωμη μου ειναι η ακολουθη :


ΟΣΟΙ ακολουθουν αυτον τον τροπο συμπεριφορας ειναι επιδειξιες,γελοιοι,νομιζουν οτι ειναι καποιοι, ομαδοποιουνται απλα για να ενταχτουν καπου,νομιζουν οτι ειναι αλανια και οτι αρεσουν στις κοπελες! προσωπικα ειμαι ροκας-μεταλλας οχι μακρι μαλλι και τετοια απλα βαζω μαυρα ,τζιν, καρφια και τα λοιπα χωρις ακρωτητες και κατι τυπους σαν αυτους τους κοροιδευω μεσα στην μουρη τους γιατι απλα ειναι γελοιοι σαν να σου λενε ελα πες μου ποσο μαλακας ειμαι που εχω μαλλι σαν περγκολα και οτι αμα βρεξει θα το καταλαβω μετα απο καμια ωρα...

αυτη ειναι η γνωμη μου... μοδα ειναι θα περασει ... αξιες σαν το rock n' roll ντυσημο ειναι διαχρονικες ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125515 από ikaros77 στις 20 Φεβρουαρίου 2014, 4:04πμ

ikaros77

μέλος από: 20/2/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Το οτι εσυ βαζεις καρφια λουρια κτλ δεν σε κανει λιγοτερο επιδειξια απο εναν αλλον επιδειξια οπως λες φιλε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125525 από lenaki1 στις 20 Φεβρουαρίου 2014, 9:09μμ

lenaki1

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
δν μ αρεσουν τα ποζερια..ηδικα καποια ασχημοπαπα που την ειδαν καποιοι..κ με τελειως ασχημη συμπεριφορα!!! προσωπικα ειμαι κοριτσι που ντυνεται κλασσικα με το δικο μ στυλ... δεν επιλεγω μαρκες επιδη ειναι must... αγοραζω αυτο που μ αρεσει κ ας ειναι κ κινεζικο .... εχουν πλουτισει πλεον οι εταιριες nike, adidas, bdtk... το αλλο με τα αι φον και τα γκαλαξι που το πας???? ολοι οι ''μαγκες'' εχουν..κ ερχετε η στιγμη που σ λενε ''μηπως εχεις καρτα???''!!!
αυτα...η γνωμη μ!;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login