Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ρακιντζής δημοφιλής.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Την μισωω :@

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116783 από aLeXanDra99 στις 29 Ιανουαρίου 2013, 2:23μμ

aLeXanDra99

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Λοιπον γεια σας.Απο τοτε που ειμαι μικρη μενω με την γιαγια μου κει την αγαπω πολυ ειναι σαν δευτερη μητερα για μενα.Η μαμα εχει φυγει στην γαλλια για παντα επειδη εδω δν βρικει δουλεια.Της μιλαω σχεδον κα9ε μερα και οταν βρει δουλεια εκει 9α μας στελνει λιγα χρηματα κα9ε μηνα.Τους τελευταιους εξι μηνες ηρ9ε η προγιαγια μου απο την γαλλια για να μεινει μαζι μ'εμενα και την γιαγια μου για παντα.Επειδη πουλησε το σπιτι της.Με την κορη της(την γιαγια μου)δν μιλουσε για περιπου 30 χρονια.Συμπεριφεροταν παρα πολυ ασχημα στην γιαγια μου οταν ηταν μικρη,ηταν πολυ κακια μητερα.Τεσπα τωρα μενει μαζι μας και μου εχει σπασει τα νευρα,πραγματικα τωρα.Ειναι ο πο σπαστικος αν9ρωπος που εχω γνωρισει στην ζωη μου.Τιποτα δν της αρεσει.Οταν η γιαγια μου μαγιρευει συνεχεια κανει μια μουρη ρωτοντας τι ειναι αυτο και τι ειναι το αλλο.Οταν 9ελω να βγω καπου μονη με την γιαγια μου αναγκαζομαστε να λεμε ψεματα για να μην ερ9ει μαζι μας.Πολλες φορες 9λεω να μεινω λιγο μονη με την γιαγια μου αλλα αυτη ειναι παντα εκει.Ειναι και ρατσιστρια και το μισω αυτο..Κριτικαρει τους παντες.Κα9ε φορα που γυρναω απο το σχολειο με πιανουν κατι νευρα,επειδη παντα κατι 9α κανει για να μου τα πρι3ει.Ζηλευει που η γιαγια μου με φροντιζει τοσο πολυ(λογικο ειναι αφου με μεγαλωνει απο τοτε που ειμαι μικρη ειναι σαν κορη της)και εκεινη δν το καταλαβαινει.Θελω να της πω μερικες φορες "να εισαι χαρουμενη που η κορη σου δεχτηκε να ερ9εις να μεινεις εδω με ολα αυτα που της εχεις κανει".Μερικες φορες αρχιζω και κλαιω μονο που σκεφτομαι οτι ευτη μενει μαζι μας..Δν μπορειτα να φανταστειτε πως ειναι να μενεις μαζι της.Απλως την ΜΙΣΩΩΩΩ :@@.Ειναι στ'αληθεια ανυποφορη.Παιδια σας παρακαλω βοηθηστε με..τι μπορω να κανω??(συγγνωμη για το μεγαλο 9εμα)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #116788 από billys96 στις 29 Ιανουαρίου 2013, 2:46μμ

billys96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχήν άμα δεν είναι και πολύ στα καλά της, θα ήταν μια καλή λύση να συννενοηθείς με τη γιαγιά σου να την βάλετε σε γηροκομείο (και να είναι στα καλά της θα το καταφέρετε). Αν σας ζητήσουν κάποια δωρεά, να δώσετε από τα λεφτά που πούλησε το σπίτι της. Μέχρι να γίνει αυτό απλά μην της επιτρέπετε να ασχολείτε με εσάς, και να την έχετε σε καραντίνα. Ελπίζω να βοήθησα, αν μου έρθει καλύτερη ιδέα θα ξαναγράψω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login