Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν κάνω ποτέ προσευχή πριν φάω. Η μάνα μου μαγειρεύει καλά.
Κυριακή, 28 Απριλίου

ολες η γυναικες ειναι....................

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117310 από θεοφιλος στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 5:45μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
γιατι ολες μα ολες η γυναικες κοιταζουν απο δω και απο κει... ημαρτον δλδ δν μπορουν να κοιταξουν μονο εναν.... παρατηρο συνεχεια δλδ ειδικα οταν αναβουν τν πευτουν σκεδον σε ολους... η τους σκευτονται πονηρα και εγω π ειμαι αντρας τοσο πολυ δν κοιταω αλλου.......... οσο περνανε τ χρονια σκευτομαι αυτο π απο παλια μ εξηστορη η παπουλις μου η γυναικες ειναι ολες πουτανες........ολες κοιτανε το μεγεθος και αυτες που λενε οχι πραγματικα μεσα τους παντα θελουν κατι μεγαλο... τοσο αχορταγες ποια ? πειτε ρε μαγκιορια κ εσεις μονο εγς τ νομιζο αυτο ? υπαρχη εστω και ενας εδω που να εχει απολυτη εμπιστοσυνη στν κοπελα τ η που τν ειχε και τν απατησε με τν καλυτερο φιλο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117317 από aglina στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 7:23μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Δεν ειναι μονο οι γυναικες ετσι! Υπαρχουν πολλες γυναικες αλλα κ πολλοι ανδρες που το κανουν. Για το μεγεθος οι γυναικες θελουν κανονικο οχι τεραστιο μετα απο καποιο σημοιο πονανε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117318 από Luscious στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 7:44μμ

Luscious

μέλος από: 24/11/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Ρε φίλε να σου πω κάτι; Εσείς φταίτε γιατί εσείς τις διαλέγετε.
Δεν είναι όλες έτσι, απλά μόνο αυτές θέλετε. Εμένα που είμαι σοβαρή και όμορφη δεν με πλησιάζουν συχνά, ενώ σε όλα τα τσ@λ@κια τρέχουν. Αυτό που μου την σπάει είναι ότι όλοι παραπονιούνται για την σχέση τους. Αν δεν είσαι καλά χωρίζεις και βρίσκεις κάτι να σου ταιριάζει και τέλος. Τις θέλετε και μιλάτε και από πάνω. Καλά σας κάνουν αφού αυτές θέλετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117325 από θεοφιλος στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 10:58μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Τι να.πω.φταιμε κ.εμεις αλλα εχει.χαλαση ο κοσμος ......οπως λεει και τ τραγουδι πουτανια ψεμα απατη θεορουντε κυριλε ναι αλλα εγω π.ξερω τ περισοτερο ποσοστο ειναι ετσι.... Δν αντιμετοπαιζω τετοιο προβλημα αλλα τ σκευτομαι κ νευριαζο... οπως λες κ εσυ εισαι σωστη αλλα αμα ερθει ενας 2 και σε απατησουν θα σκευτεις σαν τα αλλες αυτο τ κανουμε κ εμεις κ εσεις τι να πω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117327 από θεοφιλος στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 11:07μμ

θεοφιλος

banned
μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Σκευτομαι καμια φορα οτι να εισαι ελευθερος για μια ζωη ισως ειναι και ακαλυτερα...μν με κατακρινετε με ποιανουν τ ψυχολογικα μ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117353 από Bluejack στις 11 Φεβρουαρίου 2013, 6:27μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Μη γενικεύουμε τα πράγματα.
Αν όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες τότε και όλοι
οι άντρες είναι μαλάκες.
Με το να βάζεις όλα τα πράγματα σε ένα μόνο σακί δε καταφέρνεις τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117354 από Amlet στις 11 Φεβρουαρίου 2013, 6:50μμ

Amlet

μέλος από: 25/6/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Πρέπει να έχει φάει πολλές χυλόπιτες εεε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118305 από zoe19 στις 04 Μαρτίου 2013, 1:52πμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
απ τα πιο ανώριμα και ανόητα ποστ που είδα σήμερα! δεν μπορείς να μιλάς για ΟΛΕΣ τις γυναίκες γιατί δεν τις έχεις γνωρίσει όλες και απλά λες μαλακείες γιατί προφανώς σε κεράτωσε η γκόμενα και θες κάπου να τα πεις.. έλεος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118826 από skalk2 στις 20 Μαρτίου 2013, 12:54μμ

skalk2

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/3/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μία παντρεύτηκα, μία αγαπώ, μια βλέπω κάθε μέρα στα ασχημα της και στα καλά της, μιας τα παιδια της μεγαλώνω.
και ειναι η ίδια, όχι διαφορετικές.
Η Αννούλα μου που είμαστε 21 χρόνια μαζί.
Και όταν φύγει κάποιος από τους δυο μας από την ζωή ελπίζω και παρακαλώ να είμαι εγω ο πρώτος, αλλιώς θα τρελαθω.
Η Αννούλα μου είναι ΚΥΡΙΑ και καθόλου πεταχτούλα, χωρίς πολλά πολλα λούσα και μοντερνισμους, με τις γκρίνιες της, τις παραξενιές της (όπως κάθε θυληκό στον πλανητη) αλλά είναι για μένα το ΜΟΝΑΔΙΚΟ λιμάνι που μου ταιριάζει απόλυτα.
Στο κατω κατω και εγώ εχω και παραξενιές και όλα τα ....καλούδια :)
Θεωρώ αυτούς που το παιζουν (ας μου επιτραπει η έκφραση παρακαλώ) γ@μηκουλες, ανθρώπους χωρίς επίπεδο, ανθρώπους που έχουν μεινει στην εφηβία για πάντα.
Και δεν είναι μονον οι άντρες ετσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122950 από leandros21 στις 12 Σεπτεμβρίου 2013, 2:43πμ

leandros21

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Luscious@10 Φεβρουαρίου 2013)
Αυτό που μου την σπάει είναι ότι όλοι παραπονιούνται για την σχέση τους. Αν δεν είσαι καλά χωρίζεις και βρίσκεις κάτι να σου ταιριάζει και τέλος. Τις θέλετε και μιλάτε και από πάνω. Καλά σας κάνουν αφού αυτές θέλετε.

Δεν γινοταν θεε μου να σκεφτονται ολες ετσι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login