Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ΣΥ.ΡΙΖ.Α και άλλα κόμματα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127611 από Webmaster στις 28 Μαΐου 2014, 2:58πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Έγραψε:(M1k3y@27 Μαΐου 2014)
Έγραψε:(Webmaster@27 Μαΐου 2014)
Όχι δεν το κάνει για δημοσιότητα. Έχει μάθει τα μυστικά του συστήματος και ως εκ τούτου το έχει απομυθοποιήσει και το κράζει, κάτι που νομίζω είναι μεγάλη μαγκιά.

Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου. Είναι σα να μου λες ότι ο επί 30 χρόνια CEO μιας εταιρίας που φαλίρισε, απαλλάσσεται αυτομάτως από κάθε ευθύνη με τη συνταξιοδότησή του, και μπορεί πλέον να κατηγορεί τους πάντες (εκτός φυσικά απο τον εαυτό του) για την κατάντια της εταιρίας.


Παραπαίρνεις για ηθική την πολιτική και για άγιες τις εταιρείες.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127624 από Dieftharmenos στις 28 Μαΐου 2014, 12:49μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Κατι δεν εχετε καταλαβει.Στην πολιτικη με τετοιο λαικισμο δεν εχουν σημασια οι θεσεις των κομματων.Ολες θα πραξουν τα ιδια οταν βγουν στην κυβερνηση.Ειδικα με την πολιτικη ζωη που εχουμε στην Ελλαδα.

Εγω πρωτη φορα ψηφισα φετος και ημουν αναμεσα σε ΑΝΤΑΡΣΥΑ και ΠΕΙΡΑΤΕΣ...ψηφισα Ανταρσυα και δεν το μετανιωνω.Παρολα αυτα ξερω οτι ΑΝ βγουν ποτε στην κυβερνηση θα κανουν τα ιδια σκατα...πανω απο ολα το συμφερον και η εξουσια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login