Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το αρνάκι το σφάζουμε το Πάσχα. Τον υπόλοιπο χρόνο δεν το ενοχλούμε.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

το μωρό της γειτόνισσας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128608 από baby97 στις 01 Ιουλίου 2014, 7:05μμ

baby97

banned
μέλος από: 4/4/2014
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά θελω βοήθεια για αυτό το θέμα...Εχει να κανει με ενα μωράκι περίπου τεσσάρων μηνών... Ζουν ακριβώς στον πανω όροφο. Ειναι αλβανοί αν κ δεν εχει σχέση αυτό.. Ακούω συνέχεια το μωράκι να κλαίει κ να μην σταματάει!δεν μπορω να καταλάβω τι γίνεται!ίσως ειναι κ γκρινιαρικο μα από την αλλη αυτό δεν σταματάει με τιποτα... Δεν εχω πολλές παρτηδες με τους γονείς του μα ρε παιδιά μου σπαράζεται η καρδια κ μόνο που το ακούω... Μου έχουν περάσει διάφορα από το μυαλο τύπου οτι δεν ασχολούνται μα δεν μπορει!πρώτο τους παιδί ειναι κ επιπλέον γενικά δεν το χωράει το μυαλο μου!τι μπορω να κανω μου λέτε?!ευχαριστω προκαταβολικά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128612 από pi8hkos97 στις 01 Ιουλίου 2014, 8:37μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ίσως είναι και ιδέα σου, διότι όλα τα μωρά κλαίνε πολύ. Παίζουν 2 σενάρια. Ή κλαίει επειδή απλά είναι στη φύση του (το πιθανότερο), ή το παραμελούν ίσως. Αν το παραμελούν δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις τίποτα. Αλλά πίστεψέ με, τα μωρά επειδή δεν έχουν τόσο ανεπτυγμένο μυαλό λειτουργούν κυρίως με το ένστικτο. Δηλαδή μόνο αν πεινούσε ή αν πονούσε θα έκλαιγε. Τώρα αν δεν το ταίζουν όσο πρέπει αυτό δεν το ξέρω, αλλά πιστεύω ότι δεν χρειάζεται να ανησυχείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128613 από Webmaster στις 01 Ιουλίου 2014, 8:54μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Πήγαινε στο φαρμακείο της γειτονιάς σου και πες να σου δώσουν "ωτοασπίδες από σιλικόνη".

Πάρε αρκετές. Δηλαδή όχι ένα και δυο κουτιά μόνο, πάρε απόθεμα τουλάχιστον 5. Θα με θυμηθείς.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128614 από pi8hkos97 στις 01 Ιουλίου 2014, 9:59μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@01 Ιουλίου 2014)
Πήγαινε στο φαρμακείο της γειτονιάς σου και πες να σου δώσουν "ωτοασπίδες από σιλικόνη".

Πάρε αρκετές. Δηλαδή όχι ένα και δυο κουτιά μόνο, πάρε απόθεμα τουλάχιστον 5. Θα με θυμηθείς.




Αχαχαχα σωστός
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login