Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πολλοί άνδρες οφείλουν την επιτυχία τους στην πρώτη τους γυναίκα, και τη δεύτερη γυναίκα στην επιτυχία τους.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Μεταφυσικά φαινόμενα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130255 από pi8hkos97 στις 14 Σεπτεμβρίου 2014, 7:51μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά εννοείται ότι δεν στέκουν, αλλά έχω σκαλώσει σε αυτό με το ατύχημα. Ακόμα και από ένστικτο να το έλεγε, πώς είναι δυνατόν να το πρόβλεψε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130260 από Bluejack στις 14 Σεπτεμβρίου 2014, 11:59μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pi8hkos97@14 Σεπτεμβρίου 2014)
Ρε παιδιά εννοείται ότι δεν στέκουν, αλλά έχω σκαλώσει σε αυτό με το ατύχημα. Ακόμα και από ένστικτο να το έλεγε, πώς είναι δυνατόν να το πρόβλεψε...


Πίθηκε, θα σου πω το ανάποδο.
Αναφέρθηκαν τα παιδιά πριν λίγο για τη δύναμη της θέλησης.
Έχω αμφιβολίες για την μετακίνηση του φεγγαριού όπως λέει ο Διεφθαρμένος αλλά και πάλι προσωπικά πιστεύω ΕΝ μέρη στη δύναμη που έχει η σκέψη μας (το μυαλό μας) ΠΑΝΩ ΜΑΣ και ίσως και στα πράγματα τριγύρω μας. Πιστεύω πως αν ξυπνήσω αύριο το πρωί με την πεποίθηση πως όλα θα μου πάνε σκατά τότε με κάποιον τρόπο όλα θα μου πάνε σκατά. Μπορώ να το περιγράψω αυτό σαν μια αρνητική ενέργεια? Βέβαια θα μου πείτε πως ΕΓΩ θα το προκαλέσω, με τις πράξεις μου. Μα μένει ως εκεί? Η αρνητική μου ενέργεια μένει πάνω μου μόνο ή μπορεί να επηρεάσει μερικά πράγματα γύρω μου? Δεν μπορώ να απαντήσω με σιγουριά εδώ. Δεν σου έχω απαντήσεις πίθηκε για το συγκεκριμένο συμβάν που αναφέρεις.. Μόνο υποθέσεις έχω:
  • Σύμπτωση. Σκέψου μόνο πόσα ατυχήματα γίνονται καθημερινά
  • Το ατύχημα δεν το ήξερε ο παπάς αλλά η ΙΔΙΑ η γυναίκα το προκάλεσε καθώς σκεφτόταν πως κάτι κακό θα γίνει (ξέρω ακούγεται τραβηγμένο αλλά για εμένα πιο πιθανό απο το τελευταίο σενάριο. Το ότι:
  • Ο γκουρού παπάς ήξερε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login