Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Κύκνειο Άσμα.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43669 από provoskida στις 09 Οκτωβρίου 2007, 12:12πμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Σκευτόμουν τι να πω κι εγώ προτού αποχαιρετήσω αυτήν την παρέα και την ιστοσελίδα...

Είπα λοιπόν να γράψω ένα μύνημα από αυτά που πιθανόν να μην αρέσουν στον webmaster, να προκαλέσω ένα ban έτσι για την μαλακία του πράγματος...

Φύση ευγενικός άνθρωπος όμως (κι ας φαίνομαι άξεστος) θα περιοριστώ απλά να παραθέσω τον λόγο που αποχωρώ και περιμένω στοϊκά να φάω το banάκι μου. Άρη ρίχτο αλύπητα δεν θα σε παρεξηγήσω, μην σου πω και χάρη θα μου κάνεις.

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΡΕ! Φίλε webmaster το site σου είναι πολύ βαρετό ρε άνθρωπε. Τι διάολο. Ένα τσατ, ένα φόρουμ και κάτι πανάρχαια σουρεαλιστικά άρθρα έχει. Η βιογραφία σου κάτι λέει, έχει αρκετό γέλιο για αρχή αλλά χέσε με ρε φίλε, πόσο θα κάτσει κανείς να ασχοληθεί μόνο μαζί σου?

Κάνε κάτι γαμώτο. Άλλαξε κανένα χρώμα, κανένα interface (πως διάολο το λένε). Ανανέωσε την αρθογραφία σου, βάλε κανένα βίντεο, κάτι άλλο, ότι να ΄ναι, όπως να ΄ναι. ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ τέλος πάντων! Ανανέωσέ το το ριμάδι, αράχνες έχει βγάλει.

Ο μόνος λόγος για να μπω τελευταία ήταν να διαβάσω αν έχει καμιά απάντηση στο φόρουμ πάνω στις μαλακίες που έγραφα. Έλεος πια. Στην αρχή όταν έμπαινα έβρισκα όλο και κάτι καινούριο να διαβάσω. Τώρα που όλα μου φαίνονται τα ίδια, τι σκατά να με κρατήσει εδώ μέσα?

Πάω λοιπόν να κάνω καμιά βόλτα λίγο παραπέρα γιατί εδώ άρχισε να μου μυρίζει ποδαρίλα...

Υ.Γ. Κάποιος μου είπε οτι στο ίντερνετ έχει ωραίες τσόντες!



Σημείωση moderator: Δεν γίνεσαι banned για τους βλακώδεις λόγους που έγραψες, αλλά διότι:
1. Παραβίασες τον κανονισμό και εκμεταλλεύτηκες το ftou.gr για να γνωρίσεις άτομα.
2. Παραβίασες τον κανονισμό και κανόνισες συνάντηση με αυτά τα άτομα.
2a. (... ανεπιτυχώς διότι τα ίδια ομολόγησαν ότι ψιλομάπα το καρπούζι)
3. Χρωστάς λεφτά (150 ευρώ) στην Agrippas για το domain name που σου κλείσαμε και για 2 ωρών consultation για το delivery-catalogue website. Μόλις πήρες τα wireframes εξαφανίστηκες και δεν απαντούσες σε επανειλημμένες κρούσεις μας. Και δεν είναι το ποσό το πρόβλημα, ούτε η οφειλή τόσο, όσο η συμπεριφορά σου.
Το ban αυτό μπαίνει τον Αύγουστο του 2011, αφού σου δώσαμε ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ χρόνο να εξοφλήσεις την οφειλή σου και να ζητήσεις συγγνώμη που φέρθηκες σαν κακομαθημένος μπούλης.

προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login