Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να το διαβάσεις αυτό, φταίνε οι δάσκαλοί σου.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

ΕΜΟ?????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43984 από annoula20 στις 18 Οκτωβρίου 2007, 2:02πμ

annoula20

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια !!Ας ξεκινησουμε απο εμενα..ειμαι ενα καθημερινο κοριτσι.το καθημερινο μου ντυσημο ειναι τζινακια σπορτεξακια και μερικεσ φορεσ μπαλαρινες,μπλουζακια χρωματηστα με διαφορα σχεδια.Τωρα θα μου πειτε γιατι σας τα λες ολα αυτα?τι σας νοιαζουν.Βασηκα αυτα τα λεω για να σας δειξω με καποιον τροπο οτι ειμαι ενα απλο κοριτσι οσον αφορα το ντυσιμο και δεν με ενδιαφερει να ειμαι στη μοδα.αυτο που με ενδιαφερει ειναι να νιοθω αννετα με αυτο που φοραω και προπαντως να νιοθω ομορφα με τον εαυτο μου.αυτο που με απασχολει εδω και πολυ καιρο ειναι τι ειναι αυτα τα ΕΜΟ?Γιατι αυτα τα παιδια εχουν γινει ετσι?φταιει η μοδα?εχουν παρασυρθει?τα αγορια κυριως εχουν γινει ετσι και μοιαζουν για gay χωρις παρεξηγηση κι αυτο γιατι βαφουν τα ματια τους τα νυχια τουσ μερικοι.οι γονεις τους τι λενε που τα παιδια τουσ εγιναν ετσι?οι πατεραδες πως αντιδρουν οταν βλεπουν τα αγορια τους να βαφονται και να εχουν τετοιο χτενισμα?(συγνωμη αν θιγω καποιον απλα αναρωτιεμαι για καποια πραγματα)...πειτε με ρατσιστρια αλλα ορισμενα πραγματα εχουν και τα ορια τους και νομιζω πως πολλα νεα παιδια για να τραβηξουν την προσοχη παρασυρονται σε λαθος δρομο..αυτα ειχα να πω..
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #43985 από ksanthoulla στις 18 Οκτωβρίου 2007, 6:26πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

an arxisoume pali na s leme,8a mas bannarei olous o web gt 8a pesei asximo vrisidi..den mporouses na grayeissto 8ema TI EINAI OI EMO?me t sympa8eio dld..alla 8a deis oti 8a vristoune asxima pali..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login